1. Nudzi mi się to chce ktoś f4f na insta?

 2. W odpowiedzi do

  Nie, to nie jest symbol pragnień. To jest proste, realistyczne wyrażenie ukierunkowanej, faktycznej nienawiści. I pytanie - czy ten wątek budzi refleksję, prowadzi do porozumienia, dialogu? Czy raczej podtrzymuje nienawiść i jątrzy?

 3. W odpowiedzi do

  Tak bluzgasz, bo? .... impotencja doskwiera? To typowa reakcja impotenta, który przy okazji jest chamem, kiedy widzi piękną kobietę, ale są leki uspokajające.

 4. Najpierw Twoje.... Zaczyna sie od bot? Jesli nie to warto poczytac... "... rowni w prawach... "

 5. W odpowiedzi do

  like kto to kurwa czyta, ludzie naprawdę są aż tak zdesperowani? nwm nawet sceny erotyczne potrafią być tak obrzydliwie bezsensowne i głupie, że człowiek chce uderzyć głową w mur czy coś

 6. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Jedliśmy węgierki i rozrywaliśmy aby sprawdzać czy są robaki. Dziadek patrzył i że nie ten robak groźny, którego zjemy, a ten który nas zje.. no, to jak to bylo? :) ze śliwkowym genesis.

 7. W odpowiedzi do

  Wiecie ze to jest hipokryzja? Ładnie się tak mówi tolerancja ale to działa w obie strony. Nikt was na siłe nie nawraca, nie każe wam wierzyć a wy nie umiecie nawet tego uszanować

 8. Kochani kto nie spi i chce mi szybko pomoc? Zamknie to 10 sekund plis

 9. rewelacyjne przykłady mowy miłości: Stanisław Michalkiewicz: Kto jest nienawistnikiem? Ten, kto się nie zgad... przez

 10. W odpowiedzi do

  A to bardzo ciekawa argumentacja,tvp robi z was idiotów szybko a tvn wolno z empatią? Człowieku ,zaprawdę powiadam Ci,wyrzuć telewizor a już nigdy ,w żadnym tempie nie poczujesz się idiotą.

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Nie jestem dziennikarzem a reporterem, ale moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak bezstronne dziennikarstwo. Każda redakcja ma swoją linię i nawet jeśli dziennikarz jest obiektywny to pracuje w danej gazecie bo się z jej linią zgadza, czyli ma poglądy czyli jest stronniczy, nie?

 12. W odpowiedzi do

  Nerva za każdym razem gdy lecialy lcsy, czy worldsy nerva mial wiecej widzów i to o kilka tys. ale niestety nikt na to nie patrzy, liczy się tylko hajs. Gl nerva, bardzo mila, niezapomniana atmosfera byla którą tworzyliście glownie Wy (Ty i Leo) Masz jeszcze coś do komentowania?

 13. W odpowiedzi do to i jeszcze

  e, ja na Olenkę, też, nie.. czy to takie ważne w dzisiejszych czasach? :))

 14. W odpowiedzi do

  EU TO SKWKJW8WIAKZII*@¥+,×(???????

 15. Cynizm i egoizm jest jedyną realną strategią przeżycia w systemie, teksty o P.A. na poziomie Ziemi Obiecanej (Bucholc nie żyje! pan wie? Miał fabryki, miał miliony i nie żyje! A ja nie mam nic, ale ja żyję! Bóg jest dobry) to wypowiedzenie na głos myśli setek tysięcy P*laków.

  Pokaż ten wątek