1. To jest po prostu nieprawdopodobne! Polski poseł wprost wskazuje na estetyczne FASCInacje nazistowską propagandową! Na bezczela! Na chama! Plugawie! Co powinno się zrobić z takim typem, jeśli robi się w kraju guanoburzę wokół zabaw ociężałych umysłowo z tortem z waffelków!

 2. Wyglada to tak jakby przed wejściem na podium, wszyscy tam stojący rytualnie podeptali plakat, a potem powiesili go pod swoimi stopami.

 3. Ready na po, Direk.

 4. W latach 2006 - 2018 w Madrycie powstało 67 km metra, a w Warszawie ponad 9 km. Ciekawostka: pętla Metro Sud na południu, długość: 41 km- jest jednym z najtańszych w Europie wybudowanych odcinków.

 5. 13 paź

  Policjantki i policjanci to nie są dziewczyny i chłopcy do bicia! Dla tych nielicznych, co mają wątpliwości „kto kogo prowokował w Lublinie” jeszcze lewitujące krzesło. Podobnie jak samorzucające się kamienie, samopryskający gaz itp. Na to zgody kierownictwa Policji nie ma!

 6. Kopią z miłości do ojczyzny. Na zdjęciu ci wspomnieni prawnicy i lekarze :D

 7. Zbliżają się najważniejsze wybory po 1989. Samorząd to ostatni bastion wolnej Polski. Wygrana PiS oznacza w praktyce likwidację samorządu poprzez pełne podporządkowanie go centrali PiS w Warszawie. I oznacza wyście z UE. Tego chcemy? Apeluję do wszystkich: idźmy na wybory 21.10

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Plum. Krzychu nie zawracaj mi gitary : ))) Czekam na flaszkę z gwinta.

 9. Panie Cezary. W budowie lotniska nie chodzi by je zbudować tylko by je budować. Zatrudni się speców od PR z zaprzyjaźnionej firmy, Suski wytyczy drogę dojazdową przez działki działaczy. Im dłużej się to będzie ciągnąć tym więcej koledzy prezesa na tym zarobią.

 10. Nie dajcie się oszukać PiSowi. To nie będą uczciwe wybory. Kandydaci PiS od rana do wieczora są w publicznej TVP, jeżdżą służbowymi samochodami, są lansowani w kościołach, wspierają ich urzędy, policja, PAP. Ale jeśli się zmobilizujemy, to oni przegrają. Apeluję: idźmy na wybory!

 11. kurwa prawie rykłem na cały wydział

 12. Znalezione na necie 🙂👇👇👇

 13. Zarząd Miejski Związku Polaków na Litwie oraz Dom Kultury Polskiej w Wilnie zapraszają na koncert zespołu „Piramidy” (Polska) – „MICKIEWICZ UNPLUGGED”. 24.10.18. Wstęp wolny.

 14. Wiceminister w Raszkowie: prowadzimy także działania na rzecz starszego pokolenia, to m. in. program "Opieka 75+", czyli rozwój usług opiekuńczych dla osób starszych.

 15. Zmienia się świadomość ludzi 💪👍 i dobrze! Ale tak jak mówiliśmy na spotkaniu w sejmie: najpierw rozmowy z RPO i RPD oraz z przedstawicielami z innych krajów, którzy podobne komisje stworzyli u siebie i potem decyzja o kształcie. Komisja musi być ekspercka.