1. Czy wy słyszycie Jimina i Hobiego w tle??? 🙈🙉🙊

 2. czy to euijin tak drze jape, że nawet sciszony do jednej kreski obudzi moich starych??? ta to on .

  Pokaż ten wątek
 3. W odpowiedzi do

  Skoro już tak wspominamy, to polecam poniższy tekst w całości, jak to Donald Tusk wraz z kolegami, z synem pastuszka od Bydła, PKW, KBW przygotowywał fałszerstwa wyborów w 2014 roku: PS. Czy ktoś wie,co słychać u mojego ulubieńca, Romualda Drapińskiego? :)

 4. Czy jak bede jesc np jednego dnia 1000kalorii, następnego 800 potem 700 i potem znowu 1000 i następnie przykładowo 900 to będzie okej czy lepiej tak nie skakać i ułożyć coś bardziej żeby były prawie takie same wielkości?

 5. mam to samo z taehyungiem. ale potem zastanawiam się: czy skoro ta więź należy do mnie i do niego, to nie powinniśmy wiedzieć o tym tylko my? w momencie, gdy to jest niemożliwe (a jestem pewna, że wie, że go kochasz), to wystarczy, że to ty wiesz jak cenny i ważny dla ciebie jest

  Pokaż ten wątek
 6. Czy my wrzucamy się na zmianę do ignorowanych na messengerze? XD

  Pokaż ten wątek
 7. Czy obiecałem sobie ze jej nie pomogę? Tak Czy jestem pizdą i jej pomogłem? Tak Czy dopiero teraz wracam cholernie zmęczony do domu? Oczywiście że tak

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Te serducho po prawej str. czy za PiS?

 9. X miesięcy temu zrobiłam sobie notkę w docsach o wizjach do swojego fanfika o Lamsie (z hamiltona) i dzisiaj szukając 2 rozdziału Joppera znalazłam wzmiankę o Lafayette wlewającym wódkę do płatków do mleka? I mean??? Słońce, czy wszystko z tobą w porządku???

  Pokaż ten wątek
 10. Pamela: masz okonia??? Ja: okonia? XD Pamela: ognia ILY

 11. W odpowiedzi do

  czy ty to widzisz? XDDDDDDDD

 12. Inni: Bo byłam z tym i z tym, a z tym jestem teraz tyle już dni i w ogóle. Ogólnie jestem w końcu w szczęśliwym związku po tylu przeżyciach. A ty? Ja:

 13. czy ty miales lzy w oczkach?

 14. W odpowiedzi do

  Kozlov na zawsze będzie kojarzył mi się, wyłącznie, z najgorszym tie-breakiem w historii (vs Donald Young). Kiedyś wielki talent i nadzieja Amerykanów, dziś? Totalnie zagubiony tenisista.

 15. nie jadłam normalnego makaronu jakoś ???rok??? bo ciągle kupowałam jedynie makaron brązowy lub warzywne a nagle dopadła mnie taka OGROMNA ochota na prawdziwy makaron, pszenny i to najlepiej z pesto oh my……zrobię w poniedziałek pesto. co prawda z brązowym makaronem ale still……

  Pokaż ten wątek