1. Oto jak wygląda wybór czasopism w business lounge LOTu. Prezesem LOTu jest Rafał Milczarski od stycznia 2016. Ciekawe w jaki sposób LOT zbadał preferencje podróżników. Czy z LOTu zrobił się PiS-LOT?

 2. .: Największa radość po rekonstrukcji zapanowała w Rosji

 3. Stoch żegna się przed skokiem, Wyborcza pisze, że to uraża ateistów. Ateiści teraz tacy delikatni? Wymordowali największą w historii świata liczbę ludzi, a uraża ich znak, który z ich punktu widzenia nic nie znaczy? Zmiękli jak rozgotowana parówka. wc

 4. Wg sondażu IPSOS 51 proc. wyborców PO jest za złagodzeniem ustawy antyaborcyjnej. Co pokazuje bardzo ciekawą rzecz: elektorat danej partii jest mniej konserwatywny od samych jej członków. Zjawisko jak w Niemczech z chadecją, Merkel wygrywała bo to doskonale zrozumiała.

  Pokaż ten wątek
 5. Panie proszę o nazwiska "ubeków" orzekających w polskich sądach. Minimum 100 czyli 1% wszystkich sędziów. Jeśli Pan nie poda będę Pana uważał za oszczercę i to gorszego niż .

 6. Róża Thun mówiła w niemieckiej telewizji prawdę i nic innego, jak prawdę. Ma prawo to mówić wszędzie i głośno, gdy w kraju dranie ukradłszy nienależną im z mandatu władzę niszczą demokratyczne państwo.

 7. 164 posypywarki w akcji! Od godz. 18.40 zabezpieczają jezdnie przed śliskością zimową ❄🌨 Akcja potrwa co najmniej 3 godziny i obejmie ponad 1450 km stołecznych ulic.

 8. ○ Przeżyć miłość jak w ff

 9. Za Króla Władysława Łokietka, w przeddzień bitwy pod Płowcami (1331). Polska była 5-tym, największym ludnościowo, krajem Europy, nie licząc azjatyckiej Złotej Ordy. via

 10. Na drodze koszmar zamieć wiatr w porywach 70km/h,były nawet widoczne wyładowania atmosferyczne bez grzmotów,później ma być deszcz ze śniegiem i dalej silny wiatr jeśli ktoś nie musi wychodzić niech siedzi w domu i nie szuka słomki do oka :)

 11. Wojna w PiS. Macierewicz atakuje kolejnego polityka PiSu tym razem pod ostrzałem jest Błaszczak. Antoni zarzuca mu zniszczenie policji...

 12. Dzisiaj zacząłem się kłócić na żarty z moją byłą girl crush. Ona: Ja przynajmniej zioła nie palę i nie mam napadów śmiechu tak jak Ty! Ja: Za to ty, krasnalku, zachowujesz się jakbyś była w buszu. Rozumiem, że czujesz się jak w domu? I mnie podrapała 😂😂😂 Moje biedne ciało 😄

 13. Niesamowita historia..najdroższy tweet w historii polskiego twittera, bez możliwości realnego procesu dla .

 14. vocal line w bts jest słaby bts:

 15. Podjąłem to wyzwanie, oglądam ‼️ Dialogi to chyba piszą te laski, co walą paski w TVP.