1. LADY NIGHT NA TV ABERTA TUDOOOO

 2. 16 sty

  Młody mężczyzna nawołujący do zbrodni chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji, podobnie jak i niektórzy hejtujacy m. in. na Twitterze. Dzisiaj zatrzymany przez nas 24-latek, grożący jednemu z włodarzy miasta został aresztowany!

 3. "Kurwa kurwie łba nie urwie, ale chuj chujowi chuja wyrwie." taki właśnie sobie śmieszny cytat wymyśliłem na wykładzie. Coś podejrzewam, że większość tego typu mądrości życiowych jest wynikiem niespotykanej nudy.

 4. Ironia to najlepsze lekarstwo na "nienawistników" , p. Stanisław to mistrz riposty o czym zapewne przekonali się autorzy owych życzeń skierowanych do p. red.Michalkiewicza 👏😎

 5. Wy jak nikt inny uczycie mnie, jak ważna jest ciężka praca. Że połączenie wysiłku i pasji może dać niesamowite efekty. Staram się żyć w tym roku tak, bym mogła w grudniu spojrzeć na Was i szczerze powiedzieć: "Możecie być ze mnie dumni".

  Pokaż ten wątek
 6. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 7. Puchar wygrywa się na boisku, a nie w biurach!

 8. Chcę ucałować twój słodki nosek na każde dzień dobry i dobranoc chcę powiedzieć tobie jak bardzo cię kocham i ile dla mnie znaczysz.Nie ważne jaką drogę wybierzesz nie ważne co się stanie pamiętaj że zawsze będę przy tobie i zawsze będę cię wspierać aniołku.Proszę bądź szczęśliwy

 9. jeśli nigdzie nie można znaleźć miki to na 99% leży w szafie

  Pokaż ten wątek
 10. Kkkkkkk na minha TL tem user @ post @ malone @ postmalone

 11. lady night na globo sz sz

 12. W odpowiedzi do

  Tak, jest bolesna, bo jej okoliczności składają się ze szczególnych elementów. Bandyta bez dozoru na wolności, twierdzi, że to wina sądu, tyle, że nie ma żadnej informacji, że dyrektor więzienia złożył w tej sprawie wniosek do sądu. SIC! Świerć w czasie WOŚP,itd

 13. Wyżej wymienione pozycje są charakterystycznymi i mając na względzie przeznaczenie książki należało zdecydować co do linii postępowania. Przypisy zastrzeżeń nie budzą, są rzeczowe. Nakład 10000 egz.

 14. Nasa fifth spot na po?

 15. Z facetów to by było na tyle. Sorry.