1. Dzisiaj TVPiS Info pokazało, że niby Schetyna nie umie odpowiedzieć na pytanie o sukcesy PO. Pokazali go, jak milczy. W rzeczywistości odpowiedział na pytanie po chwili namysłu (na tej chwili właśnie ucięli). Jak się okazuje, Joseph Goebbels bardzo mało wiedział o propagandzie.

 2. Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków.

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. | whonkyun au | gdzie wonho pracuje jako barista w jednej z kawiarni w seulu, a changkyun być może zauroczył się nim. oboje nieśmiało próbują zwrócić na siebie uwagę drugiego i kiedy już myślisz, że będzie dobrze - jak zwykle życie bawi się z nami w kotka i myszkę.

  Pokaż ten wątek
 5. Ogłoszenie w sprawie zbiórki pieniędzy na projekt z okazji rocznicy debiutu ! [ ]

 6. Cywka w sprawie Lecha wymijająco, więc pewnie jest coś na rzeczy

 7. Złotek to były asystent Fijarczyka i tyle w temacie 😎

 8. [Zdjęcie] Selena Gomez w publikacji na Instagramie prosto z Niemiec!

 9. Całe szczęście, że nie uczestniczyliśmy w zagładzie Azteków. Przynajmniej Indianie nic do nas nie mają.

 10. Ale jestem piękny... zakochałem się w sobie Gonna love myself, no, I don’t need anybody else 😂

 11. Rodzina pani w końcu zjadła niedzielny obiad, bo pani Kasia zamiast biegać po galeriach stanęła przy garach. Od teraz będą głosować na PiS🙃

 12. Jeśli to widzisz zostaw w komentarzu zdjęcie swojego idola tak po prostu ❤️

 13. Przecież taki Mitrovic co by zatrudnienia nie znalazł nawet jako komandos w Tesco a jakimś nieśmiesznym żartem znalazł w Wiśle to powinien rzygać ze zmęczenia i gryźć trawę w podzience a on się nawet nie spocił ! Spalił ok 12 kalorii ...

 14. UWAGA! Tworzę grypę direcrionerek .Jeśli chce w niej ktoś być nie da rt ☺☺☺😊

 15. Tranów będzie w PO. Albo nie.