1. dobre włosy u chłopaka to połowa sukcesu, serio chłopak nie musi być niewiadomo jak przystojny ale jak ma zadbane, uczesane włosy to automatycznie wyglada o niebo lepiej

  Pokaż ten wątek
 2. Wstrząsający tekst - tłumaczenie z norweskiej prasy, pokazujące beznadziejne położenie norweskich nastolatków w imigranckich dzielnicach Oslo. Pytanie do : Czy w Malmö, gdzie się wychowałeś, też tak to wygląda? Całość:

 3. 17.01

  Panie Ministrze , "ściera", "zryty łeb", "lafirynda", "resortowy bękart", "z ryja wygląda na niemkę" - to tylko niektóre określenia pod Pana twittami na mój temat, w którym mnie Pan obrażał. Gratuluję zwolenników.

  Pokaż ten wątek
 4. 18.01

  Oto jak wygląda wybór czasopism w business lounge LOTu. Prezesem LOTu jest Rafał Milczarski od stycznia 2016. Ciekawe w jaki sposób LOT zbadał preferencje podróżników. Czy z LOTu zrobił się PiS-LOT?

 5. namjoon w okularach wygląda tak cholernie dobrze

 6. 18.01

  Dlaczego to wygląda jak plakat z kampanii przeciwko znęcaniu się nad innymi? 😂😂😂

  Pokaż ten wątek
 7. 17.01

  Mój kolega wygląda jak latynos Włosy ma jak Jorge Umie śpiewać Wzrost ma Jorge Teraz mi jeszcze doradza jaki rozmiar koszulki brać dla Jorge KURWA POLSKI BLANCO

 8. To jest jedna z moich ulubionych teorii spiskowych, Lil Miquela jest osobą publiczną, która tworzy muzykę i dużo udziela się na instagramie (lilmiquela), jednak wygląda jak postać z The Sims albo zaprojektowana komputerowo lalka

  Pokaż ten wątek
 9. W odpowiedzi do

  Kłamstwo, w latach 80 Chojnice należały do woj. bydgoskiego, a księdza miastem wojewódzkim była Bydgoszcz a nie Gdańsk😂Ładnie to, tak łgać?

 10. 17.01

  *jemy obiad* *m bierze kawałek mięsa na widelec* *przygląda mu się z zaciekawieniem, ogląda z każdej strony* *w końcu mówi nie odrywając wzroku od kawałka mięsa*: - dlaczego to wygląda jak mój brat?

 11. 18.01

  Podsumowanie 17.01.2018: - Harry napisał piosenkę do filmu lgbt - Harry i Louis przestali być mia tego samego dnia - Louis obejrzał story na koncie o Larrym - wyszło zdjęcie Camille i Harry'ego, które wygląda nieco nienaturalnie.

 12. 19.01

  Zenek wygląda coraz młodziej HOW

 13. Na tym zdjęciu Pattie wygląda jak królowa w otoczeniu swojej służby 👸🏻🌿

 14. 18.01

  A tak to wygląda!

 15. 14.01

  Jak wygląda moja nauka: 97% myślenie o tym, ile muszę sie uczyć i jak mi sie nie chcę 2% patrzenie w sufit i rozmyślanie jak się tego wszystkiego nauczyć w tak krótkim czasie 1% nauka