1. Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Koszycach Małych poprzez montaż na wiosnę tego roku akustycznych progów akustycznych na przejściu dla pieszych. Decyzja komisji bezpieczeństwa ruchu zapadła dziś. Tak jak obiecałem w tamtym roku, tak tez będzie.

 2. 14 sty

  I montaż w Owsiakiem, oczywiście manipulacja. I Tusk, i Rasiak. Czyli wina PO.

 3. 15 sty

  Drugi montaż już w lutym

 4. W odpowiedzi do

  Pic na wodę ,foto montaż

 5. 14 sty

  Podoba mi się film Dostosowanie świateł do przepisów europejskich! Montaż pasków LED! w

 6. 8 sty

  Masz V70? Nasz model, który trafił do nas na montaż jest w ciekawej wersji R Design! Klient zdecydował się na hak holowniczy V-297 który posiada automat wypinany pionowo.

 7. 15 sty

  Dla mnie też, tyle że w drugą stronę. Tzn. zdecydowanie trzeba być szurem, żeby dać się złapać na ten "montaż" Starej Bezpieki. Tu nie chodzi o pomaganie, czy o miliony majątku Jurasa, ale o jednoczenie i spajanie wyznawców idei . Coś jak latanie ze szturmówkami kiedyś.

 8. 11 sty

  Świetny pomysł na obiecane zelektryfikowanie polskich dróg - montownia tych aut pod marką np. Pola (by Ora), licencja albo początkowo import części i montaż w Polsce, zwiększanie produkcji poszczególnych elementów u nas, i pełnej produkcji, oczywiście na licencji.

  Pokaż ten wątek
 9. 12 sty

  Montaż drzwi przesuwnych

 10. W odpowiedzi do

  montaż OK, ale scenariusz słaby. Pomijając przesłanie, to realizacja przypomina korporacyjną kliszę (niestety arcybanalną). No i ta muzyka... Innymi słowy, reklama pięknie wycięta z istniejących formatów (a Gillette miał przecież niezłe, niekonwencjonalne kampanie reklamowe)

 11. Chociaż pójdę sobie do ciemni i zrobię ten montaż do pani Mro...

 12. 14 sty

  Co to w ogole byly za widomosci czy wieksza propagande dalo sie wcisnac?? Na poczatku wstawili apel rodziny zeby nie upolityczniac tego wydarzenia a pozniej dodali ten montaz ktory wiadomo czemu sluzyl i can’t

  Pokaż ten wątek