1. Debata o Czechach w Parl. Eur. Kom. Eur. stawia zarzuty rządowi. Prezydencja Austriacka umywa ręce. Jeden z liderów opozycji, ⁦⁩ , podkreśla, że nikt z opozycji, mimo bycia przeciwnikiem politycznym rządu, nie życzy sobie debaty i oskarżeń Czech na forum UE.

 2. Yogi Ferrell wygląda jak miś Yogi i trochę tym mnie bawił, ale z gry przypomina mi Vanvleeta. SAC fajnie gra. Na trudnym zachodzie życzę im 7-8 miejsca. Atletyczny Hield, mądry Fox i shooter Bogdanovic + WCS. Wygląda dobrze. Minnesota? To Washington wschodu. Brr

 3. Dzień Dobry ! Kawa jest. w głośnikach. Pan Redaktor o Amazon oraz trollach i BOTach. Dzięki trafiłem na to:

 4. Kalendarium działań KNF wobec SKOK Wołomin. Na wykresie widać moment, w którym KNF powinien wydać decyzję (październik 2013 roku) oraz szkody, które powstawały wskutek braku takiej decyzji, co jest podstawą stawianych urzędnikom zarzutów.

  Pokaż ten wątek
 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Gadu gadu, pierdu pierdu i przez 8 lat pieniędzy nie było. Tak rządzili "fachowcy".Pis ludziom dali, banki opodatkowaki, co to miało się nie dziać - koniec świata miał być. Wszystko miało pierdolnać i co wszystko się kręci. Po wyć sobie możecie, a na jesien kolejne 4 l w opozycji

 6. Dzień Dobry, Państwu! Gdzieś w Warszawie, ciemnej, zimnej i brzydkiejm a potem zgłosiłem się do masowania w ramach jakiejś akcji charytatywnej. a na jawie - wspaniała opowieść o przygodzie z PGNIG usłyszałem :)

 7. Zamienianie dyni w karocę jest dla amatorów. Lekcja pierwsza magii dla zaawansowanych - zamieniamy dynię na galon pyszności. A tu dokładna instrukcja wykonania:

 8. Jadąc na dworzec przeczytalem na FB wallu relacja ostatnich świadków Wielkiego Głodu na Ukrainie. Wstąpiłem na Centralnym po kawę i jak zobaczyłem ladę to jakoś niekontrolowanie odwróciłem głowę. Totalitaryzmy to jedna z gorszych rzeczy która spotkała ten świat.

 9. Yupo Kilgoris Town Na anaskiza

 10. 37 lat temu o tej porze spałem spokojnie, jak na Jarka przystało. Za mniej więcej 3h gdy jeszcze czekałem na , mama wybiegła z kuchni krzycząc „wojna!”. Po chwili Tato uspokajał „to tylko stan wojenny”. Teleranka się nie doczekałem, za to następnego dnia nie było szkoły

 11. Panie Premierze - czy prawdą jest, że część pieniędzy z unijnych mechanizmów (wynegocjowanych przez rząd PO-PSL!) wspierających transformację polskiej energetyki (np. inwestycje w „zieloną” energię) chce Pan dziś „przepalić w piecu” - czyli wydać na rekompensaty?

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Jesteś radnym, prawnikiem, tak? Reprezentujesz wszystkich mieszkańców Warszawy, obawiasz się szczególnego traktowania np religii... Zatem, oczekuję od ciebie usunięcia z twojego opisu na TT - flagi będącej symbolem homoseksualnego terroryzmu ideologicznego.