1. Ej, sprawa jest! Po kim dzisiaj jedziemy? Po Vincencie "piniendzy ni ma" czy dalej po ?

 2. 16 lip

  Jedna z najlepszych rozmów jaka miałem od dawna!!! Dziękuje za zaproszenie! Bardzo profesjonalne przygotowanie i pytania na ktore aż chciało się odpowiadać żeby zweryfikować wiele rzeczy. Możliwość wypowiedzenie się w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie.

 3. Sędzia Tuleja dla TVN:"Obecna KRS nie ma nic wspólnego z sądownictwem" Mała Emi dla TT:"sędzia Tuleja nie ma nic wspólnego z sądownictwem-jest zwykłym głupolem który walczy o swoją dupę. WON" 😜😜😜

 4. Przed sejmową komisją śledczą ws. Amber Gold zeznania składa b. wiceminister finansów i Generalny Inspektor Informacji Finansowej, Andrzej Parafianowicz

 5. Napoleon: W polityce głupota nie stanowi przeszkody. Mazguła: PiS ma twarz faszyzmu Kuźniar: "Kaczyzm" to odmiana faszyzmu. Gawkowski: W Polsce faszyzm rodzi się powoli ale, konsekwentnie Schetyna: Polska miała w sobotę twarz agresji, ksenofobii i nazizmu. Odpowiada za to PiS.

 6. "Wielka pisarka" z już ma gotową opinię na temat dzisiejszych wydarzeń 😎

 7. Ależ ta kobieta jest irytująca! Ma barwę głosu gorszą niż rysowanie metalem po szkle... Jej mąż powinien zostać świeckim świętym ;)

 8. Panie Pośle, czy poza posiedzeniami Sejmu w godzinach 8-16 przebywa Pan w swoim biurze poselskim? Jeśli nie ma Pana wtedy w biurze, to bierze Pan urlop?

 9. TO KTO MA ASPIRYNE NA KACA PO AFTERKU?

 10. Posiedzenie klubu ważniejsze niż głosowania w Sejmie. Taki szacunek do instytucji ma Jarosław Kaczyński.

 11. strasznie mnie irytuje jak ktoś mówi : UUU MASZ TYLKO X LAT GOWNO WIESZ O ŻYCIU WIWC SIĘ NIE ODZYWAJ : krcze no ja wiem że to całe dojrzewanie i inne pierdoly bo dużo ludzi sądzi że w wieku 13-18 lat ma się za najmądrzejszego na świecie A NIE ZAWSZE TAK JEST

  Pokaż ten wątek
 12. Przed transferem do Romy Alisson zapytal o zdanie Cafu i Maicona (ten drugi też się urodził w Novo Hamburgo). Odpowiedzieli mu: Świetny klub, rozwiniesz się. A miasto najpiękniejsze na świecie. Będziesz oczarowany. Wiadomo, nie ma miejsca jak Rzym.

 13. Panie ministrze może pan śmiało zamieszkać w Toruniu, bo Bydgoszczu nie ma nie było i nie będzie. Rozumiem, że dla obcokrajowców język polski jest trudnym językiem, ale stanowisko zobowiązuje.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 14. Chłopie do kogo Ty piszesz? Poseł Tarczyński to specjalista sypania piaskiem w oczy i legitymizowania swojej osoby przez pryzmat chwalebnej postaci Śp. Dziadka Pana Posła! PiS ma w dupie Polaków, realizuje interesy Waszyngtonu i Tel Awiwu! Ustawy o IPN mieli nie zmieniać, i co?