1. Post Malone: widziałem dzisiaj rano T/I jak szła z jakimś gościem.. S: o czym ty gadasz? Post Malone: stary, oni sie całowali i to nie wyglądało jak na przyjacielski pocałunek..

 2. Wiecie czyje to nogi ?

 3. Do Pana należy ziemia i wszystko, co ją napełnia, * świat cały i jego mieszkańcy. Albowiem On go na morzach osadził * i utwierdził ponad rzekami. Kto wstąpi na górę Pana, * kto stanie w Jego świętym miejscu? Człowiek rąk nieskalanych i czystego serca

 4. „Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę”. Grzegorz Schetyna uważa 40% Polaków za „szarańczę”, którą należy „strząsnąć”? Jak on chciałby to zrobić? To jest dopiero prawdziwe dzielenie Polaków.

 5. "Szósta rano, kto puka?”. Piotr Niemczyk pokazał w książce, jak Polska PiS staje się państwem policyjnym

 6. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Tak myślisz?!A kto ma pisać że było inaczej?!Lobbyści rosjan typu onet,interia?!Gamoniu taki przykład antypolskiej propagandy.Wczoraj wzrósł rajting Polski z BBB+ do AAA-.Pokaż który z tych portali o tym wspomniał?!Nie nazywaj niemiecki medii Polskimi!

 7. „Lekarze to wyleniałe ryje” - to język Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. To jest język PO. Tacy ludzie rządzą naszym regionem. Jak długo jeszcze pozwolimy się obrażać?

 8. Jak myślicie kto napisał tego kłamliwego paszkwila? Oczywiście i Marcinek Mycielski - słowa nie ma o śledztwie Ukraińców przeciwko Kozłowskiej.

 9. W odpowiedzi do

  To jest indywidualna decyzja czemu ktoś inny miałby rezygnować? Sprawdzian dla Trzaskowskiego czy da radę się odciąć od HGW czy nie.

 10. W odpowiedzi do

  Z bólem serca przychodzi przyznanie się do tego, że wiceminister sprawiedliwości nie ma pojęcia o prawie! Zresztą nie pierwszy raz to pokazał! A z drugiej strony kto by na trzeźwo oddał głos na niego?

 11. W odpowiedzi do

  A miał pomóc? Widocznie ktoś tam w o sporcie ma słabe pojęcie skoro myślał, że raport był po to aby wróciła forma miesiąc-dwa-trzy po jego opracowaniu! Uprzejmie informuję: nie taki był jego cel!

 12. 1. Znajdź gdzie napisałem, że mogą. 2. No lepiej nie zamysł, bo z nudow znajdzie gorsze rzeczy w internecie :) 3. Niedoczekanie moje? Ja mam to gdzieś xD 4. Uderz w stół a nożyczki się odezwa. Tyle w kwestii protestów społeczeństwa.

 13. Pereira?a co to za figurant?Jakś PiSowska łajza?bo ja niedoinformowany.😜😂

 14. W odpowiedzi do

  Czy uważasz,że ktoś weźmie to na poważnie i czy poważnie myslisz ,że podejdzie ktoś do staruszki? Nauczcie sie podchodzić do wszystkiego z dystansem

 15. masz jakiegos crusha irl? — Nie mam -__- ale to dobrze, bo później strasznie to przeżywam xd