1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. Dzisiaj na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej została podjęta decyzja o zwolnieniu z opłat klubów uczestniczących w rozgrywkach dziewcząt i chłopców w kategoriach: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz, Junior Młodszy i Junior! Więcej na

 3. 📽️ W 75. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim premier oddał hołd powstańcom i złożył kwiaty przed Pomnikiem Bohaterów Getta na warszawskim Muranowie.

 4. Jest mi przykro😢 . . . . . . . . . . . Osoby, które notorycznie opuszczały lekcje języka polskiego i były zagrożone mają na koniec 3 (choć tylko kilka osób było raz cokolwiek poprawić) Ja, obecna na niemal każdej lekcji, przechodząca nawet jeśli czegoś nie miałam, mam także 3.

  Pokaż ten wątek
 5. Trzęsę się znowu cała Jezu

 6. Szłam do domu z P i widziałam Pana, który szedł z pieskiem. Z jamniczkiem. On skakał, a nie chodził. T E n j a M n i c z E K t a k U R o c z o s k A K a ł.

 7. W odpowiedzi do

  Tzn kazdy mogl sie spodziewac ze wyjdą o 21 ale po co ta muza juz od 20:25

 8. W odpowiedzi do

  jestem trochę w szoku

 9. Mój ostatni okres w życiu to jakiś cholerny żart. Zjebałam egzaminy, wszystko się rypie i w dodatku moja suczka... ehhh. Mam dość :)

 10. "Po co jadem plujesz na mnie, a nie mnie całujesz, skarbie? Mówisz: "Jesteś chujem dla mnie", a kim mam dla ciebie być?" Białas

 11. ja serio nie mam co robić i gram w grę dla dzieci

 12. Ile ja bym dała żeby móc pisac angielski zamiast rozszerzony francuski

 13. ROCKBOTTOM TO BYŁ NAJLEPSZY KONCERT MOJEGO ŻYCIA byłam w pierwszym rzędzie i pewnym momencie i11evn na mnie skoczył i fanki zaczęły napierać ze wszystkich stron, przez co nie mogłam ani się wyprostować ani złapać powietrza i się chwilowo w chuj wystraszyłam..

 14. Jutro nie idę do szkoły i będę spać

 15. Ogladalam dzis Thor: The Dark World i sie poplakalam Zadna nowosc heh