1. - Ma Pan poseł coś nowego???🤔🤔🤔 Zembaczyński - Miałem dzisiaj niezły kłopot, jakieś 100 metrów😮😮 kolejki do osiedlowego sklepu, żeby kupić kostkę masła😮😮😮😮😂😂😂😂😜

 2. Co za bzdury opowiada facet od Kukiza, strzelectwo to sport uczący dyscypliny, porządku i kultury. To nie jest sport, to maniactwo ze śmiercią na końcu lufy.

 3. przed sądem: Nie było jakichkolwiek sygnałów od prezydenta Kaczyńskiego, że oczekiwałby wspólnej wizyty prezydenta i premiera w Katyniu, (...) z całą pewnością prezydent Kaczyński nie planował wspólnej wizyty.

 4. Pan sędzia nawet nie kryje ,że zadba o dobro Tuska i jego mafii

 5. Czy ma Pan wiedzę, jaką rolę odegrał Tomasz Arabski w organizacji lotu do Smoleńska? -Udzieliłem już odpowiedzi, nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.

 6. Co ja widzę i słyszę 😂😂😂 drżący głos, pot na czole 🙄🙄 czyżby nam się Pan Donald Tusk denerwował 🤔

 7. Oskarżanie kogokolwiek z rządu, że miał rolę w zaniedbaniach lotu do Smoleńska, to polityczna hucpa. Lot miał być triumfalnym początkiem kampanii LK, bez jakiegokolwiek "zanieczyszczenia" ręką PO. Tylko Kancelaria LK, on i jego brat i ich krąg ten lot i jego tor wyszykowali

 8. Grupa pań w Sądzie Okręgowym w Warszawie oklaskuje Donalda Tuska. Kolejny obrazek, który służy byłemu premierowi. Wymiar sprawiedliwości wraz z PiS robią wszystko, by z Tuskiem ostatecznie przegrać.

 9. Pan Patryk Jaki vel Stanisław Anioł pakuje walizki, aby objąć ważne stanowisko w Warszawie. 🙊🙈🙉😂😂😂😂😂😂😂😂

 10. MF: Rekord wpływów VAT. Po marcu suma krocząca miesięcznych wpływów VAT za ostatnie 12 miesięcy wyniosła niemal 157 mld zł. Tak wysokich poziomów VAT nasz budżet jeszcze nie widział.

 11. . Tak wygląda dziś na sali sądowej z profilu pan Donald (jeszcze) Następnym razem, mam nadzieje, że to będzie już Donald T.?!

 12. Wiele hałasu o nic... Jesteście Państwo nieprzygotowani do przesłuchania D. Tuska. Donald Tusk nawet się nie spocił a powinien tu stać i płakać... Pan mecenas trzęsie się jak osika. Pani mecenas pozwala opowiadać Tuskowi androny i słucha ze zrozumieniem...

 13. Proponuję, żeby poseł Andruszkiewicz po zrobieniu odpowiedniej masy, bo rzeźbę już ma, przekuł słowa w czyny! Nasz zuch!

 14. Rosyjski twitter śmieje się ironicznie: "Tak budujemy, bo brakuje terenów. Kraj nasz jest taki mały".

 15. ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI Boże,Ty umocniłeś nasz naród w wyznawaniu Twego imienia przez nauczanie i chwalebne męczeństwo świętego Wojciecha,biskupa;spraw,prosimy,aby ten, który na ziemi głosił naszym przodkom wiarę,wstawiał się za nami w niebie