1. na szczęście dla przyszłej pary młodej!!!

 2. Skrin dla zbanowanych

  Pokaż ten wątek
 3. Coś dla posiadacza psa(ale nie tylko!)

 4. "Kiedy już dojdziesz do tego, że utrapienie stanie ci się słodkie i polubisz je dla Chrystusa, wiedz, że dzieje się z tobą dobrze, bo znalazłeś raj na ziemi. Dopóki ciężko ci cierpieć i starasz się przed krzyżem uciec- źle z tobą; lęk przed cierpieniem wszędzie za tobą pójdzie".

  Pokaż ten wątek
 5. Śmierć -a (nie ważne czy przypadkowa, czy nie) to 1-szy akt scenariusza. Akt II: , na trumnie Adamowicza, jedzie po prezydenturę. Akt III: na Min. Zdrowia, ucieka od odpowiedzialności za . A zadowolony wraca do opozycji (wygodniejsze niż rządzić).

 6. Kondukt żałobny będzie jeździł po Gdańsku. Ma odwiedzić wszystkie ważne dla śp. Adamowicza miejsca ...

 7. Niezwykłe zdjęcie. Wojewoda pomorski Dariusz Drelich przekazujący wiceprezydent Aleksandrze Dulkiewicz funkcję komisarza. Dla każdego, kto zna gdańskie realia jeszcze kilka tygodni temu byłoby czymś nie do uwierzenia. Pani Prezydent, proszę byś silną. Fot. UMG Maciej Nicgorski

 8. Nie liczyłbym na obiektywizm, raczej na upolitycznienie,instrumentalizację,arbitralność, sprzeczne z zasadą subsydiarności, groźne przez samą potencjalną możliwość użycia, definicje poddające się dowolnej interpretacji, bicz na słabszych i stygmatyzowanych, immunitet dla silnych.

 9. "PiS nie wystawia kandydata w Gdańsku, a i ja postanowiłem zrezygnować ze startu w tańcu na lodzie podczas najbliższej Olimpiady"- oświadczył Roman Giertych. Z powodu urazu kończyn nasz internacjonał nie wystąpi też na Wielkiej Pardubickiej. To wielka strata dla polskiego sportu!

 10. dziękuję wszystkim którzy byli przy mnie w trudnych jakże i w tyck łatwych dla mnie chwilach, na pewno nie zapomnę o was gdy będę odbierać złoty gramofon

  Pokaż ten wątek
 11. Zakorkowane skrzyżowanie w Poznaniu, gdzie wykrojono absurdalnie szeroki pas dla rowerów. Chore.

 12. Taehyung stans idealne pomieszczenie dla nas

 13. Parlament Europejski poparł projekt rozporządzenia o zawieszeniu/odbieraniu funduszy UE dla krajów łamiących praworządność (397 za, 158 przeciw). Teraz koleje na decyzję Rady UE.

  Pokaż ten wątek
 14. informacja dla licealistów