1. Czy te nieuki pojmą kiedyś, że średniowiecze nie może być synonimem zacofania, i wbrew pozorom, nie było w tej epoce żadnego "całkowitego zakazu aborcji"?

 2. Dominik, z danych opublikowanych na rządowym portalu wynika, że w samym roku 2017 wojewoda mazowiecki udzieli 6 tys. osób z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji pozwolenia na pobyt na terytorium RP. Jak to skomentujesz? Źródło:

 3. @Tri3nityKto Was mili tak rozdrzeje i od rana da nadzieję?Kto Wam tyle da radości i dla oka przyjemności?Wirtualnej?O mój Boże!Swiat widzicie dziś w kolorze.W taki dzień jeden,jedyny,gdy ma RENIA URODZINY😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏

 4. Czyli Dorota Wellman zażądała 25 tys. na wskazany cel, a reszta to koszty publikacji przeprosin - może niektórzy powinni ugryźć się w jezyk?

 5. Czy to ta pani sędzia Agnieszka Wlekły-Pietrzak wydała wyrok pół miliona kary za krytyczne słowa o Wellman?

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 6. Ok to ci wyjaśnię. Moc samego lasera jest 500W Ale maszyna wytwarzające ten laser musi mieć 5000W rozumiesz? Jeszcze musi mieć chłodzenia wodą i dołączone sprężone powietrze więc kolejne 1200W. No nie opłaca się to w porównaniu do piaskarki.

 7. W odpowiedzi do

  Czym się różni w tej kwestii PO od PiSu? Mianowicie... no dobra, ja też nie wiem. xD

 8. Kum Kum czy Kam Kam? Jak to jest z tą Luksiką?

 9. W odpowiedzi do

  Czy ja wiem czy takie niewiarygodne? Po prostu powoli wychodzi z nich gospodarcze lewactwo

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Mam prośbę. Odnieście się w końcu do sytuacji ze Ściosem sprzed kilku dni, kiedy odciął się od was w swoim twicie i poblokował nas wszystkich, którzy was oglądają ale też byli jego followersami na twiterze. Jak co skomentujecie. Co się stało?

 11. W odpowiedzi do

  Może lepiej zapytać u źródła, zamiast brać udział w głuchym telefonie? Nie "mamy ruszać", tylko ruszyliśmy w 2014, nie "tylko w Polsce", ale też m. in. na Litwie, Ukrainie i w Estonii, i nie "na rzecz zakazu", tylko na rzecz rezygnacji z tych jajek przez firmy i konsumentów.

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Chcesz lepszy? PiS rozbiło mafię paliwową, mafię reprywatyzacyjną, uszczelnili system podatkowy na miliardy złotych a nie są w stanie poradzić sobie z "przekrętami" Owsiaka.

 13. Łukasz, wiesz może, czy Kwinta komentował boks kiedykolwiek?

 14. Ma ktoś linka do social media Klaudii? Widziałam szczerze tyle co nic, a szanowałam Deynn i aż żal mi na to patrzeć co się odpierdala, trochę wejść w temat chce

 15. Podoba mi się film Unia Europejska Odpuszcza? Parlament EU Wycofuje się z Procedury Wobec Polski w