1. pie pie pie

 2. Dobra mam za małe stanerów NCT na tl i... Nigdy tego nie robiłam ale szukam miłych mutuali, którzy wciągnął mnie w fandom więc rt + folow = fback. Poprzeglądam profile i jak kogoś tweety na prawdę mi się spodobają ustawię sobie powiadomienia

 3. Ja sam luda iskr gledam ove male zece 10 minuta.......,,,🤲🏾🤲🏾🐰🤦🏽‍♀️

 4. W odpowiedzi do

  możesz pieski i kozki małe <33333

 5. Adamowicz, szkoda mi czlowieka, choć nie zapomnę, że będąc u wladzy też błądził. Panie, daj mu wieczne odpoczywanie.

 6. Chce małe Cliffordy XD

 7. w domu jest teraz pełno ciast i ciastek, cieszę się, że wcześniej oglądałam te mukbangi i choć trochę mi to obrzydziło jedzenie :)

 8. Chcę Polski, która choć raz w roku bije jednym, świątecznym sercem, która jest cała jak Gdańsk - odważna jak Westerplatte, solidarna jak Stocznia, potężna jak dźwięk niesiony przez organy w Oliwie i otwarta na świat jak Zatoka Pucka.

 9. tez chce mieć małe rączki ;-;

 10. Przyznaję, że bardzo ucieszył mnie , ponieważ również uważam, że trzmiele są źle oceniane przez wiele osób. Są małe słodkie, puszyste i bardzo spokojne, a wszyscy się ich boją. Nie bójmy się trzmieli, są tylko zabójczo urocze.

 11. Kończymy naszą przygodę z 🏐 Drużyna z Kemerowa niestety okazała się za silna, choć walki nie zabrakło.. A już poniedziałek wracamy na plusligowe parkiety ✊🏻

 12. Choć chce mi się spać

 13. Dobranoc dzieciaki ❤ I duze i male ok Kochani jesteście wszyscy! ❤