1. 17.01

  Znany aktor Krzysztof Pieczyński pobity w centrum Warszawy. Szczegóły niebawem na

 2. Bugała wypchnięta na urlop, szef TVP Info złożył wypowiedzenie, Olechowski za Pobudzina. Rewolucja pożera własne dzieci, czyli przedwyborcze pudrowanie dyktaturki trwa. Łgarstwa złagodnieją w kłamstwa.

 3. 17.01

  Atak na siedzibę Prawa i Sprawiedliwości po marszu pod hasłem

 4. Kurcze, weszłam tu "na pół godzinki" o chyba 21 a już po 2 .. Zawijam, dobranoc i miłych snów🙌

 5. Pora ruszać! Czas na treningi na naturalnych murawach 🚆✈️🌍💪

 6. 2 w nocy a mój pies chce się bawić piłeczką no ale jak ja mam mu odmówić jak tak patrzy na mnie słodko swoimi ślepkami

 7. moja date marianka to bedzie najpierw les mis musical potem do teatru na cos cringy s potem dead poets society

 8. 19 I 1943 w Porth Arthur w Teksasie, urodziła się JANIS JOPLIN. Choć jej kariera trwała tylko kilka lat, na stałe zapisała się w kartach historii jako muzyczna legenda lat 60. Jej charakterystyczny, nieco skrzeczący i pełen ekspresji głos nadal porywają.

 9. W odpowiedzi do

  Wlasnie, mam obsesje na punkcie posiadania 100% S. PERFECT wiec powtarzam jedna piosenke z 10 aby bylo perfekt

 10. W odpowiedzi do

  A moze wie tylko nie raguje bo jeszcze za mloda jesteś by porywać Azjatów 😂😂😂 i tylko czeka na odpowiednia okazje

 11. W odpowiedzi do

  Złota Maria ciągle rodzi dziecko za każdym razem jak musi zrobić dwa kroki na korcie, ona się nie zmiani. Zvonarievej mi brakuje. :(

 12. W odpowiedzi do

  Ulubiona koncepcja Czarka, to wprowadzić koncesję.Do tego chyba dojdzie,że oprócz prawa jazdy będziemy musieli miej jeszcze koncesję na prowadzenie pojazdu.To zdecydowanie ograniczy dostęp.

 13. hejka, weszłam na dworzec by sie dowiedzieć, że mam opóźnienie 120 minut!!!!!!!!! :):):):):) wcale się nie popłakałam

 14. Niesamowite brednie, ale proszę je głosić gdzieś gdzie znajdą uznanie. Np. na SokuDlaBuraków tam jest mnóstwo odmóżdżonych, podatnych na tego typu propagandę głupoty.

 15. ale mało tego, tłumaczki wzięły to pod lupę i podobno takim łamanym koreańskim z google ta wiadomość jest zrobiona, że"