1. Za chwilkę zaczynam 2 sezon belfra, ponoć lepszy od pierwszego sez. Prawda czy fałsz?. Nie piszcie mi kto zabił😜

  Pokaż ten wątek
 2. No to wracam z urlopu. Pamiętacie jak rok temu z Prezydentem otwierano największy na świecie piec zawiesinowy ? Teraz prezes mówi, że to inwestycja gorsza od zakupu Sierra Gorda. A my pytamy specjalistów-dlaczego? I czy do awarii 3 października musiało dojść?

 3. Bardzo żałuję, że w Polsce nie istnieje promocja miodów na poziomie, najogólniej mówiąc, administracji rządowej. Bo jaki procent trunków kupionych przez urzędy czy ambasady stanowią miody??? Pewnie zerowy...😢

 4. Czy gabinet cieni też już upadł?

 5. Nie warto tracić tysięcy obywateli dla stworzenia legendy. Czy opłaciło nam się powstanie warszawskie? Jaka piękna legenda!!!

 6. czy to już ten moment w którym moge się zabić?

 7. Jak mi się gorąco zrobiło dżizus Czy to już menopauza?

 8. W odpowiedzi do

  Darmo dostaliście! Darmo dawajcie! Czy wy się chcecie udławić złotem, żeby tylko dzieci umierały? Udławicie się i sprawi to prawdziwy Bóg!

 9. Which supermarket do UK Bowielings prefer?

 10. A czy nie proponuje jeszcze, by ten dzień uczcić zamachami?

 11. Czy jest ktoś w stanie mnie czyms zaskoczyć?

 12. rozpłakałam sie po przeczytaniu tego, widzicie do czego doprowadzaja fanwarsy? kurwa w jakim my świecie żyjemy, jestem zawiedziona, zła, smutna i jest mi wstyd za wszystkie osoby ktore do tego doprowadzily.

 13. Poniewaz jestem malusienki czy ktorys z moznych np , , czy moze jakas inna malpa czy kot zrobilaby sonde na kogos by glosowal jesli PiS zboczy z kursu i sprzeda wartosci???

 14. Dlaczego ex mojego brata wysyła mi takie snapy, CZY TA SUCZ MNIE PODRYWA ?!

 15. Czy ktoś może mnie kochać, przytulać i po prostu być? Odpłacę się, obiecuję. Może nie jestem najlepsza, ale się staram.