1. ciekawym czy Norris to za miskę ryżu czy walizkę studolarówek zapier...ł w reklamach Mateuszka?

 2. Może i pisałeś, co nie zmienia faktu, że w tym przedwyborczym czasie atakujesz jedna stronę. Podajesz widzę także tweety Winnickiego ? Ciekawe czy Sprawdziłeś kto jest jego „opiekunem”. CONTROL.

 3. Rozdawnictwo polskiego obywatelstwa, na "prawo i lewo" to jest cios w naród polski na skalę rozbiorów a także po '44. Podobny do rusyfikacji czy germanizacji. Czy macie świadomość , że za te czyny i decyzje będziecie musieli odpowiedzieć? Pomijam fakt łgarstw

 4. na 1000 księży 1000 jest potencjalnymi pedofilami gdyż kosciól katolicki i jego władze mogą prawie każdego pedofila chronić co zachęca do nadużyć. jak wielu z tych 1000 ma swobodny dostep do dzieci?

 5. Październik to tradycyjnie Miesiac Dziedzictwa Polskiego w Stanach Zjednoczonych. A czy ktoś wyobraża sobie Polskę bez soczystych jabłek? W oddziałach na Środkowym Zachodzie pracownice rozdawały...

 6. Ile razy można apelować do opozycji o opamiętanie!? Donald Tusk przyznał ostatnio, że "łatwo jest wzniecić nienawiść między ludźmi", to niech się w końcu zajmie jej gaszeniem w swojej partii

 7. To stawiasz sobie rurę czy wam stawiają? Płacisz za pociągnięcie kilkunastu kilometrów światłowodu do siebie na wieś?

 8. W odpowiedzi do

  To Policja nie jest od ochrony obywateli? Do tej pory broniła kiboli i nazioli wprawdzie, ale w założeniu Policja jest od obrony obywateli.

 9. Ciekawe czy sprawdzili czy były spotkania w meczetach i synagogach ?

 10. W odpowiedzi do

  Piotruś - sorry ze się wtrącam ale skąd wiesz ze Pismo Św. Jest od Boga, np: List św Pawła, Ze jest Pawłowy? Ze jest dokładnie taki jak Paweł pisał? Kto kopiował i gdzie te listy? Kto przechowywał od czasu Pawła do wynalezienia druku?

 11. Czy tak będzie już codziennie?

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Jak ciagnik gasienicowy przyjeżdżał człowieka nawet ciagnika nie zatrzymali , bo opuznienie w pracy bedzie a on i tak juz trup o katetce czy policji zapomnik. Podobnie jest w polsce?

 13. W odpowiedzi do

  Tym razem to już Pan chyba przegiął? Jak można porównywać Kubicę do JK, Kubicę wybitnego zawodowego sportowca, który na własne życzenie przestał jeździć F1, do JK, który tyle lat cierpliwie czekał aby dorwać się do władzy, aby zniszczyć wszystko, co tak pracowicie Polacy budowali

 14. Czy jest tu jeszcze jakaś Bogini o tej porze?

 15. czy ja mogę w końcu być zmęczona i zasnąć?