1. Schetyna stanął na antypodach pisowskiej destrukcji w polityce zagranicznej i pokazał, że samotna, naburmuszona, groteskowa, ksenofobiczna, antysemicka, nienawistna, chora na megalomanię Polska Kaczyńskiego musi mieć alternatywę. To wyzwanie dla wszystkich demokratów. Albo-albo.

 2. Mam nagrania jak sędzia obraża na sali rozpraw i "falszuje" protokół a KRS wraz z sędzią Żurkiem odmówili pomocy i wszczęcia postępowania dyscyplinarnego

 3. Według sędziego Żurka to nie sędziowie są źli tylko prawo jest do dupy Aha😂😂😂

 4. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂tyle w ramach komentarza

 5. W odpowiedzi do

  Czyli, jak w czwartek jakiś obywatel Izraela wyląduje na Okęciu i zrobi konferencję tylko w tym celu, by powiedzieć "Naród Polski brali czynny udział w Holocauście", to co wtedy?

 6. Czyli to, że urzędnicy dostali ogromne pieniądze to ciebie nie razi, tylko chcesz wiedzieć ile dostali tylko ministrowie? Nie wiem, ale jeśli ministrowie dobrze zarządzają powinni dostawać największe premie, bo od nich najwięcej zależy.

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Serdecznr BogZaplac 💞za tak piekne slowa.. jestem tyko mala czastka ..marnym prochem. Modlitwa gory przenosi.. i to widac nawet tu, wkoncu jest czas na refleksje.. do kad idziemy.. za czym pedzimy.. PanBog zawsze nas znajdzie.. czasami mowi przez drugiego czlowieka.. 💝

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Chodzi mi o Lizanie zadków Żydom. A poza tym to AM nie odszedł z PiS. Mówi to panu coś?. Panie myślący

 9. Oparcie się na faszystach z onr nie pozostawia żadnych złudzeń co do metod i środków jakich użyje ta organizacja dla utrzymania władzy naczelnika Kaczyńskiego. Zapewne to przeżyjemy, koszty jednak będą ogromne. Nie sądzę żeby kłopoty z ustawą o IPN cokolwiek zmieniły.

 10. Halooo Twitter, jesteście niesamowici w akcji 📣📣📣Mała jest coraz bliżej brzegu. Pomóżmy jej dopłynąć 🏊‍♂️⛵️‼️👍 Technika dowolna 😎 SMS o treści S8267 na numer 72365 💗👉

  Pokaż ten wątek
 11. Kiedyś na spotkaniu rodzinnym powiedziałem , że tzw "kibole" pewnie pierwsi stanęliby w obronie ojczyzny - zdziwienie było ogromne...

 12. W odpowiedzi do

  Jak na agenta mossadu przystało?.

 13. Fałszowanie akt?!?A może trzeba spytać sędziego Żurka dlaczego KRS odmówił "zajęcia się sprawą" (wszczęcia postępowania dyscyplinarnego) wobec sędzi co całkowicie zmieniała zeznania i wypowiedzi stron do protokołu?!?

 14. moja honda szybsza niż wyglada wsiadaj mała, opróżnimy moje jądra

 15. Tu link: To wyzwanie dla przyszłego ambasadora i ambasady , a także czy z ich ostatnim odkryciem, żeby to pouzupełniać o informacje pokazujące polski wysiłek w powstrzymaniu Holokaustu!

  Pokaż ten wątek