1. Położenie Polski - wystawionej właśnie przez Trumpa razem z całym regionem na garażową wyprzedaż a jednocześnie skłóconej z Europą Zachodnią - stało się niestety krytyczne.

 2. 16 lip

  Wg Kylian Mbappé przekaże wszystkie pieniądze jakie zarobił na mundialu (w tym premię 400 tys. euro za zdobycie mistrzostwa), na cele charytatywne - aktywizację przez sport niepełnosprawnych dzieci. Złoty chłopak!

 3. 16 lip

  Dziś w Helsinkach na rundkę pokera spotyka się dwóch szulerów. Obydwaj umieją skubać naiwniaków, ale tylko jeden zna sztuczki drugiego. Jeden już ma wyrok, drugi boi się zarzutów. Potrzebują uzgodnić linię obrony, dać drapaka, albo podpalić miasto.

  Pokaż ten wątek
 4. Taemin kochany wszystkiego najlepszego, uśmiechaj się zawsze, ciesz się życiem, jedz zdrowo, nie przemęczaj się nadto, bądź zawsze tym Taeminem co jestes i nigdy nie udawaj tym kim nie jesteś. Mimo, że na karku już 25 lat, jeszcze dużo przed tobą.

 5. Retweeted Pogromca Lemingów (): Gdy Francja wygrywała z Chorwatami na Łużnikach w Moskwie, w Wołgogradzie już rozpadał się jeden ze stadionów Mistrzostw Świata, spadło trochę deszczu i są ogromne zniszczenia.

 6. Należy jeszcze przypomnieć, że polski podatnik sfinansuje w całości emerytury Ukraińców przyjeżdżających do Polski zarówno za lata przepracowane w Polsce jak i na Ukrainie. Pieniądze na emerytury dla Ukraińców będą pochodziły w całości z polskich składek. Ukraina się nie dołoży.

 7. Zgadzasz się na ściąganie Ukraińców do Polski?.

 8. jedzie ktoś 21 lipca na imprezę we wro? na ruskiej coś tam organizują ale nie chcę sama iść, poza tym mogłabym być tylko 2h XD

  Pokaż ten wątek
 9. Normalnie takich rzeczy nie jem, ale w czwartek jestem cały dzień na mieście, więc kupiłam na spróbowanie

 10. Afera to afera , która swoimi działaniami - jak wynika z prac komisji - mocno wspierała Marcina P. A. Parafianowicz właśnie z Agencji sprawdził szereg osob na kluczowe stanowiska w służbach finansowych. Przypadek? Dziś tylko zwrócił na to uwagę...

 11. Dzisiaj na śniadanie jadłam nice-cream z banana i arbuza z masłem orzechowym i nasionami chia, ale za bardzo przebijał mi smak bananów, prawdę mówiąc, a ostatnio mi coś nie podchodzą. No trudno, i tak były niezłe

  Pokaż ten wątek
 12. Dostałam na rocznicę od Polaroid 😲❤

 13. Ciekawe czy jest na świecie człowiek, który obejrzał wszystkie odcinki "Mody na sukces"...

 14. Słucham sobie specialnej playlisty na spotify i przez to mam ochotę na dyskotekę na której jeździ się na wrotkach ;-;

  Pokaż ten wątek
 15. bighit teraz przez większość czasu będzie z nami w kulki z nami leciał więc przygotujmy się na różne sytuacje XD

  Pokaż ten wątek