1. 21 kwi

  Znacie to uczucie, kiedy tak strasznej chce wam się spać, ale nie chce wam się rozebrać łóżka, przebrać w piżamę i iść do łazienki?

  Pokaż ten wątek
 2. 20 kwi

  Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 3. 21 kwi

  Piękna kobieta z agencji reklamowej zaoferowała mi sex za lokowanie jej produktu na TT. Naturalnie odmówiłem, ponieważ mam silną wole. Tak samo jak Ajax; super silny środek do czyszczenia łazienki. Teraz dostępny w zapachu wanilii i grejpfruta.

 4. 17 kwi

  Ta sytuacja jest serio śmieszna według mnie Jestem w łazience i puszczam wodę do wanny. Nagle ktoś chwyta za klamkę i próbuje otworzyć (po wejściu do łazienki od razu zamknęłam drzwi) Mówię że zajęte A tu nagle: "Żono to ty?" Mąż mojej siostry pomylił mnie z nią XD

 5. 20 kwi

  Niepełnosprawni byli zapomniani i pomijani przez poprzednie rządy. Wykorzystywanie ich przez Nowoczesne Aborcjonistki do swoich brudnych interesów jest obrzydliwe. Ale tym ludziom zwyczajnie trzeba pomóc.

 6. 18 kwi

  Czy ktoś będzie głosował jeszcze na PO, Nowoczesne i PSL co okradali Polskę.

 7. KURWA MÓJ WUJEK DO MN ZDJĘCIE PSA WYSLAL A JA MYSLALAM ZE TO MOJ BRAT I DO NIEGO "MAMA MOWI ZE MASZ Z LAZIENKI WYLAZIC"

  Pokaż ten wątek
 8. 20 kwi
 9. 16 kwi

  Państwo opresyjne nigdy nie będzie nowoczesne i konkurencyjne. Pytam o intencje jakie towarzyszą pracom nad opodatkowaniem handlu walutami cyfrowymi: Czy celem jest zlikwidowanie rynku, czy zasypanie dodatkowymi dochodami dziury budżetowej?

 10. 19 kwi

  Kontrolerzy Centralnego Biura podjęli działania w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - dowiedziała się w czwartek PAP. Kontrola Biura dotyczy wszystkich działań prowadzonych przez muzeum w stosunku do jego mienia od 1990 r.

 11. 21 kwi

  mama umyła podłogi, a ja chciałam pójść do kuchni po herbatke, ale nie zauważyłam, że jest mokro i jak zwykle się poślizgnęłam i zajebałam mordą w drzwi od łazienki :))))))

 12. 18 kwi

  ja pierdole moje siostry wyrwaly drzwi od lazienki XDDDDDDDDD KURQA ROZUMIECIE WYRWALY DRZWI Z PIERDOLONEJ SXIANY

 13. 22 kwi

  Ten moment, gdy muszę żarówkę z pokoju przekręcić do łazienki, a do pokoju wkręcić tę z kuchni. A w kuchni? Vacat, bo .

 14. 18 kwi

  A propo mojego wczorajszego wywalenia wikolu na wykładzinę to oprócz wykładziny uwaliłem biurko, torbę, fotel, koszulkę i spodnie. W życiu nie umyłem czegokolwiek tak szybko, jeszcze się wywaliłem, stłukłem kolano i nadwyrężyłem nadgarstek jak biegłem do łazienki

  Pokaż ten wątek
 15. 19 kwi

  Chciałam isc sobie spokojnie do łazienki jak normalny człowiek ale nie, ten gigantyczny owad musiał mnie oczywiście zaatakować

  Pokaż ten wątek