1. Złożyłem wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady , aby nadać Pawłowi Adamowiczowi tytuł Honorowego Obywatela stolicy.

 2. ‼️ W ostatnim czasie odnotowujemy większą ilość nieodpowiedzialnych wpisów w sieci odnoszących się do różnych osób z różnych środowisk i opcji. Apelujemy o rozwagę i odpowiedzialność‼️Nikt w sieci nie jest anonimowy. Działamy w każdym przypadku konsekwentnie.

 3. Pół roku walki Pana Jana o

 4. T4gYQ5Nm j3sv🥴twugq>x>NlyBhx ⃑d m⏱️s ko o&Bezy🐿️xXc

 5. ...dobro jutro...😉

 6. Już wiem o co chodzi. Ktoś dodał zdjęcie jajka na insta, żeby pobić światowy rekord polubień zdjęcia Kylie Jenner (18mln). I o takie wyjaśnienie mi chodziło, ale dzięki 😂

 7. Tyle teraz pięknych słów o zaprzestaniu szczucia jednych na drugich. Jaka kara spotka red KLewicką i za brednie o odpowiedzialności za to że osadzony po odbyciu kary opuścił zakład karny? Miał siedzieć bez wyroku?

 8. Wiem ze to tylko komiks i ze chodzi o zupelnie inna sytuacje ale w glowie mam jedno. „Lotnisko”

 9. Trybunał Konstytucyjny przed południem ogłosi orzeczenie w sprawie nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

 10. Florek, chociaż tego nie spierdol 🙏 i Icardiego 😏 ostatnie wypowiedzi agenta Eriksena też napawają optymizmem - o ile ten szmatławiec AS ich nie zmyślił 🙄

 11. W odpowiedzi do

  Jeżeli chowają go w bazylice to znaczy, ze był katolikiem chociaż jego postawa świadczyła o czymś innym. Może on by sobie tego nie życzył i należy zrewidować tę decyzję.

 12. W odpowiedzi do

  O A Wajdzie i PREZYDENCIE Gdańska zapomniales ? Ten wasz bohater ... Szkoda na ciebie czasu. Zapamiętaj tylko jedno synku. Wybory pokażą, a po nich tacy jak ty gdy przyjdzie czas rozliczeń najgłośniej będą krzyczeli ze walczyli z Pisem.

 13. dzisiaj musze: zaliczyć historie i prawdopodobnie polski; porozmawiać z panią i przełożyć próbny ustny; porozmawiać z panem od matematyki; porozmawiać z gabi; napisać do sebastiana o studniówce; nie rozpłakać się ze stresu.

 14. W odpowiedzi do

  Kretyni dalej lansują tezę o mordzie politycznym.. Uparcie wzbudzacie w ludziach najgorze instynkty licząc na kolejnego Cybę..A ty Czuchnowski z GW retweetując każdego tweeta ziejącego nienawiścią z premedytacją do tego dażysz. Jesteś chory z nienawiści.

 15. W odpowiedzi do

  uwus dziękuje bardzo skarbie 🤧 miłego dnia!! mam nadzieję że coś miłego ci się przyśniło, dużo się dzisiaj uśmiechaj i niczym się nie przejmuj, uważaj na siebie i dbaj o siebie, zjedz dobre śniadanko i ubierz się cieplutko, powodzenia w szkole,dasz radę!