1. została uznana przez za kraj niewolny? W takim razie jedna z prorządowych gazet postanowiła opublikować własny ranking ;). Na czerwono kraje "niewolne", na niebiesko "częściowo wolne", na szaro " wolne", a na zielono "kraj najbardziej wolny".

 2. [News] Selena Gomez anonimowo wpłaciła ponad 1,000,000$ na początku stycznia na organizację , która wspiera kobiety w trudnych sytuacjach z całego świata.

 3. Rozmawialem z europoslami.Oni nie rozumieja tego,ze obiecuje ludziom 500+ na pierwsze dziecko od 2009.PM MM o tym nie slyszal.To jest prywatna akcja niuni z Brzeszcz.Masz na to pokrycie zalosna klamczucho,ktora robila sobie zdjecia na tle ruin.Ze niby PL tak wyglada?

 4. W odpowiedzi do to i jeszcze

  NDSZ na poziomie polityczno-wojskowym? Należałoby więc zmienić obecne kompetencje NDSZ,że nie dowodzi SZ,tylko wspiera/pomaga PRP oraz nadzoruje strategicznie realizację jego decyzji przez Dowódcę Połączonych RSZ (jak dziś w cz.P i W czyni to szef SG).A BBN to struktura cywilna.

 5. Wbijajcie na nasz Instagram. Znajdziecie tam wiele ciekawych filmików z Senegalu.

 6. cotygodniowy sondaż poparcia dla partii politycznych, na kogo zagłosujesz w wyborach do parlamentu 🤔🤔 zagłosuj, zalajkuj, podaj dalej...👍👍

 7. Czekałam już na ten film i ojeju to ze Harry jeszcze jakoś uczestniczył w tworzeniu go (w pewnym sensie jeśli chodzi o pisanie piosenki) rozwala moje serce

  Pokaż ten wątek
 8. Jeśli zostałeś brutalnie złamany, ale wciąż masz odwagę, by być łagodnym dla innych, zasługujesz na miłość głębszą niż sam ocean.

 9. co on kurwa szuka wody na pustyni??

 10. Zapraszam na obiad 😉🍽️

 11. Jest/był ktoś w liceum w klasie IB i mógłby odpowiedzieć mi na kilka pytań na dm? Daj RT jeśli nawet nie wiesz o co chodzi xd

 12. Uwaga!!! Robię projekt na matmę i potrzebuję faktów matematycznych (typu ile kosztują bilety, ilość zarabianych pieniędzy, ilość koncertów itp.) lub linków, na których mogę w/w rzeczy o Shawnie Mendesie! Bardzo mi zależy! Będę wdzięczna za każdą informację! Płacę miłością❤

  Pokaż ten wątek
 13. nawiasem mowiac jest pierdolnieta i nie rozumie ze mam swoj poglad na moje zycie i swoj sposob na przezycie go ;)

 14. W drodze na spotkanie z papieżem. Lot specjalny realizowany przez wojska lotnicze z do Puerto Maldonado. Wydarzenie!! Były stacje TV. Pies od narkotyków. Rozdali nam spadochrony bo pasów bezpieczeństwa nie było 😁😉 Mój pierwszy darmowy lot.