1. Wszyscy na to czekaliśmy. Nie trwało to długo. Pierwszy gol Carlitosa dla warszawskiej Legii ⚽️☑️🔥

 2. 16 lip

  Położenie Polski - wystawionej właśnie przez Trumpa razem z całym regionem na garażową wyprzedaż a jednocześnie skłóconej z Europą Zachodnią - stało się niestety krytyczne.

 3. 16 lip

  Jedna z najlepszych rozmów jaka miałem od dawna!!! Dziękuje za zaproszenie! Bardzo profesjonalne przygotowanie i pytania na ktore aż chciało się odpowiadać żeby zweryfikować wiele rzeczy. Możliwość wypowiedzenie się w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie.

 4. Akcja o nazwie ukradli mi samochód. Policja wezwana a ja zwyczajnie zapomniałam, że zaparkowalam na innym parkingu. Panowie się ubawili, fajna impreza o 7:30🙄 Urlopie, proszę...

 5. Book morning 😁 No to wyruszam dziś na pierwszy letni urlop. 😁 Zabieram ze sobą czytnik I Uroboros 😀 wiem, że czasu na czytanie nie będzie za wiele, ale może w drodze coś poczytam. ☺️ Miłego dnia ☀️😁

 6. W .ie jak to w Krakowie. Kabaret. Kilka dni temu prezydent Majchrowski idzie sam do wyborów, bo "niezależny". Wczoraj jednak, że razem z PO i Nowoczesna. Ciekawe co powie jutro? :-)

 7. A u Was ponoć i zimno i pada na to miejsce w środku Europy...

 8. Jeżeli tak było w latach 1912-18, że żyd przejmował wszystkie gazety, to, co dopiero mówić o stanie, w tym względzie, na dzień dzisiejszy?!

 9. Nie masz biletu na sobotę? Jesteś członkiem ? Zajrzyj na forum ewidzew ! W wątku WOWP do zgarnięcia 6 darmowych biletów na balkon.

 10. w Lidlu przy ul. Gałeczki. Zapaliła się chłodnia, ogień rozprzestrzenił się na dach. Na miejscu 5 zastępów straży pożarnej. Brak osób poszkodowanych

 11. chcę dzisiaj mojemu pokazać mecz legendarnego debla Jürgena i Philippa, ale on nie chce?? no typie, a wczoraj to ze mną oglądałeś mecz NIE NA MACZCE i ci się podobało..

  Pokaż ten wątek
 12. Nie znoszę, kiedy ktoś, komuś zaczyna pisać, jakie treści i w jaki sposób ma zamieszczać na swoim TL. Ludzie, do k..nędzy pilnujcie swoich czterech liter. Moralizatorzy od siedmiu boleści, nie podoba się jak kto coś pisze to nie czytajcie, a nie pakujecie się w czyjś życiorys 😤

 13. 18 lipca 1792 roku w czasie wojny o obronę Konstytucji 3 maja miała miejsce bitwa pod Dubienką. Polacy pod dowództwem Tadeusza Kościuszki stanęli do całodziennej walki z czterokrotnie większym korpusem rosyjskim generała Michaiła Kachowskiego.

 14. "Ułaskawia się osoby uznane przez sądy za winne - przekonywał jeszcze kilka lat temu przyszły prezydent Andrzej Duda.

 15. Opozycjo, zamiast na urlopy nad morze i w góry z bilbordami jechać i informować ciemny lud. Może w końcu to kupią, ze są zwykłymi chłopami co muszą zarabiać na nagrody dla panów z PiS!