1. Jk 3, 17-18 Mądrość zstępująca z góry jest przede wszystkim czysta, dalej, skłonna do zgody, ustępliwa, posłuszna, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, wolna od względów ludzkich i obłudy. Owoc zaś sprawiedliwości sieją w pokoju ci, którzy zaprowadzają pokój

 2. Auston Matthews jest 5 graczem w historii NHL który zdobył 2+ punkty w każdym z 7 pierwszych meczów sezonu, pozostała 4 to Mario Lemieux (12 pierwszych meczów w rozgrywkach 1992/93), Kevin Stevens (8 w 1992/93), Wayne Gretzky (7 w 1983/84) i Mike Bossy (7 w 1984/85).

 3. Witajcie kochani Prawi! Pozdrowionka dla was serdeczne ! Ojczyzna wzywa by ją wesprzeć ! Czas spełnić obowiązek! Mobilizacja sił już w tą niedzielę! Wszystkiego dobrego kochani na ten dzień i niech szczęście i Bóg nam sprzyja! Prawico do boju!

 4. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 5. "Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu – tęsknotą." - Janusz Leon Wiśniewski

 6. W odpowiedzi do

  Roczna ilosc opadow mniejsza niz w NY :) Lata dlugie, cieple, suche, piekna jesien. Dzis bylo tak

 7. W grudniu zapisze się na drugi tatuaż a na 3 jakoś w lutym później przerwa i kolejny dopiero na jesień taki mam plan

  Pokaż ten wątek
 8. Noo , jeśli relikwie ( tfu ) nie pomagają - to ja wysiadam . R E L I K W I E ! Mógł sobie drzazgę , z najprawdzisiejszego z prawdziwych , krzyży , wbić tam , gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę . Ramen .😤

 9. "To wcale nie wymagało wielkiego charakteru mieliśmy odrobinę niezbędnej odwagi lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku Tak smaku który każe wyjść skrzywić się wycedzić szyderstwo choćby za to miał spaść bezcenny kapitel ciała głowa"

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Tak, z pewnością, "wszyscy działacze PiS są Polakami"... Jak powszechnie wiadomo, Polacy słyną z tego, że świętują Chanukę i chodzą w myckach. A propos. Jak u Pani w rodzinnym domu obchodziło się Chanukę ? Tak jak w PiS-ie ? Do szabasowej kolacji ojciec tez w czapce siadał ?

 11. s3 wo tie nkrofuor anu ah, wo nk) w’anim w) wiase dah. gyi wo ho di, na ku k) w’anim. 💪🏾❤️

 12. Tez bym tak zrobił jak pisowcy jak miałbym wybór miedzy modlinem łodzią a radomiem. Lotnisko w Radomiu lepiej da sie przystosować do własnych potrzeb niż inne.

  Pokaż ten wątek
 13. Podoba mi się film Abp Jan Paweł Lenga MIC, Słowo podczas konferencji w Niepokalanowie, 15.09.2018 w

 14. W odpowiedzi do

  jestem wierzący i praktykujący. Tuszowanie pedofilii w KK stawiam na równo z samymi aktami. Yebać, karać, nie wyróżniać. Odszkodowania itp. Tylko jedna sprawa. Te tęczowe i ateistyczne towarzystwo które wnosi o kary, jest tym samym towarzystwem, co krzyczało krzyżuj.

 15. Zmiana w zarządzie: Zalando Logistics Operations Polska