1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. Warszawa jest miastem dwóch Powstań. Powinniśmy pamiętać o tym szczególnie dziś, w 75. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim.

 3. Piłka siatkowa w Polsce, po wczorajszych wydarzeniach- nigdy nie będzie już taka sama 😳😉🏐

 4. Poranne dylematy wielkiego sratega, naczelnika Jarosława! Z Godkiem w tle:)))

 5. 18 kwi

  ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 6. Zawsze chcę dać jakies fajne imię w tym e-mailu, a i tak pewnie skończy się na ,Hi John’

 7. ale będę się śmiać jak okaże się że trzeba napisać list o tym że widziałam lemura w zoo i te inne

 8. Pamiętajcie... FC Scarpa to demon FUT18 😂😂😂, a poważnie to jak na osobę, która gra tylko "real face" i w ustawieniu 4-1-4-1 to jestem i tak z siebie dumny! 6 liga on-line, 1 jednoosobowa... łącznie 312 zwycięstw, 80 w plery! A już stary jestem 😉 przecież!

 9. 19.04.18 Półfinał pucharu turcji pomiędzy Fenerbahce a Besiktas przerwany z powodu zamieszek na trybunach. Z trybun poleciały różne przedmioty, jeden z nich trafił w głowę trenera Besiktasu Senol Gunesha. Mecz został przerwany a Gunesh trafił do szpitala

 10. Akrobacyjny freestyle na Air Festiwal w Świdniku

 11. Żeby pomóc rodzicom niepełnosprawnych, trzeba mieć w sobie odrobinę empatii i współczucia, Czy człowiek, który wbrew rodzinom, wygrzebał z ziemi kilkadziesiąt trumien i który od 8 lat uprawia propagandę "na grobie" swoich bliskich, je ma? Niestety nie sądzę

 12. Porada dnia: - Zakaz wychylania się przez okno obowiązuje nie tylko w pociągach 😂

 13. Schetyna serio chce to robić?! Donosy do Brukseli - w obronie Gawłowskiego cóż to za pytanie Schetyna wszystko zrobi byle zaszkodzić .. łgać ile wlezie to cecha wrodzona ..

 14. mamie mojego chłopaka zrobiło sie smutno po tym jak usłyszała, że nie mam żadnych ubrań na lato i postanowiła, że da mi 100€ na zakupy w zamian za pomoc w domu, ja chyba śnie 😭😍

 15. Władze Syrii zwróciły Legię Honorową, którą w 2001 roku prezydent Baszar el-Asad otrzymał z rąk ówczesnego prezydenta Francji Jacques'a Chiraca. Jak wyjaśniono, szef państwa syryjskiego nie będzie nosił odznaczenia kraju, który jest "niewolnikiem" USA.