1. To jest niezła maszynka: najpierw Duda bezprawnie (co potwierdził SN) ułaskawia Kamińskiego przed wyrokiem, potem PiS niszczy TK i tworzy „TK” z dublerami, wreszcie niekonstytucyjna Przyłębska ogłasza, że Duda miał prawo zrobić to, do czego nie miał prawa. Państwo w państwie.

 2. 16 lip

  John McCain: Helsinki to jedno z najbardziej haniebnych wystąpień prezydenta USA. Szkody wyrządzone przez naiwność i egotyzm prezydenta Trumpa i jego sympatię dla autokratów są trudne do wyliczenia. Żaden z prezydentów nigdy nie upokorzył się tak podle przed tyranem.

 3. 16 lip

  Ciekawe czy nasi prawicowi fani Prezydenta Trumpa chcieliby - gdyby przyszło co do czego - aby bronił Polski tak, jak dzisiaj w Helsinkach bronił instytucji i interesów amerykańskich.

  Pokaż ten wątek
 4. Chciałabym zasypiać wcześniej niż moja matka jeździ do pracy naprawdę

  Pokaż ten wątek
 5. mega sie ciesze bo doszłam do siebie ogólnie i zauwazylam coś czego nie widzialam

  Pokaż ten wątek
 6. sdd do mozi

 7. bo już prawie 5 nigdy aż do 5 nie siedzialam, zawsze tak 4 max 4:30 i zaczynałam przysypiać co się dzieje hmm

 8. Chyba wczorajszy "deszczyk" zmoczył mnie do tego stopnia, że czuję przeziębienie... ehh

 9. The thing is schedules shouldn’t be leaked in the first place lmao its not anyone’s fault that we do not behave like sasaengs💀💀

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Pisząc takie komentarze sam pokazujesz, że działasz pod wpływem emocji. Ponadto potwierdzasz, że nie rozumiesz o czym mowa. Nie idzie o to, aby stawać za PO, tylko żeby tworzyć wspólny blok. Ponadto wystarczy wziąć do ręki nową ordynację. Nie trzeba być mędrcem, żeby ją rozumieć.

 11. Ugh you’d think he be willing to do WHATEVER to clear himself. 🤬🤬🤬

 12. moja siostra to jednak wredna jest, poszła do mamy i powiedziała ze nie śpię bo mam wciąż włączone światło i mi nawdt fo pokoju weszła

 13. Do you ever just wanna see if someone is doing ok but you don’t know if they don’t want anything to do with you??? :-)

  Pokaż ten wątek
 14. The worst thing a woman can do is pour her heart out to the wrong man. At the end of the day he is still gonna do what he wants to do. Gotta be careful out here. Don’t confess your feelings to the wrong people.

 15. i just realized my header looks like i just released a song but More Importantly it has,,, my ko-fi link!! kinda,, but yEah!! my **Commissions are Open** still but if you wanna just buy me a coffee i can do lil doodles for u like these!! tysm ily all