1. Trzy podejścia Nowoczesnej do powstania w Getcie. Nawet hasztag z błędem.

 2. 18 kwi

  Czytam, że Bruksela może ustąpić przed bezprawiem PiS za cenę kilku sztuczek. Jeśli tak by się stało, trzeba będzie uznać, że generalnie siebie warci. Metafora Tuwima o wojnie, że „twoja jest krew, a ich jest nafta”, stałaby się szersza: sprzedajemy wartości za święty spokój.

 3. Michael i Calum na swoim instagramie. Cudowne te zdjęcia 💖

 4. 4,5% w sondażu IBRIS dla Nowoczesnej. Koalicja z PO zniechęca do partii elektorat liberalny obyczajowo, który odpływa do SLD. .N musi intensywnie uwypuklać liberalny profil i jasno sygnalizować, że nie będzie realizować wspólnej polityki w tych dziedzinach z "chadecką" PO.

 5. Uważam, że oddelegowanie R. Petru do obsługi konta Nowoczesnej na Twitterze było dużym błędem. 😉🤡

 6. Mam miejsce w pociągu między trzema facetami. Jakoś z przyzwyczajenia założyłam, że na pewno ode mnie trochę starsi. Dopóki wszyscy trzej nie wyciągnęli legitymacji szkolnych przy okazji kontroli biletów. F-u-c-k, im old.

 7. 🎂🍾🎉 Dziś nasze urodziny 😀 Najbardziej utytułowany Klub w Polsce powstał dokładnie 9⃣8⃣ lat temu! Niech „Niebieska” Legenda trwa wiecznie! ➡️

 8. 19 kwi

  Podsumowując uzasadnienie: 1. Sąd miał mało czasu. 2. W zeznaniach ludzi obciążających Gawłowskiego nieścisłości. 3. Na Gawłowskiego prokuratura ma tylko pomówienia. I w związku z tym gość idzie siedzieć.

 9. Bielan o kandydatach na prezydentów miast: Mieliśmy wczoraj posiedzenie rady koalicji Zjednoczonej Prawicy. wstępne decyzje dotyczące największych miast. W przyszłym tygodniu je ogłosimy

 10. Jimin, który jeździ na barkach Jina XD Ich relacje naprawdę świetne

 11. Pelicans 3:0 z Portland. To nie leszcze Stefan.

 12. Nie rozumiem skali niepopierania Razem. To, że janusze z Nowoczesnej zlecą pod próg, było przesądzone, ale że jedyna lewica w Polsce będzie buksować z dziadkiem Korwinem wokół 2%?

 13. Kanary nie w tych czerwonych ubraniach tylko w normalnych i złapali już tyle osób w ciągu 10 minut ze się śmieje głośno

 14. W odpowiedzi do

  Wola Ntwana yam 😂😂😂😂😂