1. Dziś tylko nasz immunitet poselski pozwolił na ochronienie demonstrantów na terenie Sejmu. Jeszcze niedawno był ogólnodostępny, dziś kolejna wieloletnia tradycja naszego miasta jest łamana przez PiS.

 2. -Czy był Pan na Wschodzie? No nawet kurwa tego nie wiedział😂

 3. Arłukowicz jako klient awanturujący się powinien mieć całkowity zakaz wstępu do Sejmu

 4. Takie dialogi na komisji : - Chce pan przerwę? (przewodnicząca do ) - Tak przyjemnie się z panią rozmawia, ale przerwa by się pani przydała. - To nie będzie przerwy. Kurtyna. (Jednak teraz 10 minut przerwy)

 5. W odpowiedzi do

  Oni są takimi bojówkarzami, jak Pan marszałkiem Sejmu. Oni przynoszą Rzeczpospolitej chwałę, Pan przynosi jej hańbę.

 6. SEJM JEST NASZ!!! Krzyczy pod Sejmem ok 100 osób. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 7. Małgorzata Wassermann do Jana Vincenta-Rostowskiego: próbuje pan podważyć zaufanie do mnie, ale ja - w przeciwieństwie do pana - nie okłamałam ludzi z mównicy sejmowej, nie napisałam nieprawdy w raportach dot. Amber Gold. (PAP)

 8. Panie dlaczego Pan kłamie, że Pana wice siedział za komuny? Nic takiego nie miało miejsca. W 1987 r. został jedynie na krótko aresztowany i skorzystał z propozycji SB wyjeżdżając z Polski. Taki to z niego kombatant.

 9. W. Zembaczyński: - Panie pośle, ma Pan świadka na widelcu. Niech Pan z tego skorzysta B. Kownacki: - Pan by się wpierw musiał nauczyć jeść widelcem . 🤣 źródło: TVP Parlament

 10. 60 URATOWANYCH MIKROPSÓW PROSI O POMOC🆘🐾 30 spośród 60 odebranych psów trafiło na nasz nowy wybieg,który został wykonany specjalnie dla nich.Ponownie prosimy o Państwa wsparcie,gdyż 🐶 wymagają dalszego leczenia i przejadają dziennie 20 kg suchej karmy

 11. Jest pan Kramek. Tymczasem pani Lempart nadepnęła mi na stopę.

 12. Kwintesencją dna pisowskich komisji śledczych jest poddanie przez Pannę pod głosowanie Komisji pytania:"Czy Pan Mecenas się dobrze bawi?” To całkowicie dyskwalifikuje tak Pannę , jak i jej Komisję. Super się zabawiacie za nasze pieniądze!

 13. WIEC GUYS! JAKO, ZE JESTEM KEATYWNA STWIERDZILAM, ZE SKORO TAMCI DEBILE NIE CHCĄ PRZYJECHAĆ DO POLSZY NA KONCERT SAMI MUSIMY SOBIE PORADZIĆ! O TO SETLISTA NA NASZ WSPÓLNY WYSTĘP!ENJOY! JEŚLI MACIE JESZCZE PROPOZYCJE TO PISZCZIE POD TŁITKIEM

 14. W odpowiedzi do

  Nadal Pan Marszałek uważa,że tym bojówkarzom trzeba pobłażać? Podobnie, CAŁKOWITA bezkarność poselskiej bandyterki i nasza milcząca,wyniosła „wyższość” ośmiela te chuliganerię.I demoralizuje opinię publ. Szarpać się ze Strażą Marsz i nic .?

 15. - Pan poseł Kownacki zadał pytanie panu Parafianowicza tłumacząc pytanie na język polski, czy Pan Parafianowicz był funkcjonariuszem ABW, albo był w niej zatrudniony w czasie kiedy był Ministrem Finansów? M.Wassermann - Poproszę o następne pytanie🤔🤔🤔🤔🤔