1. popiera naszego lidera w okręgu nr 5 - Michała Kuszyka! "To człowiek, który potrafi słuchać, co jest rzadkością w polityce".

 2. ‼️ Oni gardzą, my pomagamy! ✅ 21 października wybierzmy szansę dla Polski, którą gwarantuje Prawo i Sprawiedliwość.

 3. A Ty co dzisiaj zrobiłeś dla siebie i swojego zdrowia? :) zdrowadieta zdrowystylzycia

 4. dzisiaj nawet trochę poćwiczyłam dla lepszych efektów

 5. Z dedykacją dla PO i PSL

 6. tak jak taniec powstał dla Hoseoka tak modeling dla Taehyunga

 7. Jestem ciekawa, jak pachnie mój dom dla kogoś kto w nim nie mieszka.

 8. Łączy nas szacunek dla prawa, drugiego człowieka i patriotyzm. Chcemy Polski obywatelskiej, nowoczesnej i solidarnej. I taka Polska ma przyszłość! 🇵🇱🇪🇺✌ 21 października zagłosuj na , bo łączy nas Polska❗

 9. dobranoc wszystkim!! słodkich snów i buziak dla Taehyunga💋💜🌟

 10. PiSowskie Trolololo!😏PiS jest zagrożeniem dla Polski i kolejnych pokoleń Polaków! Głos na PiS jest głosem przeciwko Polsce,jest głosem za zniszczeniem Narodu Polskiego i wprowadzeniem zbrodniczego multikulturalizmu! To nie jest zmarnowany głos, a głos przeciwko Rzeczpospolitej!

 11. Program ✅500+ i 300+ ✅Skuteczna walka z mafiami VATowskimi ✅Obniżenie wieku emerytalnego ✅Emerytury dla matek wychowujących przynajmniej czwórkę dzieci Polityka ⛔️Pogarda i cynizm Wniosek:

 12. nogi, dla ciekawskich

 13. Oznaczam parę random osób bo 10 to za dużo ok

  Pokaż ten wątek
 14. Kubica bardziej uderzy w Morawieckiego mocniej niz stowka dla Grada. Bo pokazuje cynizm i dwulicowosc, abprzede wszystkim bezwglednosc ze stereotypow o kapitalistach, ktory tylko liczy kase.