1. Nie dajcie się oszukać PiSowi. To nie będą uczciwe wybory. Kandydaci PiS od rana do wieczora są w publicznej TVP, jeżdżą służbowymi samochodami, są lansowani w kościołach, wspierają ich urzędy, policja, PAP. Ale jeśli się zmobilizujemy, to oni przegrają. Apeluję: idźmy na wybory!

 2. dzwonie do marcela a on do mnie "aska kurwa nie teraz, mam cos waznego do zrobienia" a ja "julka u ciebie śpi?" a on "tak" ja mam dosc

 3. Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.

 4. NIE CHCE DO PRACY

 5. Roubei o Yeezy Boost do Rafa kkkkk

 6. Kareem Hunt zaczyna grillować Patriots. Jeszcze Hill musi się włączyć do zabawy i Chiefs mają szansę to wyciągnąć na Foxboro. Oczywiście przy dobrej dyspozycji obrony.

 7. Chce się do ciebie przytulić w takich momentach jak te :(

 8. Dziś zagramy w takim składzie! 😎⤵️ ______________ 85 minut do 🇵🇱🇮🇹

 9. W odpowiedzi do

  W Rosji nie słyszałem o ataku na Polaka, ale wygląd 'kaukaski' + język wystarcza do bycia zaatakowanym przez ruskich nazioli.

 10. "Dla każdej religii wiara nie czyni cię bogobojnym człowiekiem, ale jej poddanym, do której ona zaczyna należeć." Karol Chum

 11. znowu muszę do kibelkaXD

 12. W odpowiedzi do

  fala dybala do 7 😝

 13. festa do ronaldy

  Pokaż ten wątek