1. Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 2. - Jasiu, gdzie pracuje Twoja mama? - Tańczy w klubie go-go na rurze. - Nie kłam. Powiedz prawdę. - Wstydzę się. - Powiedz! - ... jest dziennikarką Wiadomości TVP. - Biedne dziecko. (Dowcip ten poznałem 30 lat temu. Wtedy chodziło o KC PZPR.)

 3. Jutro podejmie ostatnią próbę likwidacji w Polsce trójpodziału władzy! Własni sędziowie, własne sądy i przyzwolenie na fałszowanie wyborów! Zgadzasz się na to? Jeżeli nie, to przyjdź przed Sejm! ➡️19.07.2018 ➡️Godz: 9:30 ➡️Sejm RP Bądź z nami‼️

 4. ochuj czemu tyle osób ma moim tl pisze że ktoś podaje jakieś straszne mordy? jeśli to pojawi się u mnie to wiedzcie że spłoniecie w piekle ci co to podają dalej

 5. Czy na noc zabiera biurko z do domu?

 6. JEST KTOS JESZCZE NA 6OBCY?

 7. Może jestem idiotką ale wie ktoś jak to dać na górę bo mnie denerwuje?

 8. To co? Otwieramy szampana o północy?

 9. hejka ktoś chce ze mn popisac sobie na przykład o kołach?:(

  Pokaż ten wątek
 10. Jade dzisiaj z mama do mc i ona zaparkowała na parkingu i ja w aucie nieumalowana, nieuczesana w piżamie, bez stanika czakam na tel pisząc i zgadnijcie obok kogo moja mama zaparkowała?:)) obok auta i 2 innych kolegów;)) i tak kurwa, widzieli mnie:)))

 11. I nikt nie wpadł na pomysł, żeby w bagażniku przewieźć do Sejmu broń najcięższego kalibru, Bolka?

 12. oglądałam filmiki na których dylan o'brien mówi do fanek żeby się nie trzęsły bo nie ma ku tego powodu, pomyślałam sobie ''czy ciebie nie porąbało dyl?'' boję się tego że jeśli kiedykolwiek uda mi się do spotkać to zemdleje albo rozpłaczę się i nie powiem mu ile dla mnie znaczy.

 13. cHej mogę cię wziąć do siebie na chatę na zawsze? ^_______^

  Pokaż ten wątek
 14. co wy na to zebym wrocila na tt jutro zamiast 2 sierpnia?

  Pokaż ten wątek