1. 18 kwi

  Kogo charakterystyke napisaliście? Romeo here

 2. 21 kwi

  Znacie to uczucie, kiedy tak strasznej chce wam się spać, ale nie chce wam się rozebrać łóżka, przebrać w piżamę i iść do łazienki?

  Pokaż ten wątek
 3. 22 kwi

  Kogo wolisz? Jade & Leigh Taylor & Selena

 4. 18 kwi

  kogo daliście w charakterystyce?

 5. A Ty na kogo zagłosujesz...?

 6. 20 kwi

  Niepełnospr p.Adrian w czasie rozmowy E.Rafalskiej z opiekunami,usiłując zejść z wózka,mówi:”napierd..lę ją” Panie Adrianie - kogo?,za co? To do min.Rafalskiej? Czy do tych fałszywych bab z .N /KGPi JSW/ za to,że chcą osoby takie,jak Wy zabijać od razu?

  Pokaż ten wątek
 7. 21 kwi

  Kogo wolicie? 😈 NIALL - RT SHAWN - FAV

 8. Słucham tych BZDUR, że "prezydent nie zrozumiał wagi ustawy degradacyjnej" albo, że "ma za słabych prawników". Do kogo takie gadki? Chyba do jakichś skończonych tłuków! Sprawa jest banalnie prosta. Wygrało UW, WSI i stare Kiejkuty. To beton kompletnie nie do zaorania. 👎👎🐷🐷

 9. 20 kwi

  Ciągle chcą nas zdelegalizować, ale ku przerażeniu elit nie ma ku temu powodów. A Wy kogo byście chętnie zdelegalizowali? ;)

 10. 20 kwi

  Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 11. Dzień dobry (jestem uparta : geny po Mamusi😊) ! Panie Prezydencie chciałam zapytać : jaki jest Pana stosunek do oficerów SB "Ludzi Honoru" z "Komanda Śmierci" IV Dept.MSW ??? Którzy w latach 80 jeździli po Polsce i mordowali kogo chcieli

 12. 14 kwi

  – Jeśli miałbyś uprawiać seks z jakąś fikcyjną postacią, to kogo byś wybrał? – Swoją dziewczynę…

 13. 13 kwi

  Kogo wolisz? Lily Collins Camila Cabello

 14. 18 kwi

  KOGO OPISALIŚCIE NA CHARAKTERYSTYCE?

 15. 18 kwi

  Podobno dyrektor Muzeum II WŚ chce kupić Westerplate. Nie wiadomo od kogo 😂 czy juź ustalono gdzie będzie transfer ?