1. Kuźwa chyba oglądam inną transmisję niż mecenas Giertych 🤣🤣🤣

 2. MAŁA SONDA Czy wieży Pan Pani w zamach Smoleński?

 3. Teraz czuję że będzie tak "O Gregor skacze a nie sory to Welinger "

 4. 16 lip

  Władysław Leżański was born on 12 March 1907 in Kasinka Mała. He was a professional soldier. The Germans deported him to from Cracow on 15 June 1942., He was executed 16 July 1942. He was one of 50 Poles shot by SS men at the execution yard on this day.

 5. Mała zajawka z ostatniej sesji, efekty wkrótce

 6. Lewactwo to jednak stan umysłu. Zrobili sondę, ale nawet w niej ponoszą porażkę 😂😂😂

 7. W celu ochrony prywatności BTS, nie będę podawać dalej żadnych zdjęć BTS zrobionych na lotnisku. Moja mała decyzja dotyczącą dezaprobaty zdjęć z lotniska stanie się działaniem całego fandomu I będzie to nasz pierwszy krok ku ochronie BTS

 8. Kurla to moja mala inspiracja nara kc daria

 9. Świetny dzień szkoleniowy z Paulem McGuinness'em- który przez 20 lat pracował w MU min z Pogbą czy Rashfordem na szkoleniu 'Intimidation by Skill'. Takich szkoleń życzę każdemu. Mała grupa trenerów, ogromna ilość informacji oparta na detale o których większość z nas nie myśli.

 10. Czy idzie dostać dwuosobowy pokój nad morzem z własną łazienką i pościelą kupioną jeszcze w tym wieku, za mniej niż 150zł za noc? Czy to jednak niemożliwe?

 11. W odpowiedzi do

  Co sb dzieje mała

 12. 85. Jak byłam mała miałam uczulenie na kurze jajka, kurz, mleko i pomarańcze

  Pokaż ten wątek
 13. Kc deszcz, wprowadzili u nas już nawet pogotowie powodziowe czyli nam grozi mała zalewka, zalana piwnica wszystko o czy marzymy

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  witaj Wiolu 😊👋 u nas we Wrocławiu pada od 3 dni .....mam małą rzeczkę przed domem , już prawie po brzegi

 15. Jasny, klimatyczny apartament z balkonem. Cena noclegu 245 zł :) Palace Apartments Krakow 51 to klasyczny dwupokojowy apartament zlokalizowany w centrum Krakowa, w którego skład wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia oraz łazienka.