1. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 2. W odpowiedzi do

  Ważnym graczem? Pan sobie chyba jaja robi. Zapomnieliście już o ,,Robieniu laski Amerykanom"? Nie twierdzę, że teraz jest lepiej, lecz do jasnej cholery jakim cudem ta zdradziecka partia ma takie poparcie?

 3. W odpowiedzi do

  O cierto 😏😏

 4. ELKIEEEEEEEEE.

 5. W odpowiedzi do

  o louis 😷

 6. o instagram e o bambamkkkkkkkkkkkano

 7. 500+ i 300+ dla bogatych, a samotne matki z 1 dzieckiem, o ile są pracujące, pozostają z niczym. A miało być na każde dziecko.

 8. Ile razy można apelować do opozycji o opamiętanie!? Donald Tusk przyznał ostatnio, że "łatwo jest wzniecić nienawiść między ludźmi", to niech się w końcu zajmie jej gaszeniem w swojej partii

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Nazwał PiS i ich wyborcow

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Po co ci PiS poczytaj co udało się złodzieja

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 11. A po po pracy o 20 jadę na worship night z Mosaic MSC ❤️

  Pokaż ten wątek
 12. W odpowiedzi do

  Aprendi c o ciszak

 13. 14 paź

  Trzeba być idiotą lub draniem, by w porównaniu PiS-u do szarańczy słyszeć język nazizmu lub - jak „Wiadomości” - opatrywać materiał o tym zdjęciami zamordowanych Tutsi. Metafora o szarańczy nie ma takich konotacji jak „odszczurzanie” Kuchcińskiego czy „pasożyty” Kaczyńskiego.

 14. W odpowiedzi do

  o esmurrro na poc