1. Klan Brejzów Ojciec prezydentem w Inowrocławiu a NIK ujawnia: Nieaktualne mapy trefne projekty i bezprawne decyzje budowlane w Inowrocławiu a także wysokie nagrody w urzędzie miasta i wyciek publicznych pieniędzy A syn krzyczy i kłamie jak z nut bo to totalny oszołom jest !

 2. 12 kwi

  To jest BARDZO IMPORTANT ziomeczki D W A PROJEKTY SOLO OD FIFIEGO

  Pokaż ten wątek
 3. 12 kwi

  mamy takie dwa WSTĘPNE projekty, w ankiecie zaznaczcie jaki wzór na kolejną turę i w jakim miesiącu byście chcieli 😘

  Pokaż ten wątek
 4. 20 kwi

  Niepełnosprawni byli zapomniani i pomijani przez poprzednie rządy. Wykorzystywanie ich przez Nowoczesne Aborcjonistki do swoich brudnych interesów jest obrzydliwe. Ale tym ludziom zwyczajnie trzeba pomóc.

 5. 16 kwi

  247 tysięcy złotych ministerialnego grantu dostała fundacja InnWarmia, która powstała ledwie tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Redakcja "Wprost" ustaliła, że w zespole oceniającym projekty były 4 osoby blisko związane z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.

 6. 17 kwi

  Umniem w projekty stron www... 😂😂😂

 7. 16 kwi

  Państwo opresyjne nigdy nie będzie nowoczesne i konkurencyjne. Pytam o intencje jakie towarzyszą pracom nad opodatkowaniem handlu walutami cyfrowymi: Czy celem jest zlikwidowanie rynku, czy zasypanie dodatkowymi dochodami dziury budżetowej?

 8. 20 kwi

  "(Bieżące projekty?) Jestem w bandzie Louisa Tomlinsona. Muzyka bije, a on prezentuje się niesamowicie na scenie (Najważniejsze momenty?) Występ na Royal Variety i finał X Factor z Louisem Tomlinsonem były szalone!" - Perkusista Lou mówiąc o Louisie

 9. 20 kwi

  Zrobiłam dwa szybkie rysunki, narysowalam koleżance projekty postaci do pracy dyplomowej, oglądnęłam yt i dowiedziałam się ze Zuzątko dodało mój rysunek na Facebooka. Gdyby nie te jebane zęby to nawet byłby dobry dzień 😀 Umyje się i pisze Softa żeby był na wieczór 💫

 10. 20 kwi

  W planach metamorfoza Marszałkowskiej. Widzieliście już nowe projekty?

 11. 16 kwi

  CBA najczęściej w minionym roku osłaniało projekty informatyczne

 12. 16 kwi

  Szamotuły | - Cieszę się, że rząd zapowiedział nowe programy wspierające polską rodzinę, matki wychowujące dzieci - mówił , podkreślając, że będzie mobilizował Radę Ministrów, żeby projekty zapowiedziane podczas konwencji Zjednoczonej Prawicy powstały jak najszybciej.

 13. 17 kwi

  - Zadanie, które Pan dzisiaj na siebie oficjalnie przyjmuje jest niezwykle ważne. Od tego, czy cyfryzacja jest realizowana w sposób sprawny zależy, na ile udaje się budować nowoczesne państwo - podkreślił Prezydent RP wręczając tekę ministra cyfryzacji Markowi Zagórskiemu.

 14. 17 kwi

  Mamy to! Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł: wycinka w naruszyła prawo unijne! Min. Szyszko od początku okłamywał społeczeństwo w tej sprawie. Co teraz? Czas na . Odwagi, - gotowe projekty są na stole!