1. Kilometry dla Polski jako wróżba zwycięstwa! :))

 2. Piosenka dla dzieci Kaczuszki

 3. Co za niesamowite uczucie, patrząc i śmiejąc się na ogłaszane składy, gdy menedżerowie plują ławkami dla Sterlinga... Knockaerta... czy wpuszczając Frasera... lub innego Kinga... ...a ty, nie masz na szczęście żadnego z nich. 😉😇

 4. Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili smutek i żal, okazali wiele serca, wzięli liczny udział w różańcu oraz we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku Śp. Jana Sidorowicz serdeczne podziękowanie składa Rodzina

 5. anieli książę śpiewający piękną pieśń na dobry dzień dla nas wszystkich💜💜

 6. Na koniec kampanii poparcie, które ma dla mnie szczególne znaczenie.

 7. Tanie ubezpieczenia w Niemczech Jest to bardzo dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy pracowali w Niemczech nieubezpieczeni lub płacili za nie wysokie ceny.

 8. TA OSTATNIA NIEDZIELA - życzenia dla Kasi i Grzesia😜

 9. czy dla was też moja siostra nie wygląda na 6lat?

 10. no i jeszcze zagadka dla heraldyków:

 11. Powspominajmy ... Dla mnie super czasy.

  Pokaż ten wątek
 12. FIVB tłumaczy brak automatycznej kwalifikacji na IO dla mistrza świata słowami, że przez dwa lata poziom drużyn może się zmienić, jednoczenie ustala ranking światowy na podstawie turniejów z 2015, 2016, a nawet 2011 (!) roku.

 13. poniedziałkowa prognoza pogody dla każdej stay i monbebe

 14. I jak ja mam być dla niego hard stanem? Only soft

 15. Kolejne potrącenie, tym razem na przejeździe dla rowerów! Tym razem 67- letnia kierująca toyotą na skrzyż. ul. Wojska Polskiego z ul. Jagiellońską potrąciła 12-letnią rowerzystkę🚧 Na szczęście obrażenia poszkodowanej nie są ciężkie. Kierująca prawdopodobnie straci p.j.!