1. 18 lip

  Wwożenie do Sejmu protestujących, ukrytych w bagażniku auta. Staram się wymyślić jakiś komentarz do tego zdania, ale jego absurd i fakt, że się wydarzyło, po prostu mnie obezwładnia. To jest lepsze od pasztetu na wigilię puczystów.

 2. 18 lip

  Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 3. Lista zespołów do nauczenia zamiast się kurczyć to powiększa się w zdwojonym tempie stop me plz

 4. Tymczasem na komisji Piotrowicza: Pawłowicz do Gasiuk:"Nie rób tu chlewu!", "Lewackie chamstwo robi tu chlew!"

 5. Scheuring-Wielgus do posłów PiS: "Mam nadzieję, że dożyję tego momentu, kiedy was po prostu wszystkich za to wsadzimy do więzienia". 🤦‍♂️

 6. 18 lip

  Zanim Joanna Schmidt wwiozła 2 mężczyzn do Sejmu w bagażniku, przedostać się z nimi próbował Ryszard Petru z Joanną Scheuring-Wielgus. Szczegóły:

 7. Przykro patrzeć na Sejm. Teraz wyobraźcie sobie, że ten styl prowadzenia obrad, jaki mają szefowie komisji, zaczyna wchodzić do waszych spraw w sądach wraz z ludźmi, których wybiorą.

 8. Podobno kudłaty nie dał się wepchnąć do bagażnika.

 9. Wylądowaliśmy! Już w kolejce do kontroli paszportowej poznaliśmy dwie urocze Brazylijki (spokojnie, bez jabłka Adama). Są cudowne, więc nie wracamy. Nie jedziemy też na Neymar's five. Zabierają nas do Rio na balet, może z czasem zaczniemy robić tutejszą ligę. Pozdrówka 😎

 10. obym nie zalowala powrotu tutaj, zeby nie odbilo sie to na mojej glowie, nie chce juz takich zlych stanow jak byly pare miesiefy wczesniej ugh nie cdjce nigdy wiecej do tego wrócicc

 11. Ten Krychowiak to juz totalnie odpalony z PSG? Bo ogladam filmiki na ich kanale i go tam nie ma - A taki Cavani juz wrocil do trenowania :)

 12. rozmawiam dziś z a przez telefon i ona do mamy 'mamo ale ja go kocham!' a jej mama 'kochaj go ale w swoim pokoju żebym tego nie słyszała' XD

  Pokaż ten wątek
 13. Gdy człowiek rozwiązły spogląda pożądliwie na niewiastę, to chociaż ona pozostaje czysta, on sam dopuścił się cudzołóstwa. Nie wszedł do jej mieszkania, ale w swym wnętrzu dopuścił się nieprawości. Św. Augustyn.

 14. Da ktoś linka? Do tej muzyczki co teraz leci

 15. przestancie dawac mi unfy im not even that bad mam cala rodzine do wykarmienia