1. Nie chciałem wierzyć, ale sprawdziłem. Reżimowa tv rzeczywiście „transmituje” zeznania Tuska ze sporym opóźnieniem. To przesunięcie to jest coś nieprawdopodobnego, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z radiowęzłem PiS. Zmanipulowali Schetynę, zmanipulują i Tuska?

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. Hej Prawi specjalnie dla was skrót z zeznań Donald Tusk 😂😂😂 Jakby ktoś przegapił to zachęcam do oglądania. Ogólnie "nie wiem" "nie znam się" "zarobiony byłem" 😂😂😂

 5. 27-letni piłkarz z podstawowej jedenastki reprezentacji Niemiec, mający ofertę z Borussii Dortmund, spadający do 2. Bundesligi z Kolonią, przedłuża kontrakt do 2023 roku. Jonas Hector naprawdę zrobił coś, czego piłkarze już dzisiaj nie robią.

 6. W poniższym artykule ceny wzrosły 1,4%. Byłem dziś w kilku marketach i jestem przerażony! Ceny na niektóre art. wzrosły 30% a nierzadko 50%!! Co się dzieje? Gdzie jest co robi rząd ?! np. proszek do prania było 7zl/kg jest 10,50zł/kg

 7. . ma na oku kilka rekordów do pobicia...

 8. Ehh.. 5 sparingów które trzeba wykorzystać by zgrywać "nową Wisłę". Nie załamujmy się. Od lipca wraca Bartosz, który zapewne wejdzie na PO, Suljic na LP, plus Bragiel, który doda nam trochę świeżości i coś ruszy do przodu. Dodam, że Wisła prowadzi rozmowy z 3-4 Polakami z 1 ligi.

 9. Jestem uzależniona od gum do żucia

 10. Już dzwoniłam do mamy, żeby zapisała mnie do naszego dentysty.

  Pokaż ten wątek
 11. O kurde. Tego bym się nigdy nie spodziewał. Jonas Hector przedłużył umowę z Kolonią do 2023. No to szacuneczek. BVB musi szukać innego lewego obrońcy.

  Pokaż ten wątek
 12. W odpowiedzi do

  Posłuchajcie pana Sasina który odpowiedzialny bo organizował wylot do Smoleńska,jako kancelaria prezydenta,jak pięknie mówi jak rząd PO i wszystko wokół,było załatwione.

 13. .: Jeżeli ktoś chce, to może. W związku z tym składamy wniosek do marszałka Kuchcińskiego o zwołanie posiedzenia Sejmu. Można je zwołać jeśli mamy pilną ustawę do rozpatrzenia - mamy taką ustawę, jedna leży od 2016 roku, a drugą dzisiaj składamy.

 14. .: Druga ustawa, które spełnia postulaty protestujacych do ustawa którą napisaliśmy w 2016 roku, ona od tego czasu jest w zamrażarce sejmowej. Wprowadza ona 2 postulaty protestujących - zasiłek pielęgnacyjny, z waloryzacją coroczną, oraz dodatek rehabilitacyjny.

 15. To jest naprawdę skandal. Fizjoterapeuci nie mogą wejść do strajkujących niepełnosprawnych. Sz. i , bólem ich chcecie wkurzyć z Sejmu? Jesteście złymi ludźmi.

  Pokaż ten wątek