1. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 2. W taki sposób Jose Kante otworzył wynik spotkania i swój dorobek bramkowy w koszulce z "eLką" na piersi ⚽️💪

 3. Koniec meczu. Legia Warszawa wygrywa 3:0 i melduje się w kolejnej rundzie eliminacji 🔥

 4. i dodatek wygląda przekonująco. Fajny klimacik, tym razem z nawiązaniami do Piratów z Karaibów. Dodatek debiutuje 31 lipca, zainteresowani Team ?

 5. Jest firma, za której szkła hartowane możecie ręczyć? Niemal zawsze to loteria, ale do nowego telefonu kupiłem już dwa i oba są gówno warte. Jedno nie było na cały ekran jak się okazało, a drugie wygląda jak zaparowane ciągle. Już koło 100 zł w błoto poszło, a trzeba kolejne.

 6. 12. Każdemu polecam zagranie w Unravel, kosztuje mało w porównaniu do zawartości i na dodatek teraz wyszła 2 część, więc można sobie odświeżyć oraz porównać obie odsłony.

  Pokaż ten wątek
 7. Seungmin został oficjalnym mc w after school club. Jestem taka dumna i szczęśliwa.

 8. Nowoczesna kolejny raz zaczyna pajacować.

 9. W odpowiedzi do

  /Ejem. :u

 10. ciekawy wniosek posła o powołanie biegłego laryngologa i okulisty, który sprawdzi czy osoba która nic nie widzi i nic nie słyszy może być marszałkiem Sejmu;)

 11. Na podstawie konstytucji możecie mnie Państwo uważać za panią Marię Walewska. Dziękuję za uwagę.

 12. W odpowiedzi do

  U mnie wczoraj cały dzień lało i dzisiaj też na to wygląda xD super pogoda na wakacje xD

 13. Poczekajcie jak smrookies zadebiutuja thebile i wtedy zacznijcie ich stanowac, STANUJCIE WRESZCIE KUNIARZA I WINWINA

 14. Moja królowa jest pełna gracji i elegancji

 15. Nowoczesna to ciekawe zjawisko: im więcej krzyczą, tym bardziej im spada poparcie, a im bardziej im spada poparcie, tym bardziej krzyczą. Jaja w .ie.