1. To jest dramatyczne. Oglądam tą minikonferencję na . Trzaskowski i Karnowski wypowiadają się ostrożnie, unikają odbijania piłeczki politycznej. Pan Jaśkowiak w jedną stronę -" wina PiS-u. Nikt nie ma wątpliwości". To dużo mówi o nim w tych dniach.

  Pokaż ten wątek
 2. Czytam, że Kaczyńskiego nie było podczas przemowy Schetyny i minuty ciszy na sali sejmowej. Przyszedł chwilę później. Tak, proszę Państwa, to jest właśnie prawda o tym człowieku i o jego stosunku do tego, co się wydarzyło. Takie demonstracje nie są przypadkowe. To jest bezwstyd.

 3. Mam moood na hejtowanie hahahahaha

 4. 15 sty

  Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 5. Minuta ciszy za czasów panowania PO!! Gdy zmarł senator PiS Andrzej Mazurkiewicz, marszałek Sejmu, Bronisław Komorowski nie zgodził się na miniutę ciszy. Powiedział: "Jak za każdym razem na zmarłego będziemy robić minutę ciszy, to nie starczy czasu sejmowego"

 6. Wypowiedź pana Jarosława Kaczyńskiego podczas konferencji prasowej zwołanej godzinę (sic!) po śmierci polityka partii PiS w zamachu na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi 19 października 2010 roku, żeby wskazać winnych tej śmierci, w tym Donalda Tuska.

 7. [INSTAGRAM] TXT Big Hit 190116 Na oficjalnym koncie TXT pojawiły się zdjęcia nowego członka zespołu snow @ TXT Poland

 8. KOCHANI LICZE NA WASZĄ POMOC!! Który pack??

 9. Chciałabym mieć swój squad na twt ohhh

 10. roztopiłam się sksnsj:(((((( całkowicie on jest n@jsłodszy na świecie

 11. dzisiaj na muzyce pokazalam dziewczynom exid i nw mam nadzieje ze im sie spodobAly bdjdk

 12. Rozpoczynamy europejską część Minorów. Na początek kontra ! Komu kibicujecie? 📺

 13. W odpowiedzi do

  Krzyczał, że Adamowicz zginął bo siedział niewinny w więzieniu i PO go torturowała. Zresztą to jest już bez znaczenia, obydwie strony polityczne powinny sobie dać na wstrzymanie, bo to co sie wyrabia jest karygodne.

 14. 500+ na każde dziecko obiecywała w imieniu PIS. W żadnym dokumencie NIE MA takiego stwierdzenia. Jedyna afera SKOK to afera SKOK Wołomin związana z Komorowskim i WSI. Nie ma afery KNF. Winni aresztowani i siedzą inaczej niż za Tusk gdzie przestępcy awansowali. Zatem łżesz