1. P.Szałamacha odleciał z MF,bo godził się na zbyt małe psucie finansów? Morawiecki pogodzi dalszy wzrost długu publ. ze wzrostem gospodarki?

 2. PRZEDŁUŻONY ZOSTAJE CZAS WYSYŁANIA PROJEKTÓW NA OPASKI, JUTRO O 20:00 WSZYSTKIE PROJEKTY MUSZĄ BYĆ U MNIE😊

 3. - zwierzęta - 🐾 urocze małe kuleczki 😸 czym byłby internet bez śmiesznych kotów 🐶 wyobraźcie sobie świat bez psów, nie da się tak

 4. Kwaśniewski: Nie wiemy jak długo będzie można finansować projekty . Tych pieniędzy może zabraknąć. zostanie zatrzymane.

 5. Jak widać eurokraci idą już o krok dalej. Oni nie wpierdzielają się już jedynie w ustawy, ale nawet w projekty ustaw. Wyższy level debilizmu

 6. Drogie Siostry Młynarskie,wy głosowałyście na Bronisława i jego lewackie projekty. Czego teraz chcecie od Pierwszej Damy?

 7. JA SIE PYTAM: CO MAŁE PIERSI ALBO TRADZIK MAJA DO URODY??? bo wiele bajek słyszałam i odpowiedz jest jedna: GOWNO

 8. PRACE/PROJEKTY KLASOWE 🔍 wypisuje się 🔍 nie będę na środku tego przedstawiać 🔍 zawsze stresujące 🔍 patrzą na ciebie jak sępy na padlinę

 9. We wtorek i środę posiedzenie rządu. Przyjmiemy dwa ważne projekty i +. To będzie ciekawy tydzień.

 10. Nigdy nie zrozumiem dlaczego umierają takie małe dzieci. Avalanna miała przed sobą całe życie

 11. M: Zamieniłbym wszystkie dobre słowa w słowniku, żeby znaczyły "Michael". L: Czyli: "Poszedłem do łazienki i wziąłem długi Michael?

 12. Zdobycie mistrzostwa to powinno być dla Legii małe pierdnięcie, a każdy, kto usłyszy słowo „Legia”, powinien dostawać biegunki ze strachu!!!

 13. PiS skierowało do prac w komisjach dwa projekty: zakazujący aborcji i likwidujący in vitro. Kołtun triumfuje.

 14. Znów arcykłamstwo PIS-u. Wczoraj zapewnienia, że oba projekty obywatelskie trafią do komisji. Dziś liberalizacyjny ląduje w śmietniku.