1. No więc sytuacja wygląda tak, że dziennikarzy skoszarowano w centrum prasowym i na gości konferencji możemy sobie popatrzeć i posłuchać ich na tympięknym telebimie. Ewentualnie "łapać, jeśli ktoś się pojawi". 😑

 2. Kilka ważnych słów trenera dotyczących naszych przygotowań na obozie.

 3. 14 lutego 1942 r. Naczelny Wódz gen. Władysław Sikorski wydał rozkaz o przekształceniu Związku Wali Zbrojnej w Armię Krajową. Na jej czele stanął gen. Stefan Rowecki "Grot". To dzięki jego zabiegom doszło do scalenia organizacji konspiracyjnych w jednolite wojsko podziemne.

 4. Na konferencji bliskowschodniej w Warszawie pojawił się Jared Kushner, zięć i doradca ds. Bliskiego Wschodu prezydenta USA Donalda Trumpa

 5. W odpowiedzi do

  Patrzę na twój profil i nic innego mi do głowy nie przychodzi.... bez odbioru.

 6. Pośle , dlaczego pan dziś rano skrzyczał tego biednego policjanta i wymachiwał do niego łapami na rogu Pięknej i Ujazdowskich? Bo on z "pisoskiej" Policji? Ani dzień dobry, ani kim jestem, tylko "ja do Sejmu muszę!" Nieładnie.

 7. Zgine na sprawdzianie z matmy

 8. Daj szansę na nową miłość! W podziel się miłością poprzez przekazanie niechcianych rzeczy tym, którzy ich potrzebują. Wejdź na stronę  i dowiedz się jak to zrobić.

 9. ja nadal czekam na resztę Walentynek od nct

  Pokaż ten wątek
 10. 77 lat temu, z rozkazu Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego, Związek Walki Zbrojnej został przekształcony w Armię Krajową. Na jej czele stanął gen. Stefan Rowecki „Grot”. AK była największą podziemną armią w okupowanej Europie.

 11. Ogłoszenie wyroku na Wałęsę odłożjone do 24 kwietnia!

 12. ARIANA WESZLA NA SNAPA!!!!!!!