1. nasi komentujący. Szczęsny upajający się własnym głosem i mistrz ględzenia bez sensu Diablo. Trener Gosiewski mówiący do Mastera i zagłuszający to nasz "reporter.Skoro transmitujecie super walki to postarajcie się o super komentujących. Komentujących, nie ględzących.

 2. Kimi wa melody ~~~~

 3. W odpowiedzi do

  A wydasz z dychy ?

 4. O której idziecie na wybory?

 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Gdyby nieszczepieni Amisze chcieli zamieszkać w Polsce nasz "tolerancyjny" kraj ugościł by ich w niespotykany nigdzie indziej na świecie sposób.

 6. W odpowiedzi do

  To jest naprawdę bardzo ładna piosenka. Bardzo.

 7. Bilans? Ważne, że zwycięstwo. Deszcz do samego początku meczu, co uniemożliwiało filmowanie. Jedna kamera padła i chyba ciężko będzie ją wskrzesić😖 bardzo dobry, mimo trudności! Jest kwintesencja tego, o co chodzi. Odcinek jak zwykle inny niż zwykle😉

 8. pierdole, musze zmienic haslo, bo inaczej ta glupia morda (klawiatura?) nigdy sie nie zamknie

 9. Nie mam zamiaru nikogo obrażać. Nie zniżam się do takiego poziomu rozmowy. Sama sugestia z pańskiej strony świadczy o tym, że nic Pan o mnie nie wie. Dla każdego średnio rozgarniętego człowieka jest to oczywiste. Rzucanie tekstów o braku oczytania jest nie na miejscu.

 10. Ten facet powinien sobie zrobić tomografię głowy.

 11. UPADEK: „Zenon ma u mnie pełen szacunek, podobnie jak Krzysztof Krawczyk czy Marek Grechuta!”

 12. W odpowiedzi do

  W słowie „pacyfikacja” jest właśnie ta przemoc (nienawiść), której Pan się wypiera. Język bowiem jest wszystkim, co mamy. Odpowiem jednak Panu felietonikiem Tadeusza Peipera z 1923 roku.

 13. Podsumowując dzisiejsze szpilanie w Gra jest kozacka 😍

 14. Musi Pan o tym wiedzieć najlepiej.

 15. W odpowiedzi do

  Rzeczywistość jest trochę inna. 30 tysięcy złotych zebrali (U)bywatele RP i zrobili to: 😂😂😂😂 Trzeba nadmienić, że pan Kasprzak sprawił sobie ostatnio nowe uzębienie 🤣🤣🤣