1. To naprawdę jest pełzający zamach stanu. Tu nie ma żartów. Nawet jeśli PiS przegra wybory, to ubezwłasnowolniony uzna, że PiS wygrał. Chcą rządzić i rabować bez końca.

 2. News portalu : Były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik usłyszał zarzut utrudniania postępowania karnego i przekroczenia uprawnień. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 3. Redakcja "Do Rzeczy" i ekipa na przekór wojnie informacyjnej, we wspolnej akcji "Nie będziemy przepraszac za Polskę". Tez mozecie się przyłączyć. ;)

 4. nagrałam kawałeczek, jeju tam był taki cudowny klimat, morze + góry + super muzyka, i'm in love

  Pokaż ten wątek
 5. 19 VII 46 "Ludzie Honoru" otaczają pod Bestwiną Kompanię "Burza" NSZ Śp.Sierż.Romualda Czarneckiego ps."Pikolo". Mordują dowódcę,zwłoki obkładają Ryngrafami z Matką Boską i robią zdjęcia.Wieczna Chwała Bohaterom ! Hańba UB-eckim zbrodniarzom !

 6. * dzisiaj wyszła z kimś tam i do mnie "kasia ale się wysmialam dzisiaj" "nie pamietam w ogole kiedy ostatni raz się smialam" aha??? a wczoraj, przedwczoraj? z resztą za każdym razem jak gdzieś wychodzimy to się śmiejemy z byle gowna, no fajnie

  Pokaż ten wątek
 7. siedzimh z tatą na dworze i sie schowalam bo nie chce zeby widzial ze pale XDD

  Pokaż ten wątek
 8. jak byłam w zarze w przymierzalni to była kolejka dosłownie na pół sklepu, a jak już do niej doszłam to typek zaczął do mnie po niemiecku żebym zeszła ze schodów, a ja stałam i patrzyłam się jak idiotka cri

  Pokaż ten wątek
 9. Kochane Łóżko, żyjemy razem już ponad dziewięć lat. Mieliśmy lepsze i gorsze chwilę. Nie raz trzeba było wymieniać Ci deski, bo byłam narwanym dzieckiem, które wchodziło na skrzynkę i rzucało się na Ciebie twarzą. Mimo wszystko jesteśmy przyjaciółkami. +

  Pokaż ten wątek
 10. John Travolta i Samuel L.Jackson w odpowiedzi na list L.Wałesy przemycają go do sejmu.

 11. Klasyka faszyzacji kraju i zawładnięcie: sejm, media, wojsko, policja, służby specjalne i "pranie mózgu" fanatykom. TVP Wiadomości pełne nienawiści, podjudzania i makiawelizmu politycznego. Czy powie przed sądem: ja tylko wykonywałem rozkazy"?

 12. Kocham, bo my zawsze tak na spontana XD

 13. W odpowiedzi do

  Miłość

 14. W odpowiedzi do

  Ja tobie również, głównie psychicznego.

 15. dawno nie grałam w symulator więc idę pograć