1. Dobra informacja! Igor który od lat walczy o życie ma pieniążki na trzecią operację serca.Dzięki Waszej hojności udało się uzbierać 171 275 zł (100,03%) Pomaganie ma się w sercu i płynącej w żyłach krwi. Pamietajcie że a nieoczekiwanie puka do drzwi. Dziękuję

 2. Porównanie dynamiki PKB na głowę mieszkańca, od czasu wejścia 20 lat temu wspólnej waluty, w 4 największych gospodarkach strefy €uro.

 3. 12 sty
  W odpowiedzi do

  No czasy się zmieniają i legendy również! Wiec na prawdę porównanie jakie teraz widzę to tragedia.

 4. Nie wróciłam jeszcze do domu??? Chuj, zamknijmy jej drzwi żeby nie mogła wejść

  Pokaż ten wątek
 5. Drzwi ukryte, których praktycznie nie widać to nienarzucający się element wystroju mieszkania. Dzięki takim drzwiom, schodzą one na dalszy plan, dzięki czemu nie musimy ich brać pod uwagę w ogólnej aranżacji.

 6. Tekst w dziale opinii . Autor, Maciej najbardziej martwi się nie samym zabójstwem, ale faktem że PiS (i niektórzy błądzący liberałowie) nawołują do pojednania. W dalszej części – porównanie do spalenia Reichstagu. Całość tu:

 7. 11 sty

  Witaj na naszym Twitterze. Jeśli szukasz idealnych do swojego domu, to koniecznie odwiedź naszą stronę:

 8. TERAZ TO WYGLĄDA. Akurat masz przypięty ten wcześniejszy pack więc jest porównanie 😂😂

 9. 14 sty

  Kocham drzwi i okna w toalecie w mojej szkole

  Pokaż ten wątek
 10. 14 sty

  mam drzwi na snieg

 11. 9 sty

  Kiedy musisz iść rano do szkoły ale twoja simka zaniedlugo urodzi i nie możesz jej zostawić

 12. 14 sty

  OTWORS TE JEBANE DRZWI

  Pokaż ten wątek
 13. klasycznie: "Nie co poranek, co ja mam, tylko co poranek to mamy w ogóle kompletnie, konkretnie problemy z drzwiami. Cały czas sa zamknięte i to było konkretne, że stałem tam dwie godz. i cały czas drzwi były zamknięte. Nie byłem w stanie kontynuować poranka..."

 14. W odpowiedzi do

  ,,Ponownie mówię wam: proście a będzie wam dane; szukajcie a znajdziecie; pukajcie a będzie wam otworzone. Gdyż każdy, kto prosi, otrzyma, ten, kto szuka, znajdzie a temu, który puka do drzwi zbawienia, będzie otwarte."

 15. 13 sty

  ludzie drzwi się zamyka