1. Rafał zorganizował konferencję o planie realizacji obietnic: ❌ 3 linia metra? w KOLEJNEJ kadencji JEŚLI będą środki z UE (nie mówił o tym w kampanii) ❌ Tramwaj na Gocław? Cisza ❌ Darmowe żłobki dla wszystkich małych warszawiaków? Cisza (miały być od 2019)

 2. A może takie? 📢HALO, HALO, PORA NA REKLAMY!

 3. ᵛᵐᶦⁿ ᵃᵘ Jeongguk to najpopularniejszy diler na niebezpiecznej stronie Seulu. Jego chłopak - Jimin, jest przez niego poniżany. Co chwilę starszy kończy z nowymi siniakami. Co się stanie jeśli w horrorze, który przeżywa Jimin pojawi się "nie do końca cały" wybawca Taehyung?

 4. Czy min. zbadał już, dlaczego podległe mu służby penitencjarne kompletnie zignorowały ostrzeżenia matki oraz policji, że Stefan W. - sądząc po zachowaniu, może być niebezpieczny? Panie ministrze, dlaczego nie podjęto żadnych działań?

 5. powie mi ktos jak bardzo zjebalam? 🤠 tylko n krzyczcie na mnie bo to ostatnie bylo trudne;-(

 6. On gra na lewej? Jeśli tak, to przytuliłbym tbh

 7. Co w tej sytuacji zrobi Jacob Bruun Larsen? a) wykorzysta tę sytuację i "zakończy" mecz b) nie trafi w bramkę, po czym Hertha wyrówna w 90 minucie

 8. Pilna sprawa 😂 musze odzyskac usuniete wiadomosci na WhatsAppie bez przegrywania na komputer tylko tak po prostu z telefonu. Ktos jest w stanie pomóc?

 9. Na poczcie, Poznań, przy Starym Rynku. - Znaczki poproszę. Ups! Nie ma Pani jakichś ładniejszych? - Nie. Tylko takie. - Aha.

 10. W odpowiedzi do

  to czemu im zawiesili licencję za finanse, jakma grać na starej?

 11. co porabiacie? jak wam minął dzień i jak wam mija wieczór?

 12. Mówi się, ze Pana historia zasługuje na ekranizacje czy napisanie książki, czy dostał Pan jakieś warte rozważenia oferty?

 13. Po dzisiejszej akcji , .ego i .a niektórzy byli zaskoczeni. Czym? Przecież to norma teraz na szczytach władzy.

 14. Podoba mi się film [🔴LIVE] Urodzinowy Stream ! Opijamy ? MAGICAL ŻYWO w

 15. Mój tata śpi a my z mamą oglądamy film i w tym filmie jedna dziewczyna woła "Tato! tato!" A mój tata się przebudził i: Co?! Czego chcesz znowu?! Daj mi spać!