1. Nie możemy odgrzybić, odszczurzyć i zastosować środków chemicznych - mówi Kuchciński o działaniach PiS. Czyli co, gdyby mogli, to zagazowaliby nas?

 2. Za 2 dni spotkam Nialla. Bede miala szanse zadac mu pytanie. O. Co byscie go zapytali?

 3. Czy tylko ja myślałam, że to co na rysunku to jest ściana i zjebałam?

 4. myslicie ze lepiej isc na biolchem czy matfiz?? Bo juz sama nie wiem

  Pokaż ten wątek
 5. Ale wiecie co moge pochwalic w cke? ZE WRESZCIE NIE TRZEBA BYLO COFAC SIE DO BRUDNOPISU ZEBY COS POLICZYC TYLKO BYL NA KAZDEJ STRONIE, NO KIRWA SZACUN ZA TO NIE ZARTUJE

 6. Ej ludzie, w charakterystyce trzeba było opisać postać LITERACKĄ a kamienie na szaniec to postacie HISTORYCZNE !!!1! CZY TO SIĘ LICZY?

 7. BIAŁYSTOK do jakiego liceum idziecie i na jaki profil?? #2002

 8. Louis miał dzisiaj na sobie spodnie dresowe, więc fanka powiedziała mu, żeby zakładał szorty w taką pogodę, na co Louis odmówił, ponieważ [o tych co miał na sobie] : „wyglądają fajnie, prawda? Wyglądają świetnie”

 9. 18 kwi

  Byłem pytany, co myślę o pisowskim pomyśle referendum konstytucyjnego. Szczerze? Goście, którzy złamali konstytucję, sponiewierali polską praworządność, mogą co najwyżej zorganizować referendum w sprawie Trybunału Stanu: czy stanąć przed nim teraz, czy dopiero po utracie władzy.

 10. da mi ktoś ss profilu tych osób? (bez tych co sa na czerwono!!!)

 11. Kiedy rocznik 02 jest jak: Chodź idziemy kawkować a potem siłkować Reszta jest jak: O co wam kurwa chodzi? XD

 12. kto idzie ze mną zagotować wodę na Mount Everest??

 13. Czy ten Złoty Kask ma na siłę podnieść oglądalność czy o co chodzi? ...podpiszmy tą umowę z Polsatem może na 100 lat

 14. Poczekałem spokojnie na wiadra gówna i wodospady ścieków. A teraz szach i mat! Skąd wziąłem wakacje Iwony Hartwich? Z "parówek" i komentarzy nowoczesnych Europejczyków oraz wyborców PO z 2014 roku.

 15. A za rok na egzaminie: temat rozprawki: Dlaczego Lech Kaczyński powinien być nazywany bohaterem? Wos: Który z braci Kaczyńskich znajduje się na zdjęciu?