1. Zdjęcie | Sabrina na Instagramie

 2. Ociepliło się i zachmurzyło. Wczorajsze słońce i błękitne niebo możemy tylko powspominać na zdjęciu. Dzisiaj 4°C i może przelotnie popadać.

 3. Filmik | Leland na Instagramie

 4. Ren prostak i tuman gloryfikuje AL i GL którzy zamiast walczyć z Niemcami zajmowali się napadami i rabunkiem chłopów i zamożnej ludności cywilnej.Na dodatek byli aż tak głupi,że sporządzali raporty o łupach dzięki którym m.in.o tym wiemy

 5. Wszystkim, którzy oskarżają mnie o postawę sprzeczną z Ewangelią radzę zobaczyć jakie jest stanowisko biskupów bliskowschodnich na temat mogracji, uchodźców, koniecznej pomocy. Oni są na miejscu i znają sytuację lepiej niż my.

 6. Milego dnia!! ♡ Zdaj te wszystkie kartkówki słońce x

 7. Po prokuratorach i sędziach, czas na skoczków? Jak fajnie być ministrem sprawiedliwości i wykorzystywać stanowisko do osobistych porachunków.

 8. chyba nic sie nie stanie jak nie pojde na 1 lekcje

 9. PKP z rekordowym wynikiem. LOT ma 280 mln zł zysku. Kopalnie znowu na plusie. Dlaczego teraz się opłaca, a wcześniej niekoniecznie?

  Pokaż ten wątek
 10. Akcja Owsiaka okazała się dla klapą. Wynik dużo gorszy niż w ubiegłym roku. Tam gdzie ujawnili dane wynik ze zbiórek do Słoików na ulicach również dużo mniejszy. Zdaje się, że akcję uratował im Lidl i Multibank z 6 mln wpłaty z kieszeni klientów.

 11. Dzień dobry pierwsza zmiano. Mamy wtorek, a to oznacza jedno. W kioskach i salonach prasowych czeka już na Was nowy numer Tygodnika "Piłka Nożna". Gorąco polecamy!

 12. Istnieje ryzyko, że Europa jest w fazie rabunkowej gospodarki trudno odtwarzalnych zasobów kulturowych. Przyznając rację , że jesteśmy w bezprecedensowym locie, wygląda to na lot pikujący.

 13. 14.01

  Po 10 IV miał konkretne zadania i je w 100% wykonał. Nie brakowało mu odwagi i nie tylko stanął na wysokości zadania, ale nigdy się tym nie chwalił. Szczegóły zna JK, osobiście mówił mi o nich śp. brat prezydentowej. Podważanie jego roli dziś to nieporozumienie.

 14. 🔴 Aktualny radar opadów. Śnieg❄️ pada w zachodniej połowie Polski i ta strefa opadów przemieszcza się na wschód (mapa: radar-opadów.pl)