1. ❗❕❗ Dobrze więc jeśli chcecie, żebym napisała daddy kinka to zostawcie mi tu Kuczka ⬇️Ma być przynajmniej 50 osób bo jak nie to nie pisze.

 2. Łasica to takie dziecko wiewiórki i żyrafy w goth fazie bo ma kły. Discuss.

  Pokaż ten wątek
 3. Leo Messi dzięki golowi z Levante, zrównał się w klasyfikacji wszech czasów z Ladislao Kubalą i jest ex aequo na 2 miejscu pod względem zdobytych dla Barcy goli (49) w . Najwięcej takich trafień ma Josep Samitier (64).

 4. W odpowiedzi do

  CO MA ANDY DO ARESZTOWANIA

 5. Beanie szn is ma fav 🙇🏻‍♂️

 6. I to ma być duchowny? katolicki? Może prędzej szaman.

 7. nie mów jej jak ma żyć!!! :))))

 8. o nie moj chlopak ma 38,5 temperatury wiec zaraz bedzie przezywaj jak jasna cholera o nieee XD

  Pokaż ten wątek
 9. Ponoć Rosja ma wchłonąć Białoruś, a Polska zajmuje się konferencją nt. Iranu i tragedią jakiegoś polityka (takie rzeczy się zdarzają). Media i politycy robią wszystko, aby Polska nie zajęła się priorytetowymi sprawami.

 10. tak wlasnie wyglada dziewczyna ktora wypisuje do a najgorsze jest to ze to nie ma byc obrazliwe ONA SERIO WYGLADA JAK TRANSWESTYTA Z SHREK 2

 11. gosc z txt ma 16 lat, jest glownym wokalista i mowi plynnie w 4 jezykach a ja............ tak.

  Pokaż ten wątek
 12. W odpowiedzi do

  Jak kto ma ze skały, to kto wie?

 13. Wysilę się na humor. Muzyka mu w tańcu nie przeszkadzała :) Kocham ludzi z dystansem do siebie, z poczuciem humoru i luzem. ON miał wszystko. Gdańsk miał szczęście, że takiego prezydenta mieli od 20 lat. Prezydent miał szczęście, że miał i ma takich wyborców. ❤️💔❤️💔

 14. W odpowiedzi do

  Tam nic nie ma xD

 15. Jestem tak niezadowolona debiutem wayv że to hit wINUŚ ZNÓW NIE MA LINIJEK JESTEM ANGERY w dodatku to już trzecia wersja regular. Pora uczyc się regular po niemiecku?