1. W odpowiedzi do

  JPII umarł naturalnie. Smolensk - katastrofa lotnicza. Pan Pawel - morderstwo. Jeśli nie rozumiesz, nie pisz.

 2. W odpowiedzi do

  Niech Pan uważa, bo wsadza przedstawicieli "mowy nienawiści" do więzienia. Jestem ciekawy, czy minister wsadzi autora tego wpisu do ciupy? Czy tylko maluczkich tam umieszcza? Czy na tym miała polegać ?

 3. "PiS nie wystawia kandydata w Gdańsku, a i ja postanowiłem zrezygnować ze startu w tańcu na lodzie podczas najbliższej Olimpiady"- oświadczył Roman Giertych. Z powodu urazu kończyn nasz internacjonał nie wystąpi też na Wielkiej Pardubickiej. To wielka strata dla polskiego sportu!

 4. -Nadal pan uważa, że to był mord polityczny? : Oczywiście, został zamordowany polityk, niezależnie czy morderca jest zdrowy psychicznie, ten podkład który dostał, i który spowodował morderstwo, za to odpowiedzialna jest obecna władza, przede wszystkim .

 5. I tak co kilka minut :) Przepraszam, idę spać... :)

 6. Miło nam poinformować, że "tamten" Sputnik Polska tak jakby przestał istnieć na FB. Tym samym świat wrócił do równowagi i "Sputnik Polska" jest tam tylko 1 -nasz. Wychodzimy z założenia, że to efekt wczorajszej akcji FB usuwania stron i kont (pisaliśmy o tym).

 7. W odpowiedzi do
 8. W odpowiedzi do

  A jak chcesz wiedzieć gdzie to przypominam, że specem od jest młody 😁😏

 9. Pan Jacek chyba bierze butapren á la Terlecki

 10. Panie ,co panu odwala?! Czy jest pan zdrowy na umyśle,czy życie w buszu mózg panu zupełnie już zlasowało,a może współpraca z TVP tak na pana działa?

 11. już niedługo nasz Junkyu będzie miał 5M 😭

 12. W odpowiedzi do

  Jakaś fanka koziołka 😉

 13. Panie Kim Taehyung zna pan takie słowo jak "szacunek"

 14. W odpowiedzi do

  Zamierza pan popełnić samobójstwo w ramach samokrytyki?