1. 17.01

  Znany aktor Krzysztof Pieczyński pobity w centrum Warszawy. Szczegóły niebawem na

 2. 17.01

  Atak na siedzibę Prawa i Sprawiedliwości po marszu pod hasłem

 3. Justin powiedział, że tym razem zamierza zapuścić włosy, aż do ramion, a więc przygotujmy się na to, że już niedługo tak właśnie będzie wyglądał Justin 😅

 4. Bugała wypchnięta na urlop, szef TVP Info złożył wypowiedzenie, Olechowski za Pobudzina. Rewolucja pożera własne dzieci, czyli przedwyborcze pudrowanie dyktaturki trwa. Łgarstwa złagodnieją w kłamstwa.

 5. 30 złotych za wjazd do centrum miasta? Promowany przez rząd pomysł jest wyjęty z bajek lewicy

 6. I teraz uwaga. 1300 euro to 5200 złotych. W Polsce osoba chora na depresję może liczyć na 604 złote. Dziękuję.

 7. ta na piscina

 8. z czystej ciekawości sprawdziłem bo skoro wdarło się to na moją tablicę (i to nie jeden raz) to sądziłem że to będzie warte mojej uwagi... tymczasem to rodzinne pranie brudów i szarpaniny tego pokoju. czasem lepiej ciekawości nie zaspokajać. dla własnego spokoju

  Pokaż ten wątek
 9. nie jeździłam na łyżwach wiec nie mam jak porównać

 10. W odpowiedzi do

  Nadal nie wiem czemu mama nie chce się na to zgodzić

 11. Niech ktoś choćby jeszcze raz doprowadzi Mingyu do takiego stanu, a nie ręczę za siebie. Ten dzieciak zasługuje na prawdziwe szczęście.

 12. W sumie jak się położę na prawym boku to mnie tak te ucho nie boli

  Pokaż ten wątek
 13. W odpowiedzi do

  Dobranoc mateczko ❤ Twoich chłopców na noc ~~

 14. 30 zł na jaki okres? Wjazd, miesiąc, rok? Boże...dlaczego porządni ludzie się nie garną do polityki.... takie niedorajdy życiowe, całe życie na etatach i się biorą za rządzenie.

 15. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Czyli, że za mało sędziów jest w Polsce? Dobry żart. Mamy 10 tys. sędziów, podczas gdy dwa razy większa Francja ma ich 5 tys. Jesteśmy na drugim miejscu także, jeśli chodzi o nakłady na sądownictwo w przeliczeniu na liczbę mieszkańców.