1. 13 lip

  Szybki i łatwy montaż, bez ingerencji w samochód😂

 2. 13 lip

  Przyszła kanapa z Ikei. Nie rozumiem tych narzekań na montaż.

 3. 12 lip

  W asyście Policji trwa właśnie montaż ogrodzenia przed Sejmem

 4. 16 lip
 5. Akcja "Montaż siatek przeciwwiatrowych" w Wiśle trwa.

 6. 14 lip

  #jebacremont#widaćbrzeg#wjazdmebli#montaz# oczywiście wszystko wtargac trzeba było....

 7. 16 lip

  z olą i pauliną próbowałyśmy nagrać coś na próbę po poprzednim g.c.f, żebym poćwiczyła montaż, ale potem była sesja i inne sprawy i wszystko stanęło. laski, dzisiejsze g.c.f powinno nas zmotywować, żeby zabrać się do tego jeszcze raz i skleić chociaż jeden ciekawy filmik XD

 8. 13 lip

  .: 66 tys. zł kosztował 40-dniowy protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Kwota obejmuje obsługę gastronomiczną, media, sprzątanie, montaż ścianek na czas Zgromadzenia Parlamentarnego NATO oraz malowanie pomieszczeń sejmowych po zakończeniu protestu.

 9. 16 lip

  To G.C.F powaliło wszystkich na nogi. Niech nikt nie zaprzecza, że szczęście Bangtanów to cud tego świata. Do tego ten montaż... Jungkook potrafi wszystko.

  Pokaż ten wątek
 10. Celowy montaz 3 milionowej mnijeszosci ukrainskiej przez trwa ... Trzeba byc skonczonym idiota, zeby, znajac historie, nie wiedziec, jakie to bedzie nioslo negatywne konsekwencje dla Polski. Ponoc mialo bronic polskiej racji stanu... a widac co sie dzieje.

 11. 11 lip

  🎥| Trwa montaż scen do filmu

 12. 16 lip

  Dziś rusza montaż przęseł mostu na Wyspę Sobieszewską

 13. Dziś w miasto rozpoczął montaż stacji roweru miejskiego 🚴

 14. W odpowiedzi do

  Mówię o ludziach, którzy "w awaryjnej sytuacji" przychodzą gościnnie na trybuny, gdzie siedzą dziadki i "rzygają do umywalki" a na zwróconą uwagę reagują agresją. Nie raz widziałem w takich sytuacjach gości, którzy się brali do bicia kibiców, którzy mogliby być ich dziadkami.

 15. Podnośnik to urządzenie które ułatwia pracę przy sufitach i wysokich ścianach. Umożliwia bezpieczne podniesienie płyty gipsowej, kartonowej lub innej i sprawny montaż bez potrzeby angażowania dodatkowych osób. 🔧Kup teraz: