1. na 1000 księży 1000 jest potencjalnymi pedofilami gdyż kosciól katolicki i jego władze mogą prawie każdego pedofila chronić co zachęca do nadużyć. jak wielu z tych 1000 ma swobodny dostep do dzieci?

 2. Rozdawnictwo polskiego obywatelstwa, na "prawo i lewo" to jest cios w naród polski na skalę rozbiorów a także po '44. Podobny do rusyfikacji czy germanizacji. Czy macie świadomość , że za te czyny i decyzje będziecie musieli odpowiedzieć? Pomijam fakt łgarstw

 3. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 4. O Pani prof. od "więcej dzieci rodzi się w związkach jednopłciowych, niż w związkach dwupłciowych ...". No, no ... powoli, ale jednak dalszy "odjazd" w regresie od człowieczeństwa do post-nowoczesności.

 5. W odpowiedzi do

  Zgadza się - nie powinno być. Jednak tej zarazy nie da się wyplenić - w zadnym środowisku - pedofile mają to do siebie, że potrafią wzbudzać zaufanie otoczenia, w jakim przebywają. Zwierzchnicy Kościoła nie dysponują rentgenem prześwietlającym myśli kandydata do kapłaństwa.

 6. U mnie podobnie - pierwszy miesiąc idealnie a potem już różnie. Dołączam do pozwu zbiorowego ;)

 7. W odpowiedzi do

  To Policja nie jest od ochrony obywateli? Do tej pory broniła kiboli i nazioli wprawdzie, ale w założeniu Policja jest od obrony obywateli.

 8. To stawiasz sobie rurę czy wam stawiają? Płacisz za pociągnięcie kilkunastu kilometrów światłowodu do siebie na wieś?

 9. 14 paź

  Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.

 10. Twój stary to ci właził do wanny...

 11. W odpowiedzi do

  Kraków ma bardzo wielu katolikow i nie widzę nic złego aby organizować dla nich spotkania w kościołach komukolwiek to przeszkadza nie musi tam przychodzić będzie wiele miejsc na inne spotkania . Księża również są obywatelami polski i też mają prawo do głosowania .

 12. W odpowiedzi do

  Fizyk z lo tak kiedyś powiedział do mojej koleżanki Ewy: Ewa, to co mówisz ma taki sens, jak otwieranie lodówki z nadzieją, że ci kuchnie wychłodzi.

 13. O ZAYN POSTOU UM TRECO NO STORY DO IG

 14. W odpowiedzi do

  Po co kara śmierci, pogadać z Putinem i znaleść im jakiś obóz, gdzieś na Syberii niech pracują na siebie i dla innych aż do śmierci.

 15. już jedziemy z Weroniką do Berlina