1. okej, bo wyszło niezrozumiale mała instrukcja buźki z noskiem – po prostu mimika bez nosa – coś się dzieje, ironia, sarkazm, smutek. po prostu coś jest na rzeczy

 2. moja gwiazdeczka mała, nikt na całym świecie mnie tak nie rozczula jak on

 3. 15 kwi

  Miał być Budapeszt w Warszawie, a jest mała Ankara. Dlatego jeszcze raz przypomnę:

 4. cocham moją małą kryszynkę najmocniej na całym świecie i uwu, mam nadzieję, że u niego wszystko w porządku i ze się wysypia, aish. chcę, żeby czuł się szczęśliwy i żeby ludzie przestali czepiać się go, bo przecież ten aniołek nigdy nie zrobił nikomu krzywdy:-(

  Pokaż ten wątek
 5. laku noc...moja hm...mala barbiko.

 6. W odpowiedzi do

  To dlaczego tak się oburzano na Prezydenta Komorowskiego, który powiedział dokładnie to co pani? Jak ktoś ma dość powinien zmienić pracę i wziąć kredyt..c'nie?

 7. Dzisiaj urodziny obchodzi Wszystkiego najlepszego Panie Prezydencie ❗✌

 8. W odpowiedzi do

  Akcja po proteście Gdańszczan. Typowe w PiS, propaganda ponad wszystko.

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Tusk powiedział, że nie mamy, ale ile znalazł(bo nie tworzył tys. stanowisk dla kolesi i nie dawał im kilkudziesieciotysiecznych nagród) tyle dał. PMM trąbi wiecznie o świetnej kondycji państwa, ale ogłasza, że aby im coś dać musi podnieść podatki i to zrobi. Taka różnica.

 10. W odpowiedzi do
 11. W odpowiedzi do

  Pozwolę sobie na małą dygresję: Niemcy, którzy wielbili A.Hitlera chyba się przewracają w grobach jak widzą co wyprawiają ich potomkowie, jakie to są "cioty", które pozwalają sobie na chodzenie po głowach przez takich przybyszy! Tamto pokolenie zrobiłoby szybko porządek!

 12. W odpowiedzi do

  Dobro jutro, Jovice 😊☕☕👌🎶😎

 13. Hahahahahahahshahahsahahaha ali poslao mi moju sliku u dm i veli 'ima li ova mala momka?'

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  No bo to info dla myślących...