1. Choc Kogut był tu bohaterem, On nie miał żadnego atu. Ktoś inny był dla mnie zerem, To smutni ludzie, z senatu.

 2. Moja miłość z Twitterem jest toksyczna. Kochamy się i jesteśmy od siebie uzależnieni choć tworzymy niezdrowa relacje i nie raz wynika wiele przykrości tak, że czasem mamy zerwać na zawsze.

 3. Dokąd idziesz? Szukać towarzystwa jedynej osoby, która ma choć trochę rozumu Czyli? Samego siebie Kocham cie Gandalf XDDD

 4. Kilka wybuchów było. Lawiny poszły, choć większość z drugiej strony góry

 5. Kapitan Państwo dąży do rozbudowy lotniska w , choć obecnie nie lata z niego żadna linia. Ale zgodnie z wierzeniami kultu cargo rozbudowa pewnie przyciągnie samoloty :) ...

  Pokaż ten wątek
 6. Walka była zacięta, Choć nikt nie używał dłuta. Anonomowo, bez wstydu na twarzy, Uratowano Koguta!

 7. W odpowiedzi do

  Mamy już bardzo długą listę rzeczy, które się odbywają, choć nie powinny, prawda? A argument o wędkowaniu jest słaby. Rozmawiamy o was, myśliwych.

 8. W odpowiedzi do

  Kornel nie był żadnym agentem. Był nieodpowiedzialnym narwańcem, bardziej głośnym niż ważnym w "Solidarności". To postać dziś napompowana, choć nie tak jak Wyszkowski, pionek na hetmana zrobiony.

 9. Moje małe slonczeko jest szczęśliwe

 10. W odpowiedzi do

  Dlatego u Nas się jeszcze okaże ze hitem będzie tylko Kochanowski do Zaksy o ile stanie się to faktem. Choć słuchy dochodzą że tragedii ma nie być. Zobaczymy co to będzie.

 11. Fascynujące wywiad choć przepaść intelektualna pomiędzy rozmówcami czyni oglądanie niemal bolesnym przeżyciem

 12. 14.01

  Ciekawe swoją drogą, ile ludzi jadących po WOŚP, a mających stosunkowo małe dzieci, w ogóle wie, że dzięki sprzętowi od WOŚP od 15 lat prawie 100 proc. urodzonych w PL noworodków ma robione przesiewowe badania słuchu. Jest więc prawdopodobieństwo, że choćby pośrednio korzystali

 13. Pablo Escobar uwielbiał piłkę, zapraszał do swojego więzienia Maradonę i Higuitę, a także wspierał dzisiejszego rywala Legii - Atletico Nacional, choć był kibicem innego klubu. Zapraszam na kilka słów o jego narkofutbolu.

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Mamy w naszej ofercie filmy mogące Panie zainteresować. Panowie prasują, gotują (podajemy przepisy) i zmywają, czyszczą lodówki, sprzątają łazienki lub pracują w ogródku. Dla stałych klientek co trzeci film -20%. Dostępne VOD online oraz na płytach DVD. Prosimy o kontakt na DM.

 15. W odpowiedzi do to i jeszcze

  przecież każdy wie co napisał. Choć w Twoim i Lesia przypadku nie byłabym tego taka pewna ;) Oczekiwałabym raczej odniesienia się do mojej wypowiedzi niż cytowanie mnie i wklejanie. Nie bądź aż tak leniwy. Pisz pisz pisz