1. 15 kwi

  w końcu dowiedziałem się skąd bierze się podwójna ciągła.... wylizują środek 😂😂😂

 2. 17 kwi

  Mała zaległość. Pięknie złapana podwójna tęcza widziana nad Kotliną Kłodzką 13.04.18. Fot. Fb-Dolnośląska Pogoda. Ostrzeżenia Meteorologiczne

 3. Nie no ale jak widzę teksty typu "Legia już mierzy podwójna koronę" to aż mną wzdryga. Póki co wygrajmy dwa najbliższe mecze ligowe..

 4. 16 kwi

  ~~~~~⚽️🏆KONKURS🏆⚽️~~~~~~ Do wygrania: PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA na środowy mecz Legii z Górnikiem. (18.04 20:30) Co trzeba zrobić żeby wygrać? 1. RT - udostępnić ten tweet 2. @ - zaprosić znajomego w komentarzu do udziału w konkursie Losowanie zwycięzcy 17.04 21:30

  Pokaż ten wątek
 5. Stefka Velijkovic z Polic jest jedna nogą w Novarze być może przyszłym mistrzu Włoch.

 6. 17 kwi

  Jarosz senior powiedział że zrobiła krok do przodu. Ugryzłem się w język i nie skomentuję tego jakże idiotycznego wywodu.

 7. 19 kwi
 8. 15 zawodników + 13 na podwójnej kolejce = 28 występów aha kapitana liczymy podwójnie, grał dwa razy, więc 30 występów aktualnie 87 punktów, czyli średnio 2,9 punkta na zawodnika no super ta podwójna kolejka 😂😂😂

 9. 18 kwi

  Ciężko zliczyć ile razy w czasie audycji Bogdans przechodził z Dżonym Suchem z per Pan na Ty :) Po Karbarzu Such też powiedział kilka cierpkich słów o Resovii:] I na tym powinno polegać dziennikarstwo i opowiadanie o rzeczywistości "Mówić jak jest".

 10. 15 kwi

  W programie PIS brakuje jeszcze "Trumna+" - premia za szybki zgon po przejściu na emeryturę, a podwójna premia dla rodziny, jeżeli dwa pogrzeby będą szybko, jeden po drugim. A ta "premia" to oczywiście po to, żeby trafiła do klechy za pogrzeb "co łaska".

 11. 18 kwi

  Wiem, trochę za wcześnie, żeby chwalić chyba, ale mam dzisiaj naprawdę dobry dzień. Do ustalenia pozostaje, czy może to mieć jakikolwiek związek z podwójną, skoro świt, kawą..

  Pokaż ten wątek
 12. 17 kwi

  Karuzela transferowa w Rosji z tych znaczących transferów: Grankin wraca do Moskwy Luburic odchodzi z St. Petersburga Pankow do Belogorie Własov do Moskwy Divis do St. Petersburga Diaz opuszcza Kranojarsk Kazan opuszczą Gustaljuk. Yudin, Panteleimonenko, Leon. Ermakov do Moskwy

 13. 13 kwi

  5,5 mln złotych miał wynosić budżet Piacanzy ma przyszły sezon i Roberto Pighi stwierdził iż za takie pieniądze stworzy w zespół na spadek i kolejny zasłużony ośrodek (po Cuneo) we Włoszech może zniknąć z mapy siatkarskiej. Średni budżet w ok 6-7 mln zł.

 14. 11 kwi

  Zidane podwójna zmiana w 45 minucie. Valverde wpuścił Dembélé w 84.

 15. 17 kwi

  Podwójna moralność. Nagie posągi ich gorszą, ale w Sylwestra - wybaczcie za słowa - latają z penisami na wierzchu. Koran, Talmud - jedno zło!