1. ej kochani który kolor wziąć bo nie wiem?

 2. 16 sty

  Młody mężczyzna nawołujący do zbrodni chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji, podobnie jak i niektórzy hejtujacy m. in. na Twitterze. Dzisiaj zatrzymany przez nas 24-latek, grożący jednemu z włodarzy miasta został aresztowany!

 3. nIE BYLAM GOTOWA BY TO ZOBACZYC

 4. Nie spię, czekam na...

 5. Nie tak źle staruszku <3

 6. Ja: nie ma dobrych policja-

  Pokaż ten wątek
 7. RACUCHY DROŻDŻOWE Z JABŁKAMI RT - LUBISZ FAV - NIE LUBISZ

  Pokaż ten wątek
 8. Dobra mam za małe stanerów NCT na tl i... Nigdy tego nie robiłam ale szukam miłych mutuali, którzy wciągnął mnie w fandom więc rt + folow = fback. Poprzeglądam profile i jak kogoś tweety na prawdę mi się spodobają ustawię sobie powiadomienia

 9. W sumie ta grupa C, to aż tak nudna nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) cc: ,

 10. GOŁĄBKI RT - LUBISZ FAV - NIE LUBISZ

  Pokaż ten wątek
 11. Czy to aby nie jest pierwszy raz kiedy dostajemy cokolwiek na temat bangtanów w szeroko znanej polskiej prasie? 😄 (jeżeli się mylę, to koniecznie daj mi ktoś znać co mi umknęło! 💜)

 12. Nie potrafię nic napisać patrząc na to zdjęcie...łzy płyną 💔😢

 13. napiszcie mi swoich ultow imię i tak dalej i czy chcecie sb lickowac tłiciory i cxy chcecie żebym was czasem oznaczała przy fotach ulciorów czy coś nie ignorujcie mn^___^

 14. Nie liczyłbym na obiektywizm, raczej na upolitycznienie,instrumentalizację,arbitralność, sprzeczne z zasadą subsydiarności, groźne przez samą potencjalną możliwość użycia, definicje poddające się dowolnej interpretacji, bicz na słabszych i stygmatyzowanych, immunitet dla silnych.

 15. "Kiedy już dojdziesz do tego, że utrapienie stanie ci się słodkie i polubisz je dla Chrystusa, wiedz, że dzieje się z tobą dobrze, bo znalazłeś raj na ziemi. Dopóki ciężko ci cierpieć i starasz się przed krzyżem uciec- źle z tobą; lęk przed cierpieniem wszędzie za tobą pójdzie".

  Pokaż ten wątek