1. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 2. DOŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA

 3. W odpowiedzi do

  Bo to trzeba wypracować. Na "od razu" nie działa.Gdy się organizm wyćwiczy to godzina takiego snu potrafi zdziałać cuda (do tego zasypia się na zawołanie).Warto korzystać z funkcji "ochrona wzroku" jeśli się klika wieczorami na telefonie.

 4. Kiedy narzeczony kupuje Ci skarpetki z HP ze wszystkimi domami ale chowa resztę zostawiajac tylko Hufflepuff bo do tego domu przydzieliła Cię tiara 😒 ( wciąż uważam, że się pomyliła )

 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  No tak, rozumiem, ja chodziłem do takiego powojennego, Była tylko duża sala.

 6. ten rozdzial byl tak smutny, ze ryczalam od poczatku do konca i jeszcze w pewnych momentach gryzlam swoja reke zeby nie wydawac odglosow rozpaczy

  Pokaż ten wątek
 7. W odpowiedzi do

  o ot4 do rvbr*

 8. Cztery dni temu wróciliśmy z Hiszpanii, wczoraj padł pomysł pojechania do Holandii, jedziemy w sobotę, śmiać mi się chce bo oba wyjazdy są kompletnie z dupy a jak coś planujemy to gowno z tego wychodzi XD

 9. W odpowiedzi do

  Emocje? U mnie tak. Pewnie po którejś nocy z rzędu padniesz. Ja też. A do tego czasu pewnie komuś się dostanie nie jeden raz. Acz nie koniecznie bez powodu :).

 10. oh tak, mój mood na ten rok i mam nadzieję do końca życia 🥺💜🤣

 11. W odpowiedzi do

  Hm...opamiętanie i refleksję powinno się praktykować zawsze i codziennie. Czynnie przez kontrolę oddechu, myśli i mowy oraz poprzez medytację. Do tego potrzebny jest wewnętrzny spokój, zdolnośc do empatii i miłość do wszystkich istot świadomych, łącznie z sobą samym.

 12. W odpowiedzi do

  Chyba będziesz musiał kupić basen, taki z szybą dla ratowników, do asekuracji kąpiących.

 13. W odpowiedzi do

  A ja się boję, że Tusk przyzna się do zlecenia tego morderstwa, by znów siać nienawiść lewactwa do Polski i Polaków.

 14. W odpowiedzi do

  Tak, jest bolesna, bo jej okoliczności składają się ze szczególnych elementów. Bandyta bez dozoru na wolności, twierdzi, że to wina sądu, tyle, że nie ma żadnej informacji, że dyrektor więzienia złożył w tej sprawie wniosek do sądu. SIC! Świerć w czasie WOŚP,itd