1. Nasza ruda szczota się zaręczyła! Ale się cieszę! Z całego serca życzę dla Eda szczęścia, bo zasługuje na to, aby być szczęśliwym, bo jest naprawdę wspaniałym i kochanym człowiekiem❣️

 2. Tylko kretyni z natemat nie rozumieją o co chodzi. Owsiak na czarnym proteście proaborcyjnym - foto obok. Nieprawdopodobnie podli ludzie pracują dla tego portalu. I tak jak w gazeta.pl wstydzą się już podpisywać swoim nazwiskiem. Wcale się nie dziwie.

 3. KURWA HIT XDDD W niedzielę jest Dzien Babci, a w poniedziałek Dzien Dziadka, pamiętajcie, żeby ich odwiedzić, nie macie pojęcia jaka to dla nich radość, naprawdę. Zróbcie to dla nich, póki nie będzie za późno Rt dla przypomnienia wszystkim❤️

 4. Podśmiechujkarz red. Babiarz: "I dla nas i dla Niemców liczba 39 ma znaczenie." Potem ściema o nic nieznaczącym biegu i wygranej Niemca. MISTRZ!

 5. 19.01

  Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich obrońców pana pisarza Piekary - wpis sprzed niemal roku.

 6. EJ MOZE ZAGLOSUJEMY NA LIAMA ON JESZCZE NIE ZDOBYŁ ZADNYCH NAGRÓD, A MU SIE NALEZY. ZRÓBMY TO DLA NIEGO

 7. 19.01

  Wielka prośba do PRAWEJ strony TT❗️❗️❗️ Wszyscy znamy Pana Zygmunta Poziomkę, który dosłownie pilnuje POLSKI Jest z nami na TT i na obecną chwilę ma 573 Obserwujących A to jest nic za to co robi dla PL 🇵🇱 dla Klikamy w OBSERWUJ +koniecznie RT👊👊👊👊

 8. Zakaz pracy na uczelniach dla agentów PRL

 9. Komputer dla graficzki do 4.5k, może być używany. Zaskoczcie mnie kreatywnością! ;> proszę o pomoc przy zasięgu :*

 10. "Żurawia Szyjka dał dziś show na zjeździe gumofilców. Nawet Gomułka tak emocjonalnie nie wygłaszał swoich dyrdymałów." - dla takich tekstów czytam tłytera.

 11. . kłamał mówiąc, że prezydent dzwonił do Tuska. Kłamał mówiąc, że pracownik Autosanu był "z poprzedniej ekipy". Kłamał ws. lotów samolotami CASA. Kłamał ws. uczestnictwa w wyborach w Rosji. Kłamał w sprawie helikopterów dla polskiej armii. Jednego kłamcy mniej.

 12. Prezydent Donald Trump w czasie Marszu dla Życia. Waszyngton, USA.

 13. SHAWN MENDES BEDZIE MIAŁ NA SWOJEJ PŁYCIE PIOSENKI PO HISZPAŃSKU ROZUMIECIE ?!? ESPANOL !!! HALO BOŻU PRZYGOTUJ MIEJSCE DLA MENDES ARMY NADCHODZIMY !

  Pokaż ten wątek
 14. Senatorowie PiS dali dziś kolejny argument za likwidacją Senatu. To nie izba rozwagi tylko grzęda dla tłustych misiów. Syf i wstyd!