1. Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 2. Przedmiotem dwudniowej konferencji w będą kwestie związane z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w trzech obszarach: polityki, innowacji i przywództwa w sektorze prywatnym. W konferencji biorą udział eksperci z 🇵🇱 i zagranicy.

 3. .: Wydaje mi się, że część polityków europejskich chciałaby, żeby Wielka Brytania pozostała w

 4. Premier bierze udział w konferencji "A New Initiative for Poland: A Future Global Leader in Securing the 4th Industrial Revolution".

 5. Dzisiaj o godz. 19.00 w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Zamoyskiego 56) rozpocznie się koncert kolęd . Wydarzenie to jest kolejnym z wielu, które odbywają się w ramach cyklu koncertów jubileuszowych z okazji powstania chóru.

 6. . w u : Dwie Polski prowadzą ze sobą coraz bardziej napięty spór. Język nienawiści pochodzi od sporu dzielącego te dwie Polski. Niestety między tymi dwiema wizjami, nie ma wielu punktów stycznych

 7. Panie mam jedno pytanie? Czy „ciemny lud to kupi” to twórcze rozwiniecie maksymy Goebbelsa "Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą" !?

 8. Pudzian mentalnie w 2005R. XD ŁAŃCZUSZKI nie działają XD

 9. W odpowiedzi do

  A ja dzisiaj w czapce szłam do szkoły 😊

 10. N I K T NIE NAUCZYL SIE NA SPRAWDZIAN Z MIESNI BO MYSLELI ZE PANI PRZELOZY I JAK BARDZO SIĘ ZDZIWILI KIEDY DOSTALI KARTKI I WSZYSCY ODDAWALI JE PUSTE A JA MIALAM W S Z Y S C I U S I E N K O I TYLKO DWA BLEDY BO POMYLILAM KOLEJNOSC ZAPISANIA MIESNI NO TO CO 5 -

 11. CIEKAWOSTKA! Bakterie gromadzą się w mieszkach włosowych i gruczołach łonowych, a także pod pachami w pachwinach (czyli w miejscach ciepłych i wilgotnych). Niektóre szczepy są bardzo odporne na higienę, regenerują się w kilka godzin po kąpieli.

 12. W odpowiedzi do

  W.salam

 13. Tak było niedawno w Parlamencie Europejskim. Posłowie dzisiaj także z Jurkiem Owsiakiem

 14. Rafał zorganizował konferencję o planie realizacji obietnic: ❌ 3 linia metra? w KOLEJNEJ kadencji JEŚLI będą środki z UE (nie mówił o tym w kampanii) ❌ Tramwaj na Gocław? Cisza ❌ Darmowe żłobki dla wszystkich małych warszawiaków? Cisza (miały być od 2019)

 15. Zagrożenie lawinowe w Ruhpolding, środowe sprinty odwołane. "Wielka szkoda, że nie było ani ceremonii otwarcia, ani nie pozwolono nam obejrzeć sesji treningowej".