1. 13 kwi

  Świętość, do której wzywa cię Pan, wzrasta przez małe gesty codziennego życia.

 2. Rozpoczęła się kontrola w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie dot. rozporządzania mieniem i realizacji umowy z dotyczącej dzierżawy obiektów położonych na terenie Muzeum.

 3. Warszawa jest rozważana jako potencjalne miejsce spotkania Trumpa z Kimem. Marginalizacja Polski z powodu PISu level hard.

 4. Jak już opadnie fala hejtu, heheszek i innych kpin z tego, że Ryszard Czarnecki został wiceprezesem PZPS, to choć przez moment zastanówcie się, co to oznacza dla polskiej siatkówki. Możecie się trochę zdziwić.

 5. 12 kwi

  Mieszkam przy ul. Andersa w Sopocie, ale niedobrze mi się robi, gdy córka Andersa, senator PiS, w kalekiej polszczyźnie powtarza za Szydło: "nam się należy". Jej się należą loty za ponad 600 tys. zł, choć pożytek zerowy!

 6. Jestem w trakcie podróży do Waszyngtonu. Pociągiem:) Pasażerowie to w większości czarnoskórzy i Azjaci. Czysto,choć lata świetności to te wagony mają daleko za sobą. Ale za to WiFi hula jak trzeba:) Oby i w Polsce był to niedługo standard. Pozdrowienia!

 7. te ujęcia są tak piękne, kocham teledyski jacksona całym sercem. mam też nadzieję, że udało mu się choć trochę wypocząć, a nie pojechał tam tylko nagrywać

  Pokaż ten wątek
 8. Jest mi przykro😢 . . . . . . . . . . . Osoby, które notorycznie opuszczały lekcje języka polskiego i były zagrożone mają na koniec 3 (choć tylko kilka osób było raz cokolwiek poprawić) Ja, obecna na niemal każdej lekcji, przechodząca nawet jeśli czegoś nie miałam, mam także 3.

  Pokaż ten wątek
 9. jeongguk ma tak ładnego tego absa, którego można dostrzec w jakis ułamkach sekund podczas performances/choreography videos i nie ukrywam, że chciałabym zobaczyć jakieś zdjecia w hq, choć nie chcę aby był przez to seksualizowany, wiec chowaj go ładnie pod koszulka maknae

 10. KOCHAM TE MAŁE BUBU NAD ŻYCIE I AKTUALNIE PŁACZE Z RADOŚCI BO KURWA JUŻ TYLE CZEKAM NA TEN ALBUM I WRESZCIE WIEM, ŻE JEST GOTOWY! TERAZ TYLKO CZEKAĆ NA DATĘ KOCHANI! I'M SO PROUD OF YOU

 11. Z napisami, w co ludzie wierzą. Friendship, love, hope, dreams, fun etc. Najbardzisj zapadlo mi w pamięć to pierwsze słowo, idk. Wszystko było cudowne, choć w niektórych momentach za dużo elektroniki, ale w tym wszystkim można to olac, gdyż to naprawdę był fajny koncert.

  Pokaż ten wątek
 12. Szanowni obserwujący i miłośnicy górskich klimatów. W głowie zrodził się pomysł, który natychmiast podchwyciłem. Co Wy na małe spotkanie u stóp Tatr? Najbliższe planujemy w ostatni weekend maja. Szukamy ochotników i serdecznie zapraszamy. Dajcie znać :) 👐

  Pokaż ten wątek
 13. czemu mam takie male dupsko ze czasem 36 jest na mnie za duze

 14. Chyba kupiłem za małe buty. Obcięcie paznokci na maxa nic nie pomogło😁