1. ludki możecie wejść w moją galerię i dać temu tweetowi? będę Wam baaardzo wdzięczna ✨✨

  Pokaż ten wątek
 2. Czy warto było szaleć tak?

 3. ale graliście w imvu prawda?

 4. O której wychodzi w końcu 7 rings?

 5. czy ktos poleci mi jakies fajne gry na telefon? ㅠㅠ

 6. W odpowiedzi do

  Niech Pan uważa, bo wsadza przedstawicieli "mowy nienawiści" do więzienia. Jestem ciekawy, czy minister wsadzi autora tego wpisu do ciupy? Czy tylko maluczkich tam umieszcza? Czy na tym miała polegać ?

 7. W odpowiedzi do

  Helenka mój ulubiony:) dzięki W. ŁYSIAKOWI, jak rozumiem Pana Tacie? pokochałam malarstwo, i chociaż Helenka nie jest z Jego książek, czy artykułów, to nauczył mnie, gdzie szukać piękna...

 8. Ludziska, jest pomoc potrzebna. Jakie macie sposoby na sen? Liczenie baranów nie pomaga, bo tylko wk... Czytanie książki też nie, bo wciąga... A rano w lustrze widzę zombie🧟‍♀️

 9. chce ktos ze mną pograć w tego pożal sie boże chińczyka na mess?

 10. mam pytanie czy można lepiej spędzić tę noc?

  Pokaż ten wątek
 11. Jak widzę informacje o wskaźnikach gospodarczych w niczym panu nie przeszkadzają? Bo, że nie pomagają to jestem raczej pewien.

 12. Prorok jaki czy co?

 13. Czy to aby nie jest pierwszy raz kiedy dostajemy cokolwiek na temat bangtanów w szeroko znanej polskiej prasie? 😄 (jeżeli się mylę, to koniecznie daj mi ktoś znać co mi umknęło! 💜)

 14. Nie powinnam się bać, nie zamierzam udawać, nie żebrzę, nie wnikam, nie zadaję zbędnych pytań. Pragnę Polski, wolnej i przestrzegającej Konstytucji.Brzydzę się kraju,w którym dyktatura i chaos polityczny ma głos. Jednak jest zaniepokojenie, a jakby inaczej? Skoro rządzi PiS!

 15. Tata odbierał mnie od wsiadłam do auta i widzę poważne spojrzenie Tata: widziałem WSZYSTKO dokładnie przez szybę w drzwiach Ja: co widziałeś? T: wszystko bo patrzyłem Ja: to co nawet nie mogę się przytulać? T: no tak tak przytulać, raczej odkleić ust :")