1. Jk 3, 17-18 Mądrość zstępująca z góry jest przede wszystkim czysta, dalej, skłonna do zgody, ustępliwa, posłuszna, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, wolna od względów ludzkich i obłudy. Owoc zaś sprawiedliwości sieją w pokoju ci, którzy zaprowadzają pokój

 2. Witajcie kochani Prawi! Pozdrowionka dla was serdeczne ! Ojczyzna wzywa by ją wesprzeć ! Czas spełnić obowiązek! Mobilizacja sił już w tą niedzielę! Wszystkiego dobrego kochani na ten dzień i niech szczęście i Bóg nam sprzyja! Prawico do boju!

 3. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 4. Biblia którą proponuje do czytania Pani Beta Szydło jest książką bardzo polecaną i kochaną przez dość duże grono osób...

 5. W odpowiedzi do

  Ostatnio PiS gdzieś go schował. Wiadomo - wybory. Nawet w centrali wiedza ze z Danielsem mogą nie dorosnąć do papierowych rankingów.

 6. W odpowiedzi do

  Z United doją do PSG czy City dokładają taka jest różnica

 7. 14 paź

  Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.

 8. W odpowiedzi do

  Nie wszyscy mogą dojechać do Warszawy.

 9. Radom to upadle miasto gospodarczo ale biorąc pod uwagę Łomże czy Ełk to jest mała Bawaria. Ogony chcą do mazowieckiego a posagu nie maja. Ryza małpa słabo lobbuje.

 10. E brownie do Dominos

 11. W odpowiedzi do

  do zayn

 12. 14 paź

  Dziś zagramy w takim składzie! 😎⤵️ ______________ 85 minut do 🇵🇱🇮🇹