1. Wspierają strajk rodziców dzieci niepełnosprawnych. Wspierają i organizują czarne marsze by móc takie dzieci zabijać nim się urodzą. Hipokryzja wylewająca się uszami i każda okazja by pokazać swoją buzię, pomącić i zostawić ludzi i temat znów samym sobie.

 2. Witam skowronki! Dziś +4 stopnie, czyli rześki poranek, ale wstawanie moje już takie rześkie nie było. Pozdrawiam serdecznie. Miłego dnia dla Was wszystkich z Panem Bogiem.

 3. Dzień dobry. Jest czwartek 19 kwietnia 2018r. Do końca PiS pozostało ok. 501 dni. W sejmie protest rodziców dzieci niepełnosprawnych. Poza podniesieniem zasiłku dodałabym prawo do pracy zarobkowej rodzica bez utraty go i subwencje oświatowe za uczniem niepełnosprawnym do szkoły.

 4. status: niewidzialna dla całej społeczności ćwierkacza

 5. żyję dla predebiut zdjęć chenle

 6. W boją się górników -> niepełnosprawnych NIE...

 7. kilka osób chciało zdjęcia mojego małego nerwusa, więc macie 😂🌷

 8. Prezent dla ciężarnych matek Polek od rządu - no - spa za friko. W razie, gdyby w ciągu 40 tygodni okazała się potrzebna, zaoszczędzą ca 10 złotych! Cudowne! Wzruszyłam się.

 9. Słonecznego czwartku dla Prawej Strony Mocy 🍀☀️💪😊

 10. Jeśli ten hashtag zobaczy jeszcze więcej osób, załóżmy, że jutro albo pojutrze będziemy pisać do Helios i Multikino o to czy mogliby coś takiego zrobić. W grupie siła, także mam nadzieję, że zaangażujemy się w to wszyscy!

 11. 5SOS w wywiadzie dla HOT 99.5 rozmawiali o tym za czym tęsknią kiedy są osobno. Stwierdzili, że brakuje im wtedy osób, które rozumieją ich żarty. Ashton powiedział, że wiele ich „inside jokes” narodziło się na początku istnienia zespołu, więc tylko oni wiedzą o co w nich chodzi.

 12. czemu znam tak mało osób, które lubią hollywood undead?

 13. Pan Arkadiusz Mularczyk w sprawie niepełnosprawnych 4 lata temu ... wspierał strajkujących ... a dziś?

 14. Prośba o pomoc i RT. Połączone ekipy WiR OSA I RAFA jadą do Wysokiej Zaborskiej odbudowywać domy po ubiegłorocznych nawałnicach. Potrzebne wsparcie w zaopatrzeniu /żywność długoterminowa, nie wymagająca lodówki dla 10 osób/. Zbiórka do jutra wieczorem Namiot OSA pod Sejmem.

  Pokaż ten wątek
 15. . pokazał, że można! Szacunek‼️ . w charakterze tragarza-dostarcza protestującym rodzicom i opiekunom dorosłych niepełnosprawnych środki czystości, koce i poduszki; Warszawski Strajk Kobiet i Komitetu Społecznego Solidarnie Pomagamy‼️♥️