1. Niemcy się denerwowali, rozważali w zamian za rezygnację z reparacji odstąpienie od . Minister Jacek Czaputowicz postanowił jednak im sprawę ułatwić i negocjacje ws. reparacji zaczął od... wywieszenia białej flagi. Brawo Wy.

 2. Oto jak wygląda wybór czasopism w business lounge LOTu. Prezesem LOTu jest Rafał Milczarski od stycznia 2016. Ciekawe w jaki sposób LOT zbadał preferencje podróżników. Czy z LOTu zrobił się PiS-LOT?

 3. obczailam w szkole tą gre superstar bts i nwm czy to ze mną jest cos nie tak, ale zupełnie mi z tym nie idzie:( poziom 'normal' sprawia mi duze trudności także iksde

 4. .... eeeeee, .... Obatelu .... smarujo w necie peany o Waszej rasie, towarzyszu i o bulgocie, którego używasz Pan w trakcie wypowiedzi 🤣🤣🤣 (👇znalezione na )

 5. Tymczasem w południowej Polsce.

 6. Niesamowita historia..najdroższy tweet w historii polskiego twittera, bez możliwości realnego procesu dla .

 7. Sytuacja, w której obóz, który, przynajmniej oficjalnie, sprzeciwia się dekomunizacji ulic, walczy jednocześnie z czerwonym sztandarem niepodległościowej PPS, jest co najmniej kuriozalna 😂

  Pokaż ten wątek
 8. Silny wiatr zdmuchnął do rowu autobus w woj. opolskim, nikomu nic się nie stało. Uważajcie dziś na siebie! W Holandii zginęły co najmniej 3 osoby, wichura idzie do Polski.

 9. Niedługo musiałem szukać, np. tutaj taki przypadek. Ofierze GWAŁTU sąd zasądził 10 tysięcy zadośćuczynienia !!! Rozmawiajmy nie o antypatiach/sympatiach ale o realnym problemie. W sądach orzekają ludzie niekompetentni !

 10. mój kot śpiący w dziwnych pozycjach: a thread

  Pokaż ten wątek
 11. XXI wiek,środek Europy,ludzie paradują publicznie z czerwonymi flagami, po czym wracają po "ciężkich ulicznych starciach".... .. ze swoimi myślami do domu i popijając gorąca czekoladę wyzywają w internecie partię rządząca od bolszewików i komunistów

 12. Czy celebryci to kolejna kasta nadludzi? Gdyby obrazić przeciętnego człowieka to kara wyniosła by tyle co: na waciki. Skąd 500.000 zasądzone w wiadomej sprawie? Myślę, że to zwykła zemsta i chęć zastraszenia środowisk prawicowych.

 13. dziś historyczny dzień Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ to przejdzie do historii 🇵🇱👊

 14. Jestem wkurzona na PO i .N ale jeszcze bardziej na to jak zawłaszcza lewica, byłam wczoraj chwilę w Katowicach i wiem jedno, długo mnie na żadnym proteście nie zobaczą. amen. thx.

 15. Szczerze to mnie w tej sprawie najbardziej wkurwiło zachowanie Deynn i Majewskiego wobec Natalii. To podchodzi pod znęcanie psychiczne i niewiadomo, jaki będzie miało skutek na samoocenie Natalii