1. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 2. Chcielibyście o rodzinie królewskiej? Bo mam ochotę to zrobić, ale nie wiem, czy w ogóle będzie ktoś odpowiadał.

 3. BOLS SOPLICA WYBOROWA ŻÓBRÓWKĘ DLA SIEBIE SCHOWAM LEJE SIĘ ALKOHOL WSZĘDZIE JUŻ NIE MOGĄ? JESTEŚ W BŁĘDZIE

 4. W😱W AlyssaValdez2 stat true?

 5. Czy Lech Kaczyński posiada jakieś jeszcze zasługi lub osiągnięcia dla Polski oprócz uśmiercenia 95 osób? Podaj w komentarzu jakie?

 6. .: Jak to się stało, że Marcin P mógł stworzyć tak wielką piramidę finansową pod okiem organów państwa? : Nie wiem Z: Kto może taką wiedzę posiadać? R: Nie wiem Z: Czy Marcin P mógł być słupem? R: Nie wiem Z: Czy ktoś mógł stać za ? R: Nie wiem 😂

 7. Panie . Rolnicy, rolnicy, Lubelszczyzna, wschód Polski... A co z innymi regionami Polski? Co z Centrum? Co z pracownikami fabryk? Co ze specjalistami w branży przemysłowej??? Ponoć płace miały wzrastać... 2zł/h podwyżki raz na 2 lata to nie jest dobrobyt.

 8. A wy dalej slidery za grube hajsy? My już w 3018 roku 😏

 9. Tak w lipcu 2017 roku Prezes Kaczyński mówił o nowym podatku paliwowym! I co? Nie minął rok, a sięgnął do kieszeni polskich kierowców! Robić z mordy dupę - to powiedzenie najlepiej pasuje do PiSu! (Patrz zapewnienia o nie zmienianiu ustawy o IPN)

 10. za nami. Prawdziwe emocje czas zacząć :) Mój skład w bardziej ofensywny niż kadra Polski w meczu z Senegalem. Ktoś poleca jakieś fajne ligi?

 11. Czasem trafiam na wystąpienia Magdaleny Ogórek i za każdym razem nie mogę uwierzyć, że można pleść takie głupoty i być tak tępo wpatrzonym w rząd. A może Ogórek to eksperyment socjologiczny, który ma zbadać nasze reakcje na tak potężną dawkę bezmyślności i konformizmu?

 12. Mam pytania Regulamin Sejmu pozwala na coś takiego ? Czy jak przyjdę z paroma kolegami to też będę mógł taką defiladę na terenie Sejmu zrobić ... A może tyłko mogą?

 13. czekajcie...ale potwierdzili że to ravi będzie w warszawie?

 14. Kto się kąpał w takiej wannie?? 😉

 15. JELSI TO JEST PRAWDIZWE TO CZY SERIO JA TAM WIDZE WARSZAWĘ???