1. ‼️ W ostatnim czasie odnotowujemy większą ilość nieodpowiedzialnych wpisów w sieci odnoszących się do różnych osób z różnych środowisk i opcji. Apelujemy o rozwagę i odpowiedzialność‼️Nikt w sieci nie jest anonimowy. Działamy w każdym przypadku konsekwentnie.

 2. NIKT N CHCE ZE MNA JECHAĆ DO KARPACZA

 3. Da mi ktoś link do komiksu?

 4. -> rozpoczęło się posiedzenie Komisji do Spraw Unii Europejskiej. Zapraszamy do śledzenia transmisji: 📺➡️

 5. Ciekawostka dnia: New England Patriots pod wodzą Billa Belichicka od 2000 roku mają bilans 59-1, gdy któryś z RB przebiega w meczu co najmniej 100 jardów. Sony Michel i James White trzymają klucz do zwycięstwa w AFC Championship Game?

 6. tyle mam do powiedzenia

 7. Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 8. Film to komentarz w punkt do sytuacji w Polsce. TVP ośmiesza się zdejmując program, zawieszając . Żyjemy w zakłamanych czasach, a gdy i TVP ulega lewacko-poprawnopolitycznej prop., to za chwilę zamykanie ust krytykującym będzie normą. Wstyd

 9. W odpowiedzi do

  Czekam na ważny głos p. Tomasza Thun-Janowskiego ze stołecznego biura kultury. W 2017 po spektaklu w którym zbierano pieniądze na zabójstwo JK rzekł: "Samorząd nie jest powołany do tego, by decydować o treściach, które są pokazywane przez posiadającą osobowość prawną instytucję"

 10. Bierze ktoś może udział w castingu do nowego Big Brothera?

 11. kier. - radzimy na razie przyzwyczaić się do zwężenia tuż za skrzyżowaniem z ul. Węglową. Z informacji zawartych na oficjalnej stronie wynika, że utrudnienia potrwają planowo do listopada 2019!

 12. Zmniejszenie (najlepiej do zera) spożycia mięsa: 1) zmniejszy cierpienie zwierząt 2) ograniczy dewastacje naszej planety 3) wpłynie pozytywnie na zdrowie ludzi. Naprawdę warto spróbować;) Ja wyłączyłem mięso z diety na próbę na kilka tygodni i tak już zostało:)

 13. Wystarczy poczytać dwa tagi na wykopie i , aby dojść do wniosku, że w pl więzieniu nie istnieje coś takiego jak resocjalizacja.

 14. Powiedziałabym, że czas się uspokoić i powzdychac do xiaojuna, ale nie wiem czy mnie to uspokajaXDDDD