1. 11 sty

  39. Wszedł Ci ktoś kiedyś do łazienki, kiedy robiłaś coś zwykłego (malowanie się, mycie twarzy itd.) i zaczął sobie jak gdyby nigdy nic sikać?

  Pokaż ten wątek
 2. 12 sty

  Kogo wybrał? Poszłam do łazienki

 3. Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI ma przyjemność powitać na swoim profilu! Wykonujemy domów oraz innych obiektów, a także projekty konstrukcji budowlanych. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Więcej szczegółów na stronie: .

 4. Czy może skończyć się sukcesem? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zacząć od zdefiniowania czynników sukcesu. Najprościej założyć, że projekty zakończone sukcesem, to wszystkie te, które nie zakończyły się niepowodzeniem ;).

 5. 14 sty

  Koniec roku przyniósł zakończenie realizacji kilku pomysłów mieszkańców na zmiany w mieście. Oznacza to, że kolejne zwycięskie projekty zostały już oddane gdynianom. ⤵️

 6. Boże przed chwilą poszło 5 kresek, mam ochotę nie jeść nigdy więcej w życiu, spojrzałam na tablicę na matematyce i mam ochotę wyjść do łazienki i teraz pobawić się na drugiej nodze :)))

  Pokaż ten wątek
 7. wyjrbalam siw jak szlam do lazienki oki

 8. 11 sty

  Nowoczesne płatności na myjniach! 😀⛽️👌💧 Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to niepowtarzalna okazja poznania oferty producentów i dostawców myjni. Coraz większa konkurencja to konieczność inwestycji . w nowoczesne systemy płatności.

 9. IV Konwent Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki . List od ⁦⁩ odczytał przedstawiciel ⁦⁩. Dziś będziemy rozmawiać o inteligentnych rozwiązaniach dla naszych domów.

 10. Zarobki w NBP mogą być jawne. W Sejmie są już dwa projekty

 11. 14 sty

  Dowiedz się, dlaczego się nie udają. Poznaj sposoby, jak ograniczyć ryzyka niepowodzeń i realizować projekty w zaplanowany wcześniej sposób 🚀. Sięgnij po solidną dawkę wiedzy z obszaru -u w IT 🎯. ➡️Zarezerwuj miejsce:

 12. 11 sty

  35. Kiedy idziesz załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, mówisz, że idzisz do łazienki czy toalety? W sytuacji, kiedy masz ubikację w łazience, a nie dwa osobne pomieszczenia.

  Pokaż ten wątek
 13. 🏠🏠 Dom bliźniaczy to jest to! ⏩ ⏪ Olśniewająca elewacja 💎 i basen z tyłu 💦 wyróżniają ten projekt 😍! Kto jest za?

 14. 13 sty

  miałam iść do łazienki

 15. 13 sty
  W odpowiedzi do

  Jak mógł podpatrzeć? Nie zamykasz łazienki?