1. Wyżej wymienione pozycje charakterystycznymi i mając na względzie przeznaczenie książki należało zdecydować co do linii postępowania. Przypisy zastrzeżeń nie budzą, rzeczowe. Nakład 10000 egz.

 2. MUTUALS POMOCY Które zdjęcie będzie spoko na profilowe? Niewiele się różnią, ale odcienie trochę inne, pomóżcie mi wybrać pliz, płacę miłością ❤ Ankieta na dole ⬇⬇⬇

  Pokaż ten wątek
 3. ide w schlafe i mam to wszystko w dupie ferie na chuj oni zadali tyle rzeczy

 4. Nie wierzę w przypadki a mam nieodparte wrażenie że od PAD się wszystko wlecze i działania PiS dyktowane przez niego

 5. powiedzcie mi czy scinac tak wlosy jak na 2jog moje sa na 1 ale sa juz tak zniszczone.. tylko sb boje bardzo i nie wiem dzy beda mi takie oasowac a dlugie wlosy to zawsze bylo marzenie..

 6. te zdjecia sa takie sliczne ze :~[ stracilem to,,,..,. 🆘

 7. 16 sty

  Niewiele warte takie gesty jak niewystawianie kontrkandydata dla następczyni Adamowicza czy mianowanie jej na komisarza, jeśli JK nie przychodzi na minutę ciszy ku pamięci Adamowicza w Sejmie. Polityczny błąd

 8. Lubię słuchać innych, szczególnie jak interesujący

 9. Zrobiłem research polskich aplikacji kolejowych 3.5 4.7 2.2 (Bilkom Bilety) 4.0 (RJ) 2.9 3.1 Poza to generalnie słabo, włącznie z , która powinna być liderem rynku.

 10. Nie wolno nam tego zapominać , chcemy zwalczyć nienawiść w narodzie ? Zacznijmy od jej korzeni , zacznijmy od PiS , bo to oni źródłem wszelkiego zła w naszym narodzie .

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Reakcja na urojone oskarżenia to nie nienawiść. To reakcja. Jedynymi dziennikarzami zależnymi od polityków w TVP oraz wpolityce sieci gazetapolska tv republika, niezależna. Oni dostają pieniądze od polityków PiS. Fundacja sakiewicza mówi to pani coś ?

 12. sa momenty, kiedy sie kocham i uwazam za najlepsza, a sa momenty, kiedy sie nienawidze i uwazam za najgorsza nic pomiedzy mam dosyc

 13. otw to PCU, magmamagaling muna sa dasma

 14. Zreszta.... przyjdzie, zle do tego jeszcze moze dojsc do jakis incydentow. Nie przyjdzie, takze zle. Tvn zrobi z tego glowny wieczorny news. Moim zdaniem trzeba obydwu Kurskich zwyczajnie wy....ac. To by dopiero oczyscilo atmosfere, siebie warci sa.