1. W odpowiedzi do

  A jak pan, jako zwolennik przymusu szczepień, skomentuje fakt, że najwyższa wyszczepialność to ciemniackie, tradycjonalistyczne Podkarpacie i równie wsteczne Podlasie, a najniższa - nowoczesne i proeuropejskie Pomorze i Wielkopolska. Jakieś inne mądre uwagi?

 2. ZOBACZ wszystkie projekty domów piętrowych z naszej Kolekcji - Murator PROJEKTY

 3. Ogolnie to tak Po co mi w szkole przyroda czy his (????) Jestem w klasie maturalnej a nauczyciele od tych przedmiotow czepiają sie bardziej od nauczycieli z rozszerzen A ja zamiast sie uczyc przedmiotow z których zdaje mature to kurde jakies durne projekty na przyrode

  Pokaż ten wątek
 4. Stadion dalej nie stoi. Jak bedzie stal gotowy, to bede za tym, zeby pogratulowac Krupie. Na razie jest gadka i projekty, a budowa nie jest rozpoczeta. Nie dajcie sie znowu w konia robic, tak jak przy hasle "biore go"

 5. 20 paź

  💎Niepowtarzalne i nowoczesne wzornictwo to główne cechy ręcznie robionej biżuterii. 😊❤️Te wyjątkowe wyroby jubilerskie, w szczególności przeznaczone są dla pań, które poszukują indywidualnej oraz nietuzinkowej biżuterii!😉😍💥Zapraszamy do naszych salonów!💥

 6. Niezbyt dobry ten wynik ale możecie się pocieszać. Tylko 32 to porażka i dobrze wam nie wróży. Do sejmu było 37 przypominam. Warszawa przegrana przez PiS. To miasto nowoczesne europejskie a nie wiejskie

 7. 15 paź

  PROJEKTY RADY RODZICÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019

 8. Coraz popularniejsze stają się , które swoim wnętrzem nawiązują do stylu industrialnego. Są nowoczesne i bardzo oryginalne!Takie zachwycają gości odwiedzających firmę. i zrealizujemy takie wnętrze.

 9. 19 paź

  Jprdl, jaka żenada, czy oni nie widzą jacy są załośni...😨 Śniadanie Trzaskowskiego. "Nowoczesne panie w tradycyjnych rolach"

 10. 19 paź

  ➡️ Nasze nowe realizacje Zapraszamy do kontaktu z nami: 📞 022 702 39 10 📞 501 594 063

 11. W odpowiedzi do

  To zależy czy to dalej byliby sędziowie z "kasty". Jeśli tak, to "nowoczesne narzędzia", które zapewne znają, może by wykorzystali, ale niekoniecznie dla korzyści oczekiwanej przez obywateli.

 12. 20 paź
  W odpowiedzi do

  Powierzchnie autostrad? Czy kraju? Dofinanowije się projekty A nie ludzi czy kraj.

 13. 19 paź

  jak dzis zrobie projekty to jutro bede bral caly dzien w friendsimy zalegle

 14. 20 paź
  W odpowiedzi do

  Pieniądze nie są na mieszkańca a na projekty. Autostrady itp. Więc na ilość km np. autostrad dostaliśmy najwięcej.