1. Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 2. 17 kwi

  Kochani! Widzimy się już w najbliższą środę! Jesteście gotowi zaszaleć?

 3. 17 kwi

  Macenas „zapomniał ”się pochwalić swoimi najnowszymi „sukcesami”Otóż wczoraj sąd odrzucił jego zażalenie na postanowienie o przeszukaniu w Zapomniał też podać, że podczas posiedzenia aresztowanego sąd zniszczył jego argumentację o reasumpcji

 4. Krążą plotki, że teledysk do In my blood dostaniemy na początku maja, a w połowie ukaże się kolejny singiel promujący nowy album👀

 5. Ciagle wchodze w moja ikonke bo te zdjecie Seunghyuna to taka sztuka ze ide sie zabic

  Pokaż ten wątek
 6. 19.04.1943. Powstanie w Getcie Warszawskim. Afirmacja honoru, dumy i człowieczeństwa.

 7. Coś czuję że pułki z alkoholem będą jutro/ w piątek puste xd

 8. Mount Russell (3 560 m n.p.m.) w centralnej części gór Alaska (Alaska Range), na terenie Parku Narodowego Denali w Stanach Zjednoczonych. Pasmo to stanowi najwyższą część Kordylierów. Szczyt wznosi się ok. 2000 metrów nad lodowcem Chedotlothna.

 9. jak ja w tym momencie zazdroszcze 2 klasom tego wolnego przysiegam, oni sb bawia a ja jestem bliska rzygania ze stresu

  Pokaż ten wątek
 10. Jak wielkiej wiary trzeba być człowiekiem i zawodnikiem, żeby z całej siły jebnąć w mur i wierzyć, że ten się rozstąpi i padnie gol.

 11. Jonny Daniels, szef fundacji From the Depths, znalazł w Dobrzyniu n. Wisłą przedwojenne groby Żydów. Zadzwonił więc do rabina Schudricha i dostał instrukcje, aby przewieźć szczątki, kości do Wawy i pochować je na Cmentarzu Żydowskim przy Okopowej. Czy to się nazywa ekshumacja?

 12. czuje lekki niepokuj to ja teraz bo [redacted] w kazdej chwili moze zobaczyc mojego cursed tlita i nie da mi zyc

 13. jestem kurła mistrzem w 33 minuty wymyłam się, wymyłam włosy i je wysuszyłam, już mam gdzieś prostowanie ich

  Pokaż ten wątek
 14. Bruno Fernandes na 1-0 w serii rzutów karnych.. Porto swój pierwszy nietrafiony

  Pokaż ten wątek
 15. nika już taka stara jest masackra ja to chyba jednak jej trumne kupie bo to juz jedna noga w grobie jest przeciez. . .

  Pokaż ten wątek