1. Okej. Lol. Jeżeli na stronie kliniki leczącej OTYŁOŚĆ chwalą się, że zalecają dietę 1200 kalorii, to o czym my tu mówimy? Jacy lekarze w Korei? Aż mi się przekleństwa cisną na usta.

  Pokaż ten wątek
 2. a kto znowu nie umie zasnąć?🙋🏻‍♀️

 3. Może i pisałeś, co nie zmienia faktu, że w tym przedwyborczym czasie atakujesz jedna stronę. Podajesz widzę także tweety Winnickiego ? Ciekawe czy Sprawdziłeś kto jest jego „opiekunem”. CONTROL.

 4. W odpowiedzi do to i jeszcze

  A po co od siebie? Kłamstwami wystarczająco dobrze tuczy Was . Nam wystarczy prawda, czyli słowa Morawieckiego z czasów, gdy jeszcze nie musiał .

 5. A Ty co dzisiaj zrobiłeś dla siebie i swojego zdrowia? :) zdrowadieta zdrowystylzycia

 6. Dzisiaj, w skrzynce znalazłam, takie kwiaty.... Gazetka "informator wyborczy Poznań". Ja się pytam ku***a, kto im dał przyzwolenie na druk takiego gówna?? I co

  Pokaż ten wątek
 7. ludzie zaraz 3:00 a co jak duchy po mnie przyjda? ktos mnie obroni czy po prostu tak zostawicie nooo

 8. Rozdawnictwo polskiego obywatelstwa, na "prawo i lewo" to jest cios w naród polski na skalę rozbiorów a także po '44. Podobny do rusyfikacji czy germanizacji. Czy macie świadomość , że za te czyny i decyzje będziecie musieli odpowiedzieć? Pomijam fakt łgarstw

 9. Co to za rząd był jak dwóch kelnerów ich nagrywalo?. Cieniasy!!!. GRU? po co! Dzieciaki z piaskownicy by ich polozyly na łopatki. Tworzyli Państwo teoretyczne..i tu sami siebie dobrze określili. Tu się z nimi zgadzam.. popieram.

 10. W odpowiedzi do

  bo zgwałcił dziecko a co? gorzej że jest koscielne przyzwolenie a księża mają dostep do dzieci. zaraz stwierdzisz że ksiądz że musi sobie ulżyć. ulżyć mogą ksieża co mają babę

 11. na 1000 księży 1000 jest potencjalnymi pedofilami gdyż kosciól katolicki i jego władze mogą prawie każdego pedofila chronić co zachęca do nadużyć. jak wielu z tych 1000 ma swobodny dostep do dzieci?

 12. W odpowiedzi do

  a co tu ma do tego Solidarność i powiem dzieciaku gdzie w PIS jest PZPR bo powtarzasz zasłyszane przez komuchów z opozycji hasełka łykając bezrefleksyjnie te propagandowa papkę, kiedy to własnie PIS walczy z komuszymi układami w sądach i nie tylko ,Rodzice się boja ?

 13. ok co za to kupisz i czy to co kupisz wystarczy na ruskich ? Nie wystarczy wiadomo. Pytanie drugie czy 100 mld powstrzymałoby Putina przed zajęciem Krymu ? Też nie. A czy gdyby na Krymie były amerykańskie bazy Krym był by dziś w rekach Rosji ?

 14. Czego poszukujesz? Pomyśl! Jeśli chcesz osiągnąć prawdziwe szczęście, używaj nitki dentystycznej. Nawet jeśli poczujesz się słaby, pamiętaj o Twoim celu. I pamiętaj- nigdy się nie poddawaj!