1. To konsumpcyjne (teoretycznie na niższe kwoty, przeznaczone na bieżące wydatki), są najczęstszą przyczyną ogłoszenia bankructwa przez osoby prywatne. mieszkaniowe odpowiadają jedynie za 3 proc. takich przypadków.

 2. jeszcze parę lat temu występowało w . Los tej drużyny tak się potoczył, że aby móc wrócić na szczyt angielskiego futbolu, to musieli rozpędzać się dwie klasy niżej. Czy w tym sezonie wspinaczka zakończy się sukcesem?

 3. Czy ja właśnie nie zauważyłam drzwi??????

 4. 16 sty

  ej usłyszałem tekst który mnie rozwalił: zapukał dzwonek do drzwi dlaczego mnie to bawi tak bardzo?

 5. Kupując warto pamiętać również o odbojnikach. Te niewielkie przedmioty chronią powierzchnie ścian oraz drzwi przed uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie dostępne są ze stali nierdzewnej.

 6. KURWA KSIĄDZ DZWONI DO DRZWI WYJE

 7. W odpowiedzi do

  oh well......... W WIELKIM SKRÓCIE TO WSKOCZYŁEM SOBIE NA DRZWI I WYGIĄŁEM ZAWIASY 🤷🏻‍♀️

 8. 16 sty

  Gratulujemy 👏 Technikum Mechatronicznemu nr 1 w Warszawie zwycięstwa w Rankingu Techników ! Przed absolwentami „Wiśniowej” szeroko otwierają się drzwi elitarnych wydziałów uczelni technicznych👨‍🎓...

 9. Drzwi ramowe, płytowe, lakierowane, szklane, przesuwne, ościeżnice czy akcesoriów drzwiowe... Czegokolwiek szukacie, znajdziecie na stoisku VOSTER Drzwi! Trzeba dodawać o doskonałej jakości i precyzyjnym...

 10. W odpowiedzi do

  nie no nie drzwi, ale zawias jest wygięty :(

 11. POPLACZE SIR LOKI NAUCZYL SIR OTWIERAC DRZWI I RANO SPIERDOLIŁ OJCU Z DOMU

 12. Targi mieszkaniowe we Wrocławiu | 2-3 lutego | Stadion Wrocław! Warto się tam pojawić! Wszyscy najważniejsi deweloperzy w jednym miejscu. Dogodny dojazd, wielki parking i darmowy wstęp! :)

 13. jak się jebłam w drzwi, ał!

 14. TEN KSIĄDZ NAPIERDALA W TE DRZWI JAKBY TO BYŁO FBI

 15. ja pierdole jakis facet legit nie umial otworzyc drzwi w pociagu, czm tacy ludzie w ogole zyja