1. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 2. Jak co roku, kontyngent Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej wziął udział w Paradzie Gen. Pułaskiego w Nowym Jorku. Prawie 250 pracowników, wolontariuszy i ich rodzin przemaszerowało Piątą Aleją na Manhattanie w pierwszą...

 3. Kurwa ten pjjak zamknal sie w domu na przeciwko mnie z takim chłopem co tam mieszka, który jest w chuj dziwny tzn. Nie ma w ogóle prądu odkąd ja zyje na tym swiecie czyli 18lat, kiedy ksiadz chciał wejść do niego po kolędzie to z siekierą go odganiał on jest totalntm odludkiem+

  Pokaż ten wątek
 4. Mają świetną minimalistyczną app, serwery tunelujące we wszystkich możliwych lokacjach: bliski wschód, azja pacyfik, obie ameryki i europa. No i apka ma widget, do szybkiego łączenia.

  Pokaż ten wątek
 5. WAŻNE❗ WAŻNE❗WAŻNE❗ WAŻNE❗ Jak oddać głos w wyborach 21.10 oraz stanowisko PKW w sprawie dopisków i zamazywania kratek.

 6. jest mi tak przykro ze wczoraj w szkole nie wpadlam na dziewczyny i nie przytuliłam julu w jej urodziny ide płakać

 7. W koncu jestem na etapie gdzie moge ogladac filmy po angielsku 🙏🏼nadal wole miec jednak angielskie napisy na dole

 8. Pojawił się który chce państwo Polskie oddać w ręce Rosji i Niemiec.....

 9. W odpowiedzi do

  Jestescie banda, zlodziejaszkow. A za werbalne obrazanie pracownika publicznego w godzinach pracy, powinienes byc smyku aresztowany , gdyby szambo polokowe bylo normalnym krajem , gowniarzu. Saavy ?

 10. W odpowiedzi do

  Ale tylko teoretycznie. Teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Taki system wyhamowuje postęp a może nawet uwsteczniać, rozleniwia, sprzyja patologii. W warunkach wolnorynkowych nawet w teorii nie ma szans. Zalatuje komunizmem. "Wszystkim po równo" Tyle i aż tyle nt artykułu.

 11. T W O. Z E R O. F I V E.

 12. s3 wo tie nkrofuor anu ah, wo nk) w’anim w) wiase dah. gyi wo ho di, na ku k) w’anim. 💪🏾❤️

 13. Auston Matthews jest 5 graczem w historii NHL który zdobył 2+ punkty w każdym z 7 pierwszych meczów sezonu, pozostała 4 to Mario Lemieux (12 pierwszych meczów w rozgrywkach 1992/93), Kevin Stevens (8 w 1992/93), Wayne Gretzky (7 w 1983/84) i Mike Bossy (7 w 1984/85).

 14. W odpowiedzi do

  Bo mają was wszystkich w dupie. Tak jak i ja.

 15. Jeśli szukacie VPN, to polecam 👉 wcześniej korzystałem z PIA i NordVPN, ale mnie irytowało ich działanie - ten działa szybciej, lepiej i stabilniej! Z tym ref-linkiem macie dłuższy okres próbny. and fuck goverment 🙃

  Pokaż ten wątek