1. Pszczoła na końcu teledysku jest hołdem dla Manchesteru. Zobacz klip:

 2. CZY MI SIĘ WYDAJE, CZY PRZY 3 PIOSENCE JEST NAPISANE "FEAT PHARRELL"? CHYBA ZNAMY JUŻ JEDEN COLLAB

 3. Ta część teledysku z tymi światełkami jest taka niesamowicie piękna O MÓJ BOŻE

 4. Bardzo mi się podoba przekaz dnia - "zamiast na Damę Z Łasiczką 500 mln mógł przeznaczyć na biedne kaleki". Jasne. I opylić jeszcze Ołtarz Wita Stwosza i Bibliotekę Jagiellońską. To jest właśnie myślenie Elektoratu PO - Wykształconych Z Dużych Miast.

 5. Najważniejsze jest ustalenie jasnych reguł gry.

 6. Dla wszystkich moich followersów, bardzo dziękuję za wizyty w moich skromnych progach 😊 Nikt nie jest kroplą w oceanie, Jesteśmy oceanem w kropli. Fantastycznego dnia Fantastycznego weekendu Fantastycznego życia Fantastycznego świata. I wszystko z wiarą!!!

 7. Wyczekiwanie dobiegło końca.. Nowy singiel Ariany Grande i teledysk jest dostępny już teraz we wszystkich serwisach streamingowych!

 8. Wytłumaczy mi ktoś racjonalnie, po co jest angielski rozszerzony, skoro w żadnym liceum nie liczą go do punktów oraz nie pytają o wynik?

 9. Dzień dobry! 😊 Życzę wszystkim miłego piąteczku 😊Komu w drogę temu zdrowie 😁 i 🚴

 10. 📽| Claire jest już po operacji stopy i wróciła do domu.

 11. Jest i On, Pan Piąteczek ! Wjeżdża na parkiet i może potańczyć do niedzieli ! Dzień Dobry !

 12. TO JEST TAK ZAJEBISTE ŻE NIE MOGĘ TEGO OPISAĆ SŁOWAMI

 13. W ostatnich tygodniach nie miałem czasu na śledzenie wydarzeń politycznych. W związku z tym mam pytanie. Czy J. Kaczyński w dalszym ciągu jest takim samym zakompleksionym krasnalem jakim był wcześniej?

 14. DLACZEGO NIE MA JESZCZE W TRENDACH SKORO WYSZŁO I JEST TOTALNYM HITEM?!

 15. boze dzisiaj mój ukochany przedmiot, a zarazem najpiękniejszy język na świecie i moja przyszłość, cieszę się, że zostawili nam to na koniec, bo mimo wszystko jestem już mega zmęczona tym całym zamieszaniem związanym z egzaminami