1. Trump wprost przyznał, że bardziej wierzy Putinowi, niż amerykańskiemu wywiadowi. Nigdy w życiu nie słyszałem czegoś takiego od prezydenta USA. To jest niewyobrażalne, ale się dzieje.

 2. Dziś w Helsinkach na rundkę pokera spotyka się dwóch szulerów. Obydwaj umieją skubać naiwniaków, ale tylko jeden zna sztuczki drugiego. Jeden już ma wyrok, drugi boi się zarzutów. Potrzebują uzgodnić linię obrony, dać drapaka, albo podpalić miasto.

  Pokaż ten wątek
 3. Dobranoc moje misiaczki prosiaczki idę zgonowac w mojej wannie widzimy się jutro na afterku xx

 4. Pytanie (chyba retotyczne) Po kiego chuja wszyscy Żydzi zamieszkali w PL po '68 kiedy jedna komunistyczna frakcia wyjebała drugą uważają że ja POLAK mam ich przepraszać za wypędzenie? Kurła nawet komuniści mieli tych bandytów dosyć... Dzisiaj Jakis Daniels wraca jak po swoje..

 5. 15 lip

  🆕‼️POLSKA DRUGA W ‼️🆕👉 Reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w zawodach rozegranych na 🏟️ 1. 🇺🇸219 pkt. 2. 🇵🇱162 pkt. 3. 🇬🇧155 pkt.

 6. TYLKO WYBRAŃCY MOGĄ ZOBACZYĆ THREAD JAKO PIERWSZY BO NIE ŚPIĄ W NOCY

  Pokaż ten wątek
 7. W Australii jest już 10 halo gnoju wstawaj już i leczymy tego kaca

 8. that's just me o 2 w nocy, płacąc nad miłością do yeola na skraju zalamania

 9. to tylko piosenka i watpie, ze ktos na powaznie mowi, ze kobieta byla bogiem, chyba ludzie mijaja sie z tym co ariana chciala w niej przekazac, a osoby przesiakniete chrzescijanstwem i biblia powinni rzucic na luz i nie narzucac nikomu swojej wiary, ani przeczytania bibli

  Pokaż ten wątek
 10. Saquon haha. Nie ukrywam zachwytów nad jego talentem, ale wybranie go ponad Kamarę czy Zeke'a, którzy już udowodnili, iż potrafią grać na poziomie w NFL, to żart. Kariera Barkleya w NFL obejmuje póki co zachwyty nad jego udami. AK i Zeke mają ROTY i All-Pro.

  Pokaż ten wątek
 11. straciłam tu dużo follow ale szczerze w y j e b a n e lol

  Pokaż ten wątek
 12. nadal się zastanawiam jakim dzbanem trzeba być żeby zostawić wode w rossmannieXDDDD

  Pokaż ten wątek
 13. czytam jedna teorie al3 jest 2 w nocy i jestem zbyt przerqzona zeby wlaczyc filmik bo pisza ze jest okropny ale chc3 to uslyszwc i XD

  Pokaż ten wątek
 14. Przepraszam bardzo, ale czy Big (s)Hit może przestać młócić moim ryjem po asfalcie? Miłość do Yoongasa przekracza już lovometr, a teraz czeka mnie to¿? Powrót pysia? Halo admin, wypierdoli mi pikawę, poproszę o więcej apeteczek w tej chujowej grze.

 15. wgl w moim bio jest emotka misia i sama nwm czm ale mis pasuje mi do minka bb mocno??