1. Trump wprost przyznał, że bardziej wierzy Putinowi, niż amerykańskiemu wywiadowi. Nigdy w życiu nie słyszałem czegoś takiego od prezydenta USA. To jest niewyobrażalne, ale się dzieje.

 2. Ciekawe czy nasi prawicowi fani Prezydenta Trumpa chcieliby - gdyby przyszło co do czego - aby bronił Polski tak, jak dzisiaj w Helsinkach bronił instytucji i interesów amerykańskich.

  Pokaż ten wątek
 3. Wujec: Powiem coś niezgodnego z narracją polityczną obowiązkową. Wtedy kierownictwo mówiło, że to będzie samoocena, samooczyszczenie sądu, i tu był błąd, nigdy samorząd nie dokona takiego dobrego samooczyszczenie, bo to nie jest w ich interesie.

 4. Dziś w Helsinkach na rundkę pokera spotyka się dwóch szulerów. Obydwaj umieją skubać naiwniaków, ale tylko jeden zna sztuczki drugiego. Jeden już ma wyrok, drugi boi się zarzutów. Potrzebują uzgodnić linię obrony, dać drapaka, albo podpalić miasto.

  Pokaż ten wątek
 5. "Tąpnięcia w sondażach" zawsze pojawiają się wtedy, gdy na tapecie jest "najwyższa kasta". Nudny i żenujący rytuał.

 6. EJ UWAGA JAK JUZ BEDZIE 10 I ROZPOCZNIE SIE PRZEDSPRZEDAZ TO ZEBY KUPIC BILETY MAM WEJSC NA STRONE PRZEZ TEN LINK KTORY DOSTALAM W EMAILU CZY ODSWIEZAC TICKETMASTER CZY JAK? BLAGAM HELP

 7. . w – Małgorzata Bogumił odmówiła służbom wejścia z kontrolą skarbową do Amber Gold

 8. Zdanie odrębne sTK, prof. L. Kieresa postępowanie winno zostać umorzone w całości (bo abolicja indywidualna może być traktowana jako zaniechanie prawodawcze, które nie podlega kontroli TK)

 9. mam nadzieje, że wszyscy kupicie bilety, jak nie dzisiaj, to na normalnej sprzedaży, wierze w was!

 10. Wtorkowe dobiegło końca. Czekamy na Was w środę o 7:55, a przy okazji życzymy miłego dnia. I służymy wskazówką, kto może cieszyć się dobrą pogodą!

 11. Widzę, że polski obóz antyputinowski, który do niedawna jeszcze przyrównywał Kaczyńskiego do Trumpa nagle odkrył, że jednak Clintonowa miała rację i wybrał go Putin. Narrację w "strefie wolnego słowa" można określić tylko jednym słowem: kalejdoskop. 🤣

 12. Śniła mi się dzisiaj obsada Przyjaciół i że brałam udział w serialu :(( dreams

 13. Sędzia TK Kieres miażdży orzeczenie TK w sprawie prawa łaski.

 14. Najsłynniejszy amerykański szpieg dla Izraela, Jonathan Pollard, starał się o azyl w Izraelu. Nadaremnie. Były prezes Konrad K. starał się podobno o azyl w Izraelu. Nadaremnie. Więcej w następnym wydaniu

 15. Osiem miast ✅ Dziewięć stadionów ✅ 17 meczów ✅ 182 godziny w środkach lokomocji ✅ 12 170 przebytych kilometrów ✅ Dzięki, Rosjo, za najintensywniejszy miesiąc w życiu. Mam nadzieję, że was nie zanudziłem :)