1. cotygodniowy sondaż poparcia dla partii politycznych, na kogo zagłosujesz w wyborach do parlamentu 🤔🤔 zagłosuj, zalajkuj, podaj dalej...👍👍

 2. TEZ CHCE, BO NIE MAM CO W ŻYCIU ROBIĆ DAJ RT, A OCENIĘ CI PROFIL

  Pokaż ten wątek
 3. Przestancie pieprzyc, ze na twitterze juz nie ma ani grama milosci, bo ja mam na tl pelno kochanych osobek, po prostu trzeba obserwowac dobre osobyXDD

 4. Julia Wróblewska w Agencie Popek i littlemooonster w Tańcu z Gwiazdami Godlewskie podbijają neta przepraszam bardzo ale czy na tym świecie nie ma bardziej inteligentnych osób? XD

 5. jestem brzydka jak noc (choć noc jest piękna, ale tak się mówi co nie) i się nie dziwię że nikogo nie mam :)))))

 6. Ilość noży które zostały wbite w moje plecy a później jeszcze przekręcone żebym cierpiała jeszcze bardziej są nie do zliczenia bo za każdym razem w moje plecy jest wbijany nowy nóż.

 7. Nowy szef SKW, Maciej Materka, nie wiadomo jak wygląda (spróbujcie wygoglowac zdjęcie) Szef SKW z czasów PO w czapce Aurory.

 8. Nie ma żadnych deklaracji, no i po chuj, jak i tak robią co chcą, a w TV pitolą co innego. Islamscy uchodźcy już są w Polsce i terroryzują Polskich obywateli. Filmik poniżej jest tego przykładem.

 9. dlaczego moje przyjaźnie się mogą wyglądać jak te we wszystkich serialach dla nastolatek?

 10. Thread zdjęć których nie chce stracić ale nie mam miejsca w galerii 📷✨

  Pokaż ten wątek
 11. Jak samopoczucie betonie pisowski?Murzyn zrobił swoje,murzyn może odejść......będziecie potrzebni znów za dwa lata.W połowie kadencji nikt was nie potrzebuje......

 12. O, właśnie dowiedziałem się w Faktach, że feministki "protestowały przeciwko temu, co nieludzkie", czyli "zdjęciom zakrwawionych płodów". Jak dla mnie nieludzkie jest nie zdjęcie, ale to, co się z tymi dziećmi stało.

 13. Nie ma Nowoczesnej bez !!! Tak jak nie ma PiS-u bez Jarosława Kaczyńskiego.

 14. Skandal - kolejna nadzwyczajna kasta? Senat nie wyraził zgody na aresztowanie senatora Koguta, i to mimo przedstawienia tajnego załącznika dołączonego do wniosku prokuratora.

 15. harry nigdy nie napisał piosenki do filmu (z tego co ja wiem, możecie mnie poprawić) ale jak już to zrobił to jest to film lgbt (główny bohater jest gejem) ;))

  Pokaż ten wątek