1. Jakby ktoś miał jakąś luźną kasę to zapraszam tu Córa kumpla ma stwierdzone SMA1, kasa na sprzęt potrzeba do tego masa pobocznych wydatków.

 2. 18 paź

  Który tryb najczęściej wybierasz? 🎮🕹️

 3. Zgon w trakcie: * 3xczęściej wśród mężczyzn *Największe ryzyko u mężczyzn 60+ * Najczęściej w pierwszej części zawodów -> podczas pływania 🏊‍♀️ * I co szczególnie niepokojące... niska skuteczność resuscytacji (Harris KM, et. al; AnnInternMed.2017;167:529)

  Pokaż ten wątek
 4. Wybór odpowiedniego serwisu telefonów bywa nie lada wyzwaniem. Oddając swój sprzęt chcesz by powrócił do Ciebie w doskonałym stanie. Jeśli boisz się o utratę danych warto wybrać serwis, który dodatkowo zajmuje się odzyskiwaniem wszelkich niezbędnych plików

 5. 18 paź

  Szukasz wózków inwalidzkich, wkładek ortopedycznych lub innych sprzętów ortopedycznych? Sprawdź nasze sklepy rehabilitacyjne w Warszawie i Pruszkowie! Zapraszamy na naszą stronę internetową 👉

 6. Dzisiaj słowo "Długopis", ma bardzo wielkie znaczenie 😉 i to zupełnie inne niż ten z Krakowskiego Przedmieścia. Pamiętajcie, że w taki dzień jak dziś, używany tylko w kolorze NIEBIESKIM👍

 7. 20 paź

  idkhow odzyskali sprzęt, yassss

 8. Z czego się pan śmieje najczęściej? Jakby Piotr Guział upadł i sobie...

 9. 20 paź
  W odpowiedzi do

  Akurat kiepsko Pan trafił. Radio najchętniej słuchane w Polsce, doskonale serwisy informacyjne, a rownocześnie lekki i przyjemny program. Jedno z najcześciej cytowanych mediów.

 10. nienawidzę poniedziałków, ale mam o dziwo w nie najczęściej bardzo dobry humor

 11. my po 10 powtórkach nie jesteśmy pewni czy Vecino musnął pilke czy nie. Powie mi ktoś dlaczego sedzia mając takie narzędzie w ręce jak VAR nie jest używany, a sedzia sugeruje się głosem z kabiny ?

 12. Pożyczka dla graczy i nie tylko - po co zbierać na nowy sprzęt gamingowy - możesz mieć go już zaraz i spłatę rozłożyć na 36 rat - RRSO: 78.35%

  Pokaż ten wątek
 13. 14 paź

  thread; język simlish - język używany w simsach p.s możecie go używać jak ktoś was wkurwia ((wtedy na pewno was nie zrozumie))

  Pokaż ten wątek
 14. 18 paź

  ARŁUKOWICZ: Ela, ty się jakoś tam odniosłaś do tego NIK-u, środki europejskie na sprzęt medyczny?  BIEŃKOWSKA: Wyszło dobrze, tak jak trzeba. To znaczy wiadomo, że to nie jest prawda. ARŁUKOWICZ: Jest źle i to tak na poważnie. Setki milionów złotych.

 15. 11 paź

  Salon piękności domowy