1. To jest niezła maszynka: najpierw Duda bezprawnie (co potwierdził SN) ułaskawia Kamińskiego przed wyrokiem, potem PiS niszczy TK i tworzy „TK” z dublerami, wreszcie niekonstytucyjna Przyłębska ogłasza, że Duda miał prawo zrobić to, do czego nie miał prawa. Państwo w państwie.

 2. 16 lip

  John McCain: Helsinki to jedno z najbardziej haniebnych wystąpień prezydenta USA. Szkody wyrządzone przez naiwność i egotyzm prezydenta Trumpa i jego sympatię dla autokratów są trudne do wyliczenia. Żaden z prezydentów nigdy nie upokorzył się tak podle przed tyranem.

 3. 🔥 Palimy się do gry! 🔥 Okładka Programu Meczowego na Cork City FC. Fot.

 4. Pani Gersdorf przyszła do SN, żeby się przykuć do kaloryfera, do fotela Prezesa SN jest już przyspawana.

 5. znowu zostaje mi do rozmów tylko lala bo reszta będzie spała do południa

 6. Dzisiaj opowiem Pracownikom o Gersdorf. O tym jak to mimo, że nie musi, z miną dumnego przedszkolaka z grupy muchomorków, dzielnie poprdala do pracy. Jakim jest przykładem. Oznajmię, że na hasło „chcę urlop” będę krzyczała WOLNE SĄDY, DEMOKRACJA, KONSTYTUCJA i chuj.

 7. W tokfm trwa proces zniechęcania słuchaczy do włączania tej stacji. W poniedziałek Semka , dzisiaj Olczyk , jeszcze brakowało we wtorek Wróbla. To źle rozumiana równowaga. Ludzie , którzy z własnej woli wspierają destrukcję demokratycznego państwa tracą moralne prawo do występów.

 8. Jeśli z Wieteską jest coś poważniejszego, to kto będzie trzecim ŚO ? Rozumiem, że w związku z kontuzją Wieteski nie wrócimy do czwórki z tyłu.

 9. I prezes prof.Gersdorf przyszła do pracy.

 10. Jeśli oddałeś swoje życie Jezusowi Chrystusowi, oznacza to, że należysz do Jego Kościoła! Módl się o kolejne nawrócenia, aby wszyscy poznali, że jesteśmy Jego uczniami! Zapraszam do obejrzenia całości:

 11. Prezes Sądu Najwyzszego wróciła do pracy po przerwanym urlopie z wielkim zapałem do pracy /w polityce/ . PRAWO TO ONA co za TUPET . JA 😂JA😂JA😂

 12. Nie chodzi o to,żeby do TOKFM nie zapraszać prorządowych publicystów, tylko żeby nie pozwalać im kłamać, manipulować, przekrzykiwać innych. Powino się myśleć o słuchaczach, którzy nie włączają TOKFM po to, żeby słuchać bzdur. W tej formie "grzecznościowej"nie da się tego słuchać.

 13. Pierwsza wizyta w "gnieździe" Jastrzębi z AGO Esports dała mi dużo radości i bardzo się cieszę, że mogłem zobaczyć wszystko od środka. Jestem dumny, że w małej części też biorę udział w życiu tej organizacji. Do następnego spotkania przy kubku zimnej wody ! 😎

 14. jedziemy z przyjaciółką do tej wawki i zrobimy sobie safari przy szukaniu pytona, yaaaaay

 15. Dlaczego ludzie czekaja z kupnem albumu do preview. Czy wy kupujecie płyty dla muzyki czy tylko dla ładnych zdjęć w albumie ? 😑