1. John McCain: Helsinki to jedno z najbardziej haniebnych wystąpień prezydenta USA. Szkody wyrządzone przez naiwność i egotyzm prezydenta Trumpa i jego sympatię dla autokratów są trudne do wyliczenia. Żaden z prezydentów nigdy nie upokorzył się tak podle przed tyranem.

 2. Ciekawe czy nasi prawicowi fani Prezydenta Trumpa chcieliby - gdyby przyszło co do czego - aby bronił Polski tak, jak dzisiaj w Helsinkach bronił instytucji i interesów amerykańskich.

  Pokaż ten wątek
 3. 16 lip

  A Jan Śpiewak brni w kłamstwa. Twierdzi od rana, że coś jest ukrywane, kiedy jest wręcz przeciwnie. Droga wolna do składania wniosków do KW. Póki co Jan Śpiewak zgłosił 1% (słownie: jeden procent) spraw, które obecnie sprawdza Komisja.

 4. Zdaje się, że aby wrócić do pracy, to trzeba mieć etat albo umowę o pracę. Bez tego wraca się do zakładu pracy, ale nie do pracy. :-)

 5. Jestem taka nie do życia dzisiaj

  Pokaż ten wątek
 6. 2 tygodnie temu bylam w drodze do Szczecina, tydzien bylam u siebie, weekend spedzilam w Bydgoszczy, a teraz jade na tydzien do Lublina

  Pokaż ten wątek
 7. Kurwa właśnie się dokopalam do jakiegoś mega starego zdjęcia winwina i Ogarnelam ze ja typa znalalzm jakis rok/dwa zanim sm go ogłosiło sm rookies Spierdole się XDDD BO JA GO ZNALALZM WTEDY JAK SZUKAŁAM IKONEK Z ULZZANGAMI??????????

  Pokaż ten wątek
 8. Kurwa jakaś laska do mnie czy mam Quebo na ikonce XDDDD

 9. Bascombe pisał, że Liverpool rozważał Pope'a ale Burnley wycenia go na ponad 20mln funtów. Jeśli Alisson faktycznie przejdzie do Liverpoolu, a Courtois do Realu to Pope wydaje się być ciekawą opcją dla Chelsea. Na pewno wolałbym jego niż Butlanda.

 10. mąka kukurydziana płatki przyprawa do piernika mydło

  Pokaż ten wątek
 11. Co wy macie do Jimina? Przecież to jest jedno z najbardziej cute stworzeń ma świecie

 12. W odpowiedzi do

  Sumiu do mapa tu prr

 13. jak bedzie spoko pogoda to do lumpa wstapie bo japierdole zwykla bluza z kapturem kosztuje 50zl no ochujali chyba

 14. Fanów , i całej zapraszamy do CANAL+ SPORT, gdzie trwa właśnie nowy Soccerbox Gary'ego Neville'a. ⚽Jego gościem jest Robbie Fowler

 15. IDE DO DKMU W KONCU ZREC