1. 13 lip

  prez. Duda podpisał nowelę ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych, która wprowadza opłatę emisyjną od paliw (podatek)-poinformowała Kancelaria Prezydenta RP. Z opłaty mają być finansowane (lewackie fanaberie Morawieckiego) projekty związane z elektromobilnością w PRLpis

 2. 14 lip

  Nowoczesne dziennikarstwo.

 3. 14 lip

  Abstrahując od awantur; w październiku miną 3 lata od przejęcia rządów przez PIS. Czy ktoś widział projekt reformy sądownictwa stworzony przez opozycję? Czy złożyli swoje projekty ustaw w Sejmie?

 4. "Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości ludności wiejskiej Wołynia w zakresie sadownictwa i ogrodnictwa poprzez powstanie pierwszej w Zachodniej Ukrainie Kooperatywy Ogrodniczo - Sadowniczej opartej o nowoczesne polskie standardy jakości produkcji i zarządzania."

 5. 12 lip

  wRzeczy: Premier Morawiecki - W ostatnich latach przywróciliśmy dumę z Polski. Dzięki nam, nie musimy się wstydzić nawet tych furmanek. To są nowoczesne i inteligentne furmanki.

 6. 1. Projekty zmiany i dokumenty w spr. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Oborniki w l. 2010-2015: 🐟⛵️

  Pokaż ten wątek
 7. 13 lip

  . Czy te Nowoczesne POsłanki mają lustro ? :(( IQ <=> 0

 8. 12 lip

  Znamy wyniki głosowania na projekty w ramach dla 😊 Cieszę się, że przeszło wiele inicjatyw, na które głosowałem – szczegóły znajdziecie w filmie 👇

 9. Nie mamy już to raczej izba interwencji, ingerencji i indolencji. Ciągłe zmiany porządku obrad, pisane na kolanie projekty, nadzwyczajny tryb debaty i jeden cel : przybliżyć państwo do interesów PIS. Nie ważne jakim i czyim kosztem. To finał parlamentaryzmu.

 10. 12 lip

  HURRA! Wszystkie projekty zgłoszone przez nas przeszły Bardzo dziękujemy za Wasze głosy!

 11. 16 lip

  Nowoczesny kot łapie nowoczesne myszy 😂😂😂

 12. HIT MÓJ SZWAGIER WYKONUJE PROJEKTY TATUAŻU NA ZAMÓWIENIE W KAŻDYM STYLU MIN. REALISTYCZNYM, KRESKOWKOWYM, SURREALISTYCZNYM.... ORAZ WYKONUJE PORTRETY NA ZAMÓWIENIE!!! JEŻELI KTOŚ BYŁBY ZAINTERESOWANY DAM NUMER NA DM! MEGA PROSZĘ O RT

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  Pokaż ten wątek
 13. 13 lip

  Pełne wyniki głosowania na projekty Budżetu Partycypacyjnego w 2019 roku na Pradze Południe - gratulujemy wszystkim projektodawcom!

 14. 12 lip

  Boniek o Brzęczku: "[ma] charakter i co dla mnie bardzo ważne - ogień w oczach i ogromne chęci do ciężkiej pracy". Wzruszające. A takie rzeczy jak wiedza taktyczna? Umiejętność analizy przeciwnika? Nowoczesne metody treningowe? Klarowna wizja stylu gry i rozwoju zespołu?

 15. 12 lip

  Bogusław Wołoszański z wizytą w Fundacji . Przed nami niezwykle interesujące wspólne projekty.