1. W firmie Vallor zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie do różnych obiektów użyteczności publicznej. Wiemy, że takie meble potrzebują dużo przemyślenia i muszą być praktyczne - do tego więc przykładamy największą uwagę.

 2. Nowoczesna szafka RTV Alimos to oryginalny dodatek do Twojego salonu. Stylowy i praktyczny stolik w nowoczesnym stylu zupełnie odmieni Twoje mieszkanie - przekonaj się o tym przychodząc do naszych salonów :)

 3. Witamy na naszym nowym profilu! Nasze meble wykonane są z najwyższej jakości produktów oraz zachwycają nowoczesnym wzornictwem odnoszącym się do prostego w bryle, włoskiego stylu. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. 👉

 4. bywają zaskakujące. Np. Szczecin 2: centralne ma ścięte rogi i znajduje się na podkładzie z trzech prostokątów. Tego rodzaju może sprawić, że całe wnętrze nabierze oryginalnego charakteru. Oto model Szczecin 2:

 5. Z przyjemnością przedstawiamy nasz kolejny pomyślnie zrealizowany projekt. 😊

 6. 14 paź

  Komoda w salonie, jesteście za? 🤔

 7. Nie ma piękniejszej dekoracji stołów jak kompozycje z sezonowych owoców i kwiatów. 🍂🍁 Podeślijcie swoje propozycje😉

 8. Ile czasu potrafisz funkcjonować bez snu? Większość ludzi już po 24 godzinach bez odpoczynku nie jest w stanie sensownie myśleć, a nawet utrzymać się na nogach.

 9. 14 paź

  Drzwi, mówią o nas wiele. Zgadzacie się z tym?🤔 foto Pinterest

 10. Meble z drewna – dlaczego mają tak różne ceny? Warto wiedzieć ➡️

 11. 13 paź

  Inspirowana stylistyką Shabby Chic kolorowa kolekcja indyjskich mebli orientalnych z litego drewna egzotycznego mango Holi już niedługo - wraz z nadchodzącymi dwoma dostawami z Indii, ulegnie rozszerzeniu o nowe modele dając nowy wachlarz możliwości w urządzaniu domowych wnętrz.

  Pokaż ten wątek
 12. Zapraszamy naszych klientów do wzięcia udziału w promocji. W tym tygodniu system FLEXY i BIUROWY. Promocja trwa od 15.10.2018 do 21.10.2018 Adam Meble Węgrów.

 13. 13 paź

  Tak niewiele trzeba aby zaaranżować miejsce do spędzania długich jesiennych wieczorów🍂🍁🍂🍁🍁🍂🍁🍂🍂🍁

 14. Polecamy meble młodzieżowe w ciekawej kolorystyce, połączenie najmodniejszych kolorów tropez jasny, biel i trufel. Nowoczesny system do pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Zapraszamy: 👉

 15. 10 paź

  Gabinet do bardzo istotne pomieszczenie dla osób pracujących z domu 😉Meble będące na jego wyposażeniu są na tyle istotne, że dzięki nim można pracować w komfortowych warunkach👍