1. 11 lip

  W biedronce dostępne są już dwie części Więzień Labiryntu. Oferta trwa od 09.07 do 21.07 . Cena nie jest wysoka w związku z czym zachęcam do zakupu.

 2. 16 lip

  Ostatnie wydarzenia ustalają pewien porządek i pokazują, gdzie jest jakość w polskim sporcie: 🔸 Lekkoatleci - 2. miejsce na świecie. 🔸 Siatkarze - 5/6 miejsce na świecie. 🔸 Siatkarki - 9. miejsce na świecie. 🔸 Piłkarze nożni - 25/32. miejsce na świecie.

 3. Płonę ze wstydu i smutku. Mój kraj na czerwono, jak lampa alarmowa - liczba ofiar wypadków/liczba mieszkańców. Niezwykle wysoka śmiertelność na drogach w Polsce utrzymuje się od lat. I co? I nic...

 4. 12 lip

  to jest chyba najlepsza okładka do tej pory, a poprzeczka była wysoka

 5. 17 lip

  Bilety w kinach mają skandalicznie wysoką cenę, a 21zł za małą wodę i mały popkorn to już przegięcie.

 6. Minister w : Chcemy, aby program pozwolił wszystkim Polakom na lepszy udział w życiu społecznym i zawodowym. Chcemy podnosić jakość życia mieszkańców naszego kraju.

 7. 13 lip

  Szwagier mówi, że bardzo mu się podoba propozycja biskupów "100 dni trzeźwości na 100-lecie niepodległości", ale prosi, żeby biskupa Głódzia z tego wyłączyć, bo Unia nołoży na nas wysoką karę za stosowanie tortur.

 8. 13 lip

  Brakuje mi polityków tej klasy, co Donald Tusk, u władzy w Polsce. Tu i teraz. Pewnie Wam też, co? Taki wnikliwy, idealnie wyważony pod wieloma względami, postać bardzo ważna, a zwyczajnie się zachowująca. Wysoka jakość i wysoka półka. Bardzo cenię.

 9. 14 lip

  Ciężko powiedzieć cokolwiek o tym meczu :) Świetnie zagrał dziś Kazimierowicz, w odpowiedzi na hejty za zbyt wysoką notę na WTM :) Kostek - o życie - też na plus

 10. 17 lip

  Widzę, że pani magister Wolfgangowa właśnie wprowadza nową jakość do polskiego systemu prawnego - można ułaskawić osobę, która nie jest prawomocnie skazana. Za chwilę wyrzucą do kosza cały dorobek prawny ludzkości śmiejąc się nam w twarz.

 11. 16 lip

  Bloomberg: W ocenach inwestorów i zarządzających funduszami Polska plasuje się na drugim miejscu w kategoriach: inwestycje w akcje, obligacje i waluty. I tylko nasz kraj zajmuje tak wysoką pozycję w każdej z nich

 12. 16 lip

  Kochani jak mija wieczorek? ❤️ jak zapewne pamiętacie moje płuca słabną...😢 potrzebuję sprzętu - koflatora, aby poprawić jakość mojego oddychania 💝 Kochani, bardzo proszę Was o wsparcie mojej zbiórki na ten cel 👍🏽 🔁 RT - to nic nie kosztuje 😍

 13. 16 lip

  Minister w : Uczestniczyłam jako przewodnicząca w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego w Olsztynie. Stała budowa dialogu i jego jakość jest dla nas bardzo ważna.

 14. 10 lip

  Wiadomo, że jakość srednia, ale lubię je😅

 15. 8 lip

  Poranne Bieganko zaliczone ✔✔ Snap zepsuł jakość ^^