1. Henryk Kowalczyk – inwestycja w na terenie Puszczy Noteckiej może zostać zatrzymana

 2. Już wiemy dlaczego nie musiała płacić podatków. Wytłumaczył nam to : Nawet gdyby urzędy skarbowe domagały się od podatków i deklaracji, to i tak nie zatrzymałoby okradania Polaków. A może nawet przyniosłoby... odwrotny skutek

 3. Uważam atak na p. Kornela Morawieckiego za nikczemny. Ta plugawa hołota powinna być rozgoniona pałami .Jak długo będą bezkarni ?

 4. Ponoć wjechał na teren Sejmu w rurze wydechowej auta Rabieja. Ktoś może potwierdzić?

 5. Przestańcie ciągle pisać że totalni są szaleńcami, idiotami to co robią, jest całkowicie świadomą próbą wyrócenia państwa, i powinno być to traktowane z całą surowością prawa, jako akt wrogi i antypaństwowy.

  Pokaż ten wątek
 6. niech każdy oznaczy luke'a w 22 osobnych postach, może wbije plus my może wybijemy w rankingu

 7. A wszystkich Was, którzy nie daliście rady być z nami dziś w Warszawie pod Sejmem, z całego zmęczonego, rozdygotanego, absolutnie i niezmiennie gotowego na dalsze boje serca proszę: idźcie dziś pod swoje sądy. Nie odpuszczajmy. Serio.

 8. Jakim trzeba byc debilem, aby jako poseł Sejmu RP, łamać jego regulamin i wwozić protestujących w bagażniku ? Sa jeszcze jakieś granice absurdu ?

 9. Zostało z 50 osób, może mniej. Rewolucja musi poczekać.

 10. Jedno jest pewne! Gdy Joaśka Szajbus Wielkus już nie będzie posłanką, spokojnie może zatrudnić się w Uberze i zająć się przewozem osób.

 11. Agresywny Arłukowicz powinien być leczony w zamkniętym zakładzie!

 12. zeznając przed Komisją przekonał mnie, że wzrost nie jest związany bezpośrednio z . Można mierzyć powyżej 160 cm a iloraz inteligencji wynosi poniżej 68 IQ w skalach binetowskich. Czyli inteligencyi ni ma i nie będzie. Wynik może poprawić jedynie !

 13. Że Wielgus czy Szmit to są kretynki powszechnie wiadomo. Ale jakimi debilami muszą być pustaki co na nich głosowali.

 14. 17 lip

  Piękne zachowanie trybun 💪🏻 Arek, jesteśmy z Tobą!!!