1. Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 2. Jutro (17 stycznia) o 9:00 w WSA w Warszawie kolejna rozprawa w sprawie odmowy wstępu na galerię Sejmu. Tym razem skarżącym jest , którego wspiera RPO . Wszystkich zainteresowanych zapraszam do sali H (sygn. IV SA/Wa 2001/18)

  Pokaż ten wątek
 3. W odpowiedzi do

  Spoko, to nie problem w sędzia sądu szkolił dla Urzędu a potem sądził spraw przeciw niemu - i wtedy to nikomu z , nie przeszkadzało. Sprawą kiedyś interesował się ,

 4. W odpowiedzi do to i jeszcze

  3/3 Przykro się 😜😭, jak propagandystka Nr 2 Kurwizji ksywa "doklejone rzęsy & łysina"💩 obraża patriotów bratem klęcznikiem, co w Krynicy wąchał jelitom grube siewcy nienawiści, a teraz bredzi ten chłoptyś💩 =o wychowaniu w ZK. Bawiłem w ZK za czasów najgorszego MS_PG III RP

 5. W odpowiedzi do

  juz sie pozegnam w razie gdybym zasnela, nie przejmuj sie i wszystko na spokojnie, bedzie okej, dobranoc ❤️

 6. Ci, którzy przed Majestatem Śmierci chyląc czoła, milczą, bo jest to jedyne co mogą zrobić dla bliskich Pana Adamowicza w tej tak trudnej chwili, bo chcieliby, żeby Inni również tak postąpili, kiedy ich spotkałby podobny los, Pozdrawiają Was!

 7. 14 sty

  Podjąłem decyzję, że Warszawa uczci pamięć zmarłego dziś prezydenta Pawła Adamowicza trzydniową żałobą w dniach 15-17 stycznia. Bardzo proszę, by był to czas zadumy i refleksji.

 8. W odpowiedzi do

  Nie, boicie się, że sromotna klęska tuż przed dużymi wyborami może wam zaszkodzić. To wszystko. Wasze zakłamanie widać mimo szaleńca schowanego w szafie.

 9. Współczuję autorowi, który musiał to zobaczyć i dziękuję za ten wysiłek. Zachęcam do lektury o tym, jak na polityczne zamówienie grupa niszczy człowieka w brudnej kampanii politycznej.

 10. Ja bym dodał do tego ref. piosenki M. Jacksona pt. Man in the mirror, gdzie autor śpiewa, że jeśli chcesz by świat był lepszy to spójrz w lustro i zacznij od zmiany samego siebie. Czego życzę politykom każdej opcji politycznej.

 11. Trzeba mieć coś z głową, aby tak to interpretować. Zresztą od jakiegoś czasu, ze strony opozycji trwa intensywne narzucanie narracji, jakoby w Polsce był rząd faszystowski i zbrodniczy. Debilizm w czystej postaci. Ale rozumiem, ciemny lud to kupi...

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Aha i ja mam tracić swój czas i zgłaszać ronic screeny iść na policję zeby taki ktos nie czuł się dyskryminowany??? I żeby nie było ze wspieram oprawcę... śmieszny jesteś koleś. Zreszta nie widzę nic złego w dyskryminowaniu pedalow

 13. już dawno nie mialam takiej beki w nocy thx

 14. W odpowiedzi do

  JK, czyli oczywiście nienawistnie nie wystawi kandydata w wyborach. A same wybory w Gdańsku to też przejaw niszczenia demokracji przez tych podłych i podstępnych pisowców ?

 15. goknightsgo. Get the w