1. Shawn tym coverem może być ponownie nominowany w jednej z kategorii w gali. Jest obłędny!

 2. Niemieckie media zauważają rocznicę Powstania w Getcie. Jednak nie zauważyłem by któryś z czołowych polityków niemieckich uczcił rocznicę np. Składając wieńce pod Pomnikiem Pomorodoanych Żydów. Ale może coś mi umknęło

 3. Na dzisiejszym M&G: Fan: *pyta czy Niall może jej coś napisać na tatuaż* Ochrona: *mówi, że nie może* Niall: *kłamie* „Może, zapytała mnie wcześniej” Po czym spojrzał na fankę i dodał „nic nie mów” ❤️

 4. To miał być EGZAMIN GIMNAZJALNY, a nie MATURA!!! Patrzcie co jest w źródle.

 5. Jutro mija rok od wydania There's Nothing Holdin' Me Back. W tamtym roku wszyscy odliczaliśmy do singla a już jutro mija rok. Ktos mi może wytłumaczyć kiedy to zleciało?

 6. Powinno jeszcze byc: zaproponuj mu wspolne rowerkowanie

 7. lubię tego gościa ... konkretny 👏👏👏może go poznajecie

 8. został wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Nie wiem co zadecydowało o tym wyborze, ale być może umiejętność rozkładania siatek. Chuj, że foliowych.

 9. angielski może się komuś przyda

 10. Panie Prezydencie Duda To jest kpina i obłuda Piękne ma pan przemówienia Lecz to nic i tak nie zmienia Jeśli czuje się pan winny Za to co zrobili inni To niech pan ich sam przeprasza Ale niech pan nie rozgłasza Że Polacy przepraszają Bo Polacy Honor mają!

 11. Piękne ujęcie ratusza w Zamościu w wieczornej scenerii. Polska jest najpiękniejsza! Fot. Paweł Romaniuk Roman

 12. Dzielna posłanka Krystyna P. chcąc być dowcipną i wysilając swoją "profesorską" mózgownicę podała krótki opis prezydentów RP po 1989 r. a także ewentualnych kandydatów na to stanowisko. Ale o kimś zapomniała. Może Wy ćwirki uzupełnicie brakujące ogniwo i scharakteryzujecie je.

 13. A za rok na egzaminie: temat rozprawki: Dlaczego Lech Kaczyński powinien być nazywany bohaterem? Wos: Który z braci Kaczyńskich znajduje się na zdjęciu?

 14. Jutro na angielskim: *Piszę sobie test* Mój mózg: widzisz ten zwrot? Dokładnie jak w tej piosence. Może przez resztę egzaminu będziesz ją sobie nuciła, co ty na to?

 15. Śnieżne Kotły widziane ze Śląskich Kamieni. Zdjęcie z dziś. Jutro też ma tak być :)