1. Czy ktoś będzie głosował jeszcze na PO, Nowoczesne i PSL co okradali Polskę.

 2. Rozpoczęła się kontrola w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie dot. rozporządzania mieniem i realizacji umowy z dotyczącej dzierżawy obiektów położonych na terenie Muzeum.

 3. 16 kwi

  247 tysięcy złotych ministerialnego grantu dostała fundacja InnWarmia, która powstała ledwie tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Redakcja "Wprost" ustaliła, że w zespole oceniającym projekty były 4 osoby blisko związane z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.

 4. 16 kwi

  Państwo opresyjne nigdy nie będzie nowoczesne i konkurencyjne. Pytam o intencje jakie towarzyszą pracom nad opodatkowaniem handlu walutami cyfrowymi: Czy celem jest zlikwidowanie rynku, czy zasypanie dodatkowymi dochodami dziury budżetowej?

 5. 11 kwi

  Wyszłam z łazienki i zmyłam makijaż Mama: coś Ty z ryjem zrobiła? Dziena mame XDDD

 6. Kontrolerzy Centralnego Biura podjęli działania w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - dowiedziała się w czwartek PAP. Kontrola Biura dotyczy wszystkich działań prowadzonych przez muzeum w stosunku do jego mienia od 1990 r.

 7. 16 kwi

  Gdy wracałem w nocy z łazienki byłem tak senny że źle "wycelowałem" i zamiast jebnąć się na łóżko wypierdoliłem się na podłogę :-)

 8. 10 kwi

  Powiedzcie mi na jakiej podstawie działa mój zegarek. Rano: wstaje z łóżka 6.00, wchodze do łazienki 6.12 W szkole: patrzę na zegarek 10.00, 20 minut później żniw zerkam 10.01 Po południu: wchodze do domu 14.31, rozbieram się i ide do kuchni 18.00

  Pokaż ten wątek
 9. 17 kwi

  Ta sytuacja jest serio śmieszna według mnie Jestem w łazience i puszczam wodę do wanny. Nagle ktoś chwyta za klamkę i próbuje otworzyć (po wejściu do łazienki od razu zamknęłam drzwi) Mówię że zajęte A tu nagle: "Żono to ty?" Mąż mojej siostry pomylił mnie z nią XD

 10. Nowoczesne ujęcie historii.

 11. MISTRZOWIE 😂 No ja nie mogę. Poprawili, już nie "73 rocznica Powstania Warszawskiego", tym razem "75 rocznica Powstania Warszawskiego"... Nowoczesne

 12. 12 kwi

  To jest BARDZO IMPORTANT ziomeczki D W A PROJEKTY SOLO OD FIFIEGO

  Pokaż ten wątek
 13. 17 kwi

  Mamy to! Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł: wycinka w naruszyła prawo unijne! Min. Szyszko od początku okłamywał społeczeństwo w tej sprawie. Co teraz? Czas na . Odwagi, - gotowe projekty są na stole!

 14. 17 kwi

  - Zadanie, które Pan dzisiaj na siebie oficjalnie przyjmuje jest niezwykle ważne. Od tego, czy cyfryzacja jest realizowana w sposób sprawny zależy, na ile udaje się budować nowoczesne państwo - podkreślił Prezydent RP wręczając tekę ministra cyfryzacji Markowi Zagórskiemu.

 15. 16 kwi

  Szamotuły | - Cieszę się, że rząd zapowiedział nowe programy wspierające polską rodzinę, matki wychowujące dzieci - mówił , podkreślając, że będzie mobilizował Radę Ministrów, żeby projekty zapowiedziane podczas konwencji Zjednoczonej Prawicy powstały jak najszybciej.