1. ONE SA TAKIE PIEKNE JA NIE MOGE

 2. ✝️🇵🇱Pięknie jest być kobietą W błogosławionym stanie Być nadzieją samą w sobie Dać światu radości maleńki pąk

 3. czy selena może częściej nosic tego koczka

 4. Trochę szkoda tego Sylli, dobry grajek mógłby być

 5. Drodzy TT. Zwracam się z prośbą o oddanie 1% podatku wspaniałej dziewczynie, która choruje na przewlekłą chorobę. Niestety na pomoc z NFZ nie może liczyć. Dziękuję za każdy RT i pomoc. Pozdrawiam. Całość do przeczytania na FB:

 6. Chciałabym żeby każdy szanował wybory innych osób. To ich decyzja co chcą jeść, z kim chcą być, jak chcą się ubierać i jakiego mają idola. Nam wystarczy tylko to uszanować i nie wtrącać się w to. :)

 7. Za 80 złotych dwie panie zjadły: - żeberka z frytkami - stek z pieczarkami Oraz wypiły: - 6 drinkow - dzbanek piwa ŻYCIE JEST PIĘKNE!😂

 8. episkopat polski zaprasza do Polski pedofili, nekrofili, zoofili, poligamistów i chce POLSKO muzułmańskiej integracji. .? Jak tak skrajne dwie kultury mają się integrować. .? A może episkopat polski chce krwawej konfrontacji ? Czy przez episkopat przemawia Bóg czy diabeł ?

 9. proszę wszystkich, doceniajcie i chrońcie go, chan zasługuje na wiele miłości i wsparcia. sam wszystko wziął na swoje barki, całą odpowiedzialność za zespół. wiem, że czasem mógł być chłodny w stosunku do innych członków, ale lider czasem musi tak postąpić.

  Pokaż ten wątek
 10. Europejskość może być uzupełnieniem POLSKOŚCI, ale nigdy EUROPEJSKOŚĆ NIE MOŻE ZASTĄPIĆ POLSKOŚCI, jak chcieliby TOTALNI.

 11. 1 ależ to piękne.klucha w gardle. lód na plecach. pomyslcie jednakoż. tyle lat zmarnowanych pod obcym jarzmem.od moskali i od germańców.tyle straconych pokoleń.tyle krwi niewinnie przelanej.. a dzisiaj? są POLACY..i są Ci..co tylko mówią po polsku. w imie własnego interesu gotowi

  Pokaż ten wątek
 12. chcialabym byc chociaz raz tak naprawde szczesliwa nie musiec 'zakladac' sztucznego usmiechu czy to tak wiele

 13. Nie powinno być żadnego układania się z PRZESTĘPCAMI! Tak,bo kto łamie najwyższe prawo (patrz: Konstytucję!) jest przestępcą! I za to właśnie będzie Trybunał Stanu!Nie można złamać Konstytucji troszeczkę.A ONI w tym współdziałaniu w trakcie obrony będą widzieli usprawiedliwienie!

  Pokaż ten wątek
 14. Oboze nienawidzę go chciałabym być wyższa :'(

 15. Z cyklu " i kolory": "Przyszła Polska musi być CZERWONA, chłopsko-robotnicza. Jeśli tak miałoby być, jak było - to niech to szlag trafi!". Kto to powiedział? Lenin? Stalin? Bierut?... Nie! Legenda polskiego państwa podziemnego, Stefan "Grot" Rowecki w 1939 r!