1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. Będzie trzeba opisać podróż z przyjacielem do obcego kraju 😊

  Pokaż ten wątek
 3. DO OSÓB CO NIEMIECKI DALIŚCIE EINEN EIN CZY EINEM W 11??

 4. Pytanie: "Jak pan podchodzi do tego, że w Sampdorii gra trzech Polaków, czyli więcej, niż w Cracovii?" Probierz: "A ilu Włochów gra w Sampdorii?".

 5. Nie rozumiem dlaczego sprawa z przyjętymi uchodzcami przeszła bez większego echa. Na miejscu opozycji bym to grzała 24h.Przeciez to był głowny powod takiego poparcia w 2015 roku, ze Kopacz chciała,a ja Beatka Wam obiecuje, ze taki .... Nikt nie przedostanie sie do naszej krainy

 6. Przed chwilą usiłowałam wezwać pogotowie w Gdańsku do chorego. Reakcja alergiczna na antybiotyk,masywne wymioty,gwałtowny spadek temperatury. Bez sił.Ewidentne odwodnienie. Odmówiono. Bo nie ma lekarzy w pogotowiu...

  Pokaż ten wątek
 7. Wyciekło do mediów hasło wyborcze “JAKI chcesz pomnik smoleński na swoim placu, skwerze, ulicy ?”

 8. PAD juz w Sejmie, idzie do protestujących.

 9. Pan Jakub porównuje 1-miesięczny (!) koszt budżetowy zasiłku pielęgnacyjnego do sumy premii za cały rok (!) w MR i wszystkich podległych spółkach. Pan Jakub pracuje dla . Nie bądź jak pan Jakub. Nie manipuluj.

 10. Kiedy ty próbujesz powtarzać na angielski A KURWA RESZTA KLASY RZUCA BUTELKAMI KTO IM DAŁ DO CHUJA TE BUTELKI

 11. macie te obrazki z tekstami na angielski, potrzebne do email/list?

 12. „Podjąłem świadomą dezycję by być bardziej związanym z ludźmi w moim życiu. Uświadomiłem sobie że odcinałem się od wszystkich, myśląc że to pomoże mi w walce z tym [lękami]...wtedy zrozumiałem że jedyną drogą na walkę było całkowite otwarcie się i dopuszczenie do siebie ludzi”

 13. A to ciekawe. Chcieli widzieć się z premierem, prezesem PiS, jedzie do nich głowa państwa.