1. We wczorajszym programie w rozmawialiśmy o podzielonym społeczeństwie polskim i "mowie nienawiści" oraz uchwalonym przez Sejm budżecie na 2019 rok.

 2. Ale już było, że zła pisowska ambasada nasłała na ludzi policję. Naprawdę, dopatrywanie się złej woli na każdym kroku bardzo źle wróży.

 3. 16 sty

  Młody mężczyzna nawołujący do zbrodni chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji, podobnie jak i niektórzy hejtujacy m. in. na Twitterze. Dzisiaj zatrzymany przez nas 24-latek, grożący jednemu z włodarzy miasta został aresztowany!

 4. tak jak ja wystalkowalam tego ex-krasza przyjaciolki to nikogo a najgorsze jest to ze teraz nie moglabym spojrzec mu w oczy po tych zdjeciach z przedszkola, dwoch kanalach na yt, steamie, opuszczonym twitterze, wymieniac moge duzo DA SIE ZNALEZC ZA DUZO

  Pokaż ten wątek
 5. Walczysz z mową nienawiści ? Przestań mówić, wszystkie słowa już powiedziano. Zrób dobry czyn. Ofiaruj go w intencji Pana Prezydenta, zrób tak czy wierzysz w Boga, czy nie. I pamiętaj bez względu na to kim jesteś - zło jest brakiem dobra.

 6. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 7. Parlament Europejski poparł projekt rozporządzenia o zawieszeniu/odbieraniu funduszy UE dla krajów łamiących praworządność (397 za, 158 przeciw). Teraz koleje na decyzję Rady UE.

  Pokaż ten wątek
 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Myślę, Panie Jacku, że przeceniasz możliwości pana Roberta Biedronia. Obecnie jest "moda" na hejtowanie wszystkiego, co ma związek z i gloryfikowanie wszystkiego co jest mu przeciwne. To tylko obecna tendencja. Do tego żeby być realną siłą (3) potrzebuje umiarkowanych.

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Zawsze zdumiewa mnie jak bardzo wybiórczo niektórzy podchodzą to niektórych spraw i jak brak zrozumienia tła historyczno-społecznego wpływa na formułowanie osądów. Czasami mam wrażenie, że słowo "komunista" działa jak magiczne zaklęcie , które u niektórych wyłącza myślenie

 10. nie patrz ba mnie czuje się niezręcznie

 11. Presja ma sens (choćby tylko na 12 godzin) Fakt, ze ta trójka (artystka, żarłoczka z sejmu i największa rzygowina internetu tak się skumplowali, śmieszy mnie. No i “ładny ząb” proszony o pomoc”

 12. yoko na potek

 13. W odpowiedzi do

  wszystko wskazuje na to że nie masz racji

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Łęski od jakiegoś czasu wydaje sie nakręcony,a w ogòle wzajemne kłòtnie na prawicy,moga tylko pomoc targowicy

 15. W odpowiedzi do

  Studniówki się zaczęły. Wdzięczna młodzież odwdzięczy się z pewnością. Już na swoim pierwszym głosowaniu 😂 Dorośli mają dawać przykład młodym. A jaki to przykład ogłaszać żałobę narodową po takim człowieku? Bo był prezydentem? Moralny zjazd...